Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz Ondřej Lieser se přiblížil účasti na olympiádě. A co European Tour?

Na Golfextra píšou, že by měl dostat kartu kategorie 17b.....ale co to znamená netuším.
Neví, ale spíš by měl mít 14b. Uvidíme.
A co to znamená? Turnaj je např. vypsán pro 156 hráčů, po uzavření přihlášek se vezmou všichni z nejvyšší kategorie, pak se vezmou z další atd. až je naplněna kapacita.
Je to navíc ještě komplikováno tím, že většina mimoevropských ET turnajů je společná rpo jiné tůry a ty mají rezervovaný určitý počet míst, které obsazujé podle vlastních pravidel - viz odkaz od @macdav
 
Ale i tak stále moc nevím (a asi nejen já), jaký je v těch kartách rozdíl, lépe řečeno, které turnaje si zahraje bez omezení a na kterých bude coby náhradník. Myslím, že tak nějak to funguje, dost zjednodušeně řečeno.
 
Ale i tak stále moc nevím (a asi nejen já), jaký je v těch kartách rozdíl, lépe řečeno, které turnaje si zahraje bez omezení a na kterých bude coby náhradník. Myslím, že tak nějak to funguje, dost zjednodušeně řečeno.
viz můj příspěvek nahoře
 
Neví, ale spíš by měl mít 14b. Uvidíme.
A co to znamená? Turnaj je např. vypsán pro 156 hráčů, po uzavření přihlášek se vezmou všichni z nejvyšší kategorie, pak se vezmou z další atd. až je naplněna kapacita.
Je to navíc ještě komplikováno tím, že většina mimoevropských ET turnajů je společná rpo jiné tůry a ty mají rezervovaný určitý počet míst, které obsazujé podle vlastních pravidel - viz odkaz od @macdav
Dokonce na strankach pisou, ze dostane kategorii 13
The winner of the Road to Mallorca Rankings receives a Silver Salver (first awarded in 2009), and Category 13 membership of the European Tour.
Nicmene zde je odkaz na aktualni kategorie, pro letosni rocnik
 
Nova 15s 👎
 
Dokonce na strankach pisou, ze dostane kategorii 13
The winner of the Road to Mallorca Rankings receives a Silver Salver (first awarded in 2009), and Category 13 membership of the European Tour.
Nicmene zde je odkaz na aktualni kategorie, pro letosni rocnik
Přesně
 
K tématu na cgf, resp. ono to bude i jinde: https://www.cgf.cz/cz/pro-media/pro...drej-lieser-je-to-predevsim-vitezstvi-me-zeny

---
"Jsem opravdu dojatý," jsou první slova nejlepšího Čecha. "Ty poslední dva proměněné putty na jamkách 17 a 18 byly naprosto neuvěřitelné. Ani nevím, jak jsem to v těch podmínkách a pod takovým tlakem udělal," okomentoval bezprostřední pocity po skončení úspěšný Čech a připomněl, že největší poděkování letělo domů, své rodině.

"Hned jsem volal se svou ženou, byl jsem naprosto dojatý. Když jsem ji před čtyřmi lety poznal, změnil se mi život," svěřil se Lieser v rozhovoru v dějišti turnaje. "Byl jsem opravdu blízko tomu, abych přestal hrát, už jsem se tomu nechtěl dál věnovat. S mou ženou se však vše změnilo, takže to není ani tak moje vítězství, jako především její. Dává mi sílu, především mentální, abych to zvládnul."
---

Prostě my ty ženské opory kolem sebe potřebujeme! :)
 
Tak to je slušný posun... na 179 místo
1606121628756.png
 
Doufejme, že to ještě vylepší ;)
Tak nyní už to stačí vylepšit "jen" o dalších cca 130 míst v žebříčku (teď to vylepšil o 127 míst) a uvidíme Ondru v Augustě 2022 :D
 
Zde alespoň něco málo z posledního dne.
Jj....včera dávali po skončení play-off PGA sestřih z posledního kola, bylo to svělý.........ale vidět ty Ondrovy puty na 17. a 18. jamce v přímém přenosu, tak bych asi zešedivěl (a to už šedivej jsem). :). I on sám říkal, že ani pořádně neví, jak se mu to povedlo........
 
Právě jsem slyšel na radiožurnálu krátký rozhovor Martina Charváta s Ondrou! Palec nahoru!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom