Marek90 WITB (Lefty)

Marek90

Aktivní člen
19.jamka:
WITB
Driver: Ping G30 9°(+1°), shaft Ping Alta 55g Stiff (chtělo by to Ping Tour 65g...)
3W: TaylorMade RBZ Stage 2 15°, shaft RocketFuel 60g Stiff
5W: Ping G25 18°, shaft Ping TFC189 68g Stiff

Železa (shafty TT Dynamic Gold S300, +1")
2i: TaylorMade Rsi UDI (Utility Driving Iron)18°, KBS Tour Lite 110g stiff
3i: Titleist 735CM 22° - asi na střídačku :D
5i-PW: Wilson Staff Ci11 (Lofty 26-29-32-36-40-44°)

Wedge (shafty TT Dynamic Gold Wedge Flex)
50-12°: Titleist SM5 F grind
56-12°: Wilson Staff Ci11
60-10°: Cleveland CG12

Putter: Odyssey Works Versa Tank 2-Ball Fang SuperStroke, 38inches

Míčky: výhradně nalezenci, vybírám z nich podle aktuální výkonnosti
Bag: Big Max
Vozík: Caddytek EZ Quickfold Deluxe
Boty: Ecco Golf Cool 2017 do vlhka, Reebok outdoor kecky do sucha
Rukavice: Dunlop (s palcem olepeným leukoplastí maj neskutečnou výdrž :D)
Hodinky: Bushnell NEO XS
GPS system: GameGOLF
Gripy: Většina GP MCC red midsize, 2x Lamkin CrossLine midsize, 2x Ping standard

Small_DSC03257.jpg
Small_DSC03258.jpg

Upraveno:

doktordee

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Ty brďo to je dobrá sbírka značek! A patr taky celkem nestandard. Proč to všechno?

Marek90

Aktivní člen
19.jamka:
WITB
Hodně muziky za málo peněz - postupně jsem to takhle poskládal na Levnygolf.cz :D. Bejt pravák, co mermomocí hraje na levo a navíc potřebuje stiff znamená prokletí malýho výběru :rolleyes:.
Nová byla akorát wedge 50° Titleist, protože 50° nikdo nenabízel a byla tam díra ve vzdálenostech.
A ten Putter... Moje největší bolest na týhle bláznivý hře je puttování. Jelikož mám ten pohyb strašně nestabilní, aspoň trochu to zachraňuje opření hole o předloktí alá Matt Kuchar. A na to je potřeba při 190cm docela dlouhej putter. Navíc blade puttery mi běhaj všude, jen ne tím správným směrem. Proto mallet. No a když jsem tenhle systém míření přes 2 bílý kolečka zkusil v krámu, tak jsem potopil 3/3 puttů. Takže asi tak :)

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
P/L
Pravák
Značka
Mizuno, Cobra, Cleveland, Bettinardi
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Zajimava sbirka!
Na putter jsem se tez chtel zeptat. Zkousel si ty kucharovi original armlocky?

Marek90

Aktivní člen
19.jamka:
WITB
Upřímně řečeno nezkoušel :D. Mám rád neobvykle vypadající věci a to spolu s fantastickým pocitem při puttu udělalo z Fanga jasnýho favorita, kterýmu nešlo odolat - neberu-li v potaz tu strašnou původní cenovku v Kalifornským Golfsmithu :confused:, ale na Ebay za 75GBP to už bylo zkousnutelný :)

Daniel Zeman

Člen fóra
19.jamka:
WITB
zdravím dalšího leftyho, dá to práci sehnat nějaký pořádný vybavení na druhou stranu co? :D Já to znám, taky mám všechno na stiffu, teda skoro všechno...

Marek90

Aktivní člen
19.jamka:
WITB
Když se blíží ty vánoce, tak jsem si udělal radost a zkusím do bagu přidat tuhle krasavici: :)

TaylorMade Rsi UDI (Utility Driving Iron) #2 18°, KBS Tour Lite 110g stiff (až bude doma, změním obrázek na levou orientaci :p)

Akorát je to 15. kousek, tak kdo ví, co půjde z kola ven o_O.
Taky doufám, že jí aspoň párkrát slušně trefím, abych mohl dál hrdě tvrdit, jak nemám rád hybridy :D
Až ji v Erpetu příští týden prvně ozkouším, tak dám vědět pocity - proč jen se mi teď vybavuje "Not even God can hit a 1-iron"? :cool:

Marek90

Aktivní člen
19.jamka:
WITB
To je tak, když člověk chodí na fitting - díky @requo za výhru :D. Kupodivu mi řekli, že celej mů bag je špatně o_O:D.
Tak přes eBay právě objednán set z edice 2016 - Ping i, 4-PW +1/2", 3,75°UP, a co mě zaráží nejvíc, ale na fittingu mi to tak vyšlo, X Stiff shaft Project X 6,5 :eek:

Ping-i-irons.jpg

Fakt jsem zvědavej, jak se s tím bude hrát :cool:

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom