Noční golf

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Jsem zrovna na horách, koukám na osvetlenou sjezdovku pro večerní lyžování, a vzpomněl jsem si na fotky ze zahraničí, kde bylo nektere z golfových hřišť nasvicene pro noční hru, vypadalo to parádně. Nezažil jste někdo? V českých podmínkách si to tedy nedokážu moc predstavit, ale když koukám na ty prázdné sjezdovky, tak třeba by to na nekterem městském hřišti uspech melo. Co myslíte?

karlos

Guru fóra
Rok ZK
2013
Klub
BENGK
HI (HCP)
10+
P/L
Pravák
Značka
Ping, Srixon, Cleveland
19.jamka:
Představení
WITB
No nevím,využití  párkrát v roce ? Pro mě by bylo po zkušenostech z některých turnajů ( Men tour konopí) užitečnější osvětlit cca poslední tři jamky  :D . Ale jo může to být dobré, ale ekonomika je asi fuč.

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Dohraval jsem za floodlight v Turecku na hristi Carya par poslednich jamek, je to zajimy zazitek, ale porad bych to asi hrat nemohl, mel jsem problem, pokud mic vyletel proti svetlu, ztratil jsem jeho drahu letu

Helldriver

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
Zažil jsem mnohokrát v SAE. Je to super. Je vidět krásně, je to skoro podobné jako na fotbalovém stadionu.. Mají to ze dvou důvodů. V zimním období se brzo stmívá, tak okolo 18:00 a v létě je to jediná možnost jak se na hřišti neuvařit.
Myslím, že třeba na takové akademii na Zbraslavi by se to možná i vyplatilo. :idea:

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
u nas to nikdo neudela, je to velmi nakladne, na vystavbu i na udrzbu

alda

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Ja jsem to zkousel v Rakousku na hristi Fruhling. Mají tam jednu devítku osvětlenou. Projdes kolem stanoviste a rozviti se ti svetla na velkych stožárech. Není to dokonale, neboť nekdy je micek stinen holi... to mi dost vadilo.
Asi se to neda porovnat s Dubaji alespoň podle fotek :)

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom