Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Plasty vs voda na golf

Jaký máte vztah k plastovým lahvím s pitím na golfu?

  • Pokud si nemohu koupit libovolný nápoj z běžné nabídky, vnímám to jako degradaci služeb areálu

    Hlasy: 4 10,3%
  • Nemám problém si natočit pitnou vodu, ale nemám často žádnou prázdnou nádobu

    Hlasy: 6 15,4%
  • Vozím si svoje vlastní pití, nakupuji si zcela minimálně

    Hlasy: 33 84,6%
  • Mám plný barák prázdných lahví na pití, ale vždycky si ji zapomenu vzít sebou a tak si koupím další

    Hlasy: 3 7,7%
  • Rád budu šetřit přírodu, ale odrazuje mne cena nabízených nádob a svoji vlastní často nemám

    Hlasy: 3 7,7%
  • Tyhle ekokecy mě z principu obtěžují a nechci tomu věnovat pozornost

    Hlasy: 3 7,7%

  • Hlasovalo
    39
Naopak na cernaku zacali davat doplnitelnou petku...
Dcerka to tam dostala na tabore .
 
Upraveno:
Děkuji všem za podněty a nápady. Díky reakcím v anketě jsme se usnesli, že už v sezóně 2020 zkusíme zcela zrušit plastové lahve do turnajů. Tento drobný diskomfort podpořilo v podstatě více než 80% dotazovaných. Pokusíme se ho vykompenzovat:

1. Možností natočit si neomezené množství vody (pravděpodobně čisté a s citronem) do vlastní přinesené lahve
2. Změnou svačiny do turnaje z baget na výběr z ovoce a zeleniny (banány, jablka, pomeranče, mrkev, kedlubna,...)
3. Výběrem obědu po hře ze 2 variant

Vyžaduje to určité kroky na straně nás i zákazníků, ale věřím, že to má smysl!

Tak po 3 velkých turnajích mohu hodnotit a v podstatě pouze pozitivně:

1. Zbavili jsme se plastů v turnajích. Nezakopávám ve skladu o haldy neperlivých vod a vozíme toho míň do sběrného dvoru.
2. Nezaznamenal jsem jedinou stížnost. Byť využití možnosti natočit si vlastní vodu do své lahve je v řádu jednotek za turnaj.
3. Ovoce a zelenina do turnaje jsou boží. Sice v celkovém pohledu o cca 50% dražší než bagety, furt se vejdeme do 1000 Kč/ turnaj.
4. Největší starost je kolem 2 variant obědů, aby se to správně objednalo a pak roznosilo. Ale i tohle je celkem zvládnutelné.

Takže za mne zatím spokojenost!
 
Tak po 3 velkých turnajích mohu hodnotit a v podstatě pouze pozitivně:

1. Zbavili jsme se plastů v turnajích. Nezakopávám ve skladu o haldy neperlivých vod a vozíme toho míň do sběrného dvoru.
2. Nezaznamenal jsem jedinou stížnost. Byť využití možnosti natočit si vlastní vodu do své lahve je v řádu jednotek za turnaj.
3. Ovoce a zelenina do turnaje jsou boží. Sice v celkovém pohledu o cca 50% dražší než bagety, furt se vejdeme do 1000 Kč/ turnaj.
4. Největší starost je kolem 2 variant obědů, aby se to správně objednalo a pak roznosilo. Ale i tohle je celkem zvládnutelné.

Takže za mne zatím spokojenost!
Je tam možnost natočit si čistou vodu i mimo turnaj? Plasty už nekupuju, vozím si svoje láhve. Ale po nějaké době na hřišti je už voda teplá = ještě hnusnější...
 
Je tam možnost natočit si čistou vodu i mimo turnaj? Plasty už nekupuju, vozím si svoje láhve. Ale po nějaké době na hřišti je už voda teplá = ještě hnusnější...

Kdekoli na toaletách bez zeptání a nebo u obsluhy se zeptáním:))
 
Tak po 3 velkých turnajích mohu hodnotit a v podstatě pouze pozitivně:

1. Zbavili jsme se plastů v turnajích. Nezakopávám ve skladu o haldy neperlivých vod a vozíme toho míň do sběrného dvoru.
2. Nezaznamenal jsem jedinou stížnost. Byť využití možnosti natočit si vlastní vodu do své lahve je v řádu jednotek za turnaj.
3. Ovoce a zelenina do turnaje jsou boží. Sice v celkovém pohledu o cca 50% dražší než bagety, furt se vejdeme do 1000 Kč/ turnaj.
4. Největší starost je kolem 2 variant obědů, aby se to správně objednalo a pak roznosilo. Ale i tohle je celkem zvládnutelné.

Takže za mne zatím spokojenost!

Ve výsledku se víc nakupuje piti do bagu nebo ne? Projevilo se to nějak v tomto?
 
Ve výsledku se víc nakupuje piti do bagu nebo ne? Projevilo se to nějak v tomto?

Na tom se to nijak neprojevilo.
 
2C54DB16-9307-4995-8831-BEED42E55050.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom