Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

PING

20211109_144928.jpg
20211109_144854.jpg
20211109_144900.jpg
 
Modry bod je 1 stupen UP a jeste neco to znamena?
Blue dot, je označení hole podle měřák PING , tj vzdálenost ruky od země .
Řekl bych, že modrá značka je jakási průměrná velikost , já podle měřák mám mít taky modrou , ale pocitově se mi hrálo lépe s černou , ta je kratší .
Mám taky ty tzv “ lešeňové trubky” na ty si zvykne člověk lehce a nutí ho to hrát přesně impakt.
 
Tak sem zkoumal tu vložku v té hlavě, dle Pingu jde o nějaký elastomer který zajišťuje lepší pocit ( hole nejsou kované ) a prý předává míčku více energie.
I když to vypadá jako kov, tak je to na dotek měkké. Vyndat to zkoušet nebudu :)

edit: dost lidí si stěžuje, že to časem vypadne ven, tak sem na to zvědavý.

1636538704076.png
 
No mne ta vložka , nevím jestli byla, kdy elastická, drží celou dobu na svém místě , jen u častěji užívaných holí už popraskala. Hraji často takže se není čemu divit , ročně cca 150-200 x.
Hole mám sice postarší , ale úderové plochy jsou bez prohlubní , drážky funkční . Jen ty shafty jaksi nezměnily/ nezvadly stářím , pořád fungují jako lešeňovky.

74845E88-62BD-440B-89F2-5CC035A06C2E.jpeg
 
Blue dot, je označení hole podle měřák PING , tj vzdálenost ruky od země .
Řekl bych, že modrá značka je jakási průměrná velikost , já podle měřák mám mít taky modrou , ale pocitově se mi hrálo lépe s černou , ta je kratší .
Mám taky ty tzv “ lešeňové trubky” na ty si zvykne člověk lehce a nutí ho to hrát přesně impakt.
Primárně je to lie..standard černá..
 
Pro výstrahu ostatním:)

Nebudou ani do konce listopadu, ani do Vánoc, ale prý snad v březnu.
Takže sem to zrušil a tím u mě Ping skončil dříve než začal.
Březen byl asi nevadil, ale já jim už nevěřím, napřed 17/9 pak 25/10 a pak březen, v březnu mi řeknou že v létě a byl by z toho rok.

Takže hurá znovu něco vybrat, abych to snad do další sezony měl.
Koukam ze urcite nejsi sam, udelal jsi dobre.

 
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom