Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz Ondřej Lieser se přiblížil účasti na olympiádě. A co European Tour?

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Ondřej Lieser se přiblížil účasti na olympiádě. A co European Tour? (GolfExtra.cz)

Nedělní vítězství Ondřeje Liesera na Andalucia Challenge de Espana nebylo pouze historickým triumfem nejlepšího českého golfisty. Ten se díky titulu na Challenge Tour posunul ve světovém žebříčku už na začátek čtvrté desítky a může dál reálně snít svůj sen o olympijských hrách. To samé platí v případu posunu na European Tour.

Pokračovat ve čtení...
 
Tak po prvním kole Ondra za -1 (T18).......není to úplně špatný, ale v žebříčku klesl o dvě místa, bude muset přidat......to se mi to ale radí, co :)
 
Držme mu palce. Věřím, že zítra zabojuje. Jde s jedničkou Road to Mallorca. Pořád to je do cíle 54 jamek😉
 
Když tak koukám na projektovaný pořadí CTR, tak asi bude muset skončit maximálně 4-5 a ostatní okolo něj tomu budou muset docela pomoct. To je dost velkej nůž na krku kvůli ET.
 
Přeju mu, aby se dostal do konečné TOP 5.
Jen mě trochu zaráží, jen můj pocit. Chce získat kartu, nicméně odehraje málo turnajů a to včetně toho, že předposlední turnaj taky vynechá, kde ještě mohl zvýšit svoje šance. Ano, říkal, že má rodinu... a proto jel zpět, ale....
 
skórka 2.kolo
90818B85-5E3A-4974-B93B-92A6DD60834A.jpeg
 
Tak nakonec dnes trochu nahoru dolů, ale pořád parádní výsledek! Je pořád ve hře. @macdav je otázka zda hrát 3 turnaje vždy týden po sobě je lepší než si odpočinout, potrenovat a vše vsadit na jednu kartu. Ono zahrát tři super výsledky ve třech týdnech není ani v téhle tour tak samozřejmé
 
Přeju mu, aby se dostal do konečné TOP 5.
Jen mě trochu zaráží, jen můj pocit. Chce získat kartu, nicméně odehraje málo turnajů a to včetně toho, že předposlední turnaj taky vynechá, kde ještě mohl zvýšit svoje šance. Ano, říkal, že má rodinu... a proto jel zpět, ale....

Souhlasím s tím, že asi měl peníze/body sbírat již více v průběhu sezóny a hrát více turnajů. Nicméně, to že nehrál před týdnem považuji za rozumné. Neměl v plánu hrát jen kvůli tomu, že má rodinu, ale zejména proto, aby si odpočinul a neutavil se. Poslední turnaj je navíc daleko více dotován. Co by pro něj bylo výhodnější, o tom lze jen spekulovat. Za jisté však považuji to, že pokud by hrál oba turnaje a byl následně na tom druhém unavený a nevyšlo to, tak si bude sypat popel na hlavu, že měnil strategii. Když mu to nevyjde odpočatému, bude zklamaný, ale překousne to určitě snáz. Mimochodem-klasické golfové "kdyby", tak kdyby postupovalo 20 hráčům jak bylo plánováno, tak mu vyšla i strategie s málo turnaji na jedničku. Už by na European Tour jistě byl. To, že bude postupovat nakonec jen pět je dost kruté, nejen pro Liesera...
 
Ondra označil za špatné co dělal dřív a současnost za tu správnou cestu. Osobně si myslím, že dobrému výsledku pouze dorostl, je opravdu škoda, že vynechal turnaj v Cádizu. Forma v golfu týden přichází asi tři - čtyři dny trvá a dva týdny pomalu odchází, potom už zase jen trénuješ...

Jeho každodenní hra na Kuňce (někdy až 45 jamek), zřejmě položila perfektní základ k dnešní výkonnosti. Nicméně mu asi všichni fandíme, je to opravdu výjimečná šance dosáhnout na plnou kartu ET.
 
Každopádně to bude mít těžký, musí vydělat zhruba o 7000 éček víc než pátý Long, a to při těchto price money nebude sranda, zatím Lieser T16, Long T28.. což dělá od oka a velmi zhruba 1500 Eur..
 
@karlos máš pravdu, ale ještě je tam Johannessen, který je za Ondrou, ale hraje dobře a chvíli byl na projektovaném 4. místě
 
Ještě není konec kola, ale skvělý!
Ale zítra bacha! Co předvádí Mansell, když byl po včerejšku -9?!!!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom