Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Logo balls - zberateľstvo

A co ostatní věci? Já si na každým hřišti beru ještě tužky (s logem), případně markovátka. Na míčky vitrínu mám, na tužky a markovátka (zatím) ne.
 
A co ostatní věci? Já si na každým hřišti beru ještě tužky (s logem), případně markovátka. Na míčky vitrínu mám, na tužky a markovátka (zatím) ne.

No ako hovorí už nadpis tohto fóra, rieši len loptičky 😉 čiže si kľudne založ ďalšie vlákno len na tušky 😀
Vitrína na ceruzky je oveľa jednoduchšia:
stačí korková nástenka a prevliecť v cca 1cm rozostupoch gumičku a máš hotovo! Alebo sofistikované vitríny nájdeš na Pintereste:
 

Přílohy

  • 553F4E12-BF69-472F-82C8-7BEE69E4E32F.jpeg
    553F4E12-BF69-472F-82C8-7BEE69E4E32F.jpeg
    140,6 KB · Zobrazení: 232
  • 3E343C99-BBF9-4C1D-AAE2-7CC061926D89.jpeg
    3E343C99-BBF9-4C1D-AAE2-7CC061926D89.jpeg
    106,2 KB · Zobrazení: 218
Ano mám. Aktuálně je plná, poslední volné místo je pro míček, kterej pořád zapomínám v autě. Pokud seženu něco kde jsem hrál a nemám míček, musim dokoupit další vitrínku. Teda ona se o to postará moje žena, tu první mi koupila ona a půl roku prudila, abych ji do toho obýváku konečně pověsil. No není skvělá?
Žena nebo vitrína? :)
 
Trochu to tu oživím...
Pokud někdo máte míčky, které mi chybí, rád odkoupím nebo vyměním za něco, co mám víckrát. Případně kdyby se někdo na konkrétní hřiště chystal, byl ochoten míček koupit a příležitostně předat;)
Aktuálně mi chybí tyto:
Semily, Na Vrších, Čapí hnízdo, Racing K.V., Luby, Benátky, Bitozeves, Barbora, Teplá, Kunětická hora, Štiřín, Mstětice, Bechyně, Cínovec - Teplice, Telč, Botanika, Libouchec, Snail Úholičky, Krásný Dvůr, Most, Harrachov, Uno-ústí nad orlicí, Nebeská Rybná
U některých pochybuji, zda vůbec existují, ale kdo se nezeptá...
Na výměnu/prodej mám toto:
Čeladná, Casa Serena, Oaks Prague, Kácov, Stará Boleslav, Hořehledy, Františkovy lázně, Karlštejn, Hostivař
 
Trochu to tu oživím...
Pokud někdo máte míčky, které mi chybí, rád odkoupím nebo vyměním za něco, co mám víckrát. Případně kdyby se někdo na konkrétní hřiště chystal, byl ochoten míček koupit a příležitostně předat;)
Aktuálně mi chybí tyto:
Semily, Na Vrších, Čapí hnízdo, Racing K.V., Luby, Benátky, Bitozeves, Barbora, Teplá, Kunětická hora, Štiřín, Mstětice, Bechyně, Cínovec - Teplice, Telč, Botanika, Libouchec, Snail Úholičky, Krásný Dvůr, Most, Harrachov, Uno-ústí nad orlicí, Nebeská Rybná
U některých pochybuji, zda vůbec existují, ale kdo se nezeptá...
Na výměnu/prodej mám toto:
Čeladná, Casa Serena, Oaks Prague, Kácov, Stará Boleslav, Hořehledy, Františkovy lázně, Karlštejn, Hostivař
Je mi líto Jardo,ale Libouchec míček s logem nemá .
 
Je mi líto Jardo,ale Libouchec míček s logem nemá .
Jj, vím, tam jsem se ptal. Stejně jako Krásný Dvůr. Snail - tam bych se fakt divil. Ty ostatní možná neměli aktuálně, nebo jsem se zapomněl zeptat. Nebo, jako v případě Semil, jsem míč koupil a někam zašantročil - teda myslím, nikde není. Teplá míček myslím měla, ale poslední rok když jsem tam byl už ne. Prostě to zkouším, že to nebude komplet je mi jasné.
 
Trochu to tu oživím...
Pokud někdo máte míčky, které mi chybí, rád odkoupím nebo vyměním za něco, co mám víckrát. Případně kdyby se někdo na konkrétní hřiště chystal, byl ochoten míček koupit a příležitostně předat;)
Aktuálně mi chybí tyto:
Semily, Na Vrších, Čapí hnízdo, Racing K.V., Luby, Benátky, Bitozeves, Barbora, Teplá, Kunětická hora, Štiřín, Mstětice, Bechyně, Cínovec - Teplice, Telč, Botanika, Libouchec, Snail Úholičky, Krásný Dvůr, Most, Harrachov, Uno-ústí nad orlicí, Nebeská Rybná
U některých pochybuji, zda vůbec existují, ale kdo se nezeptá...
Na výměnu/prodej mám toto:
Čeladná, Casa Serena, Oaks Prague, Kácov, Stará Boleslav, Hořehledy, Františkovy lázně, Karlštejn, Hostivař
Doma mám míček s logem Twin Chappels Vinoř, ale tu nemáš v seznamu :) každopádně já žádný sběratel nejsem, tak klidně ho pošlu do světa
 
Doma mám míček s logem Twin Chappels Vinoř, ale tu nemáš v seznamu :) každopádně já žádný sběratel nejsem, tak klidně ho pošlu do světa
Nemám, protože jsem tam ještě nehrál😉
 
Tak ještě 20 volných míst a budu muset řešit další místo na míčky s logem :) Aktuálně odehráno 148 hřišť ve 12 zemích 🏌️⛳

74C9AFF0-7E56-4153-A6FC-292BA3141A17.jpeg
 
Upraveno:
Tak a je plno :) - trvalo to 11 let, 168 hřišť a 16 zemí (první hřiště byl Black Bridge Česko, poslední Royal Obidos Portugalsko) :) další level je nějaká polička na zeď, ale manželce se to příliš nelíbí 🙃

tempImagetH8xmz.jpg
 
Tak a je plno :) - trvalo to 11 let, 168 hřišť a 16 zemí (první hřiště byl Black Bridge Česko, poslední Royal Obidos Portugalsko) :) další level je nějaká polička na zeď, ale manželce se to příliš nelíbí 🙃

Zobrazit přílohu 37838
Smekám pomyslný klobouček :up: 16 nových hřišť každý rok je úctyhodný výkon ;) Mohu jen tiše závidět :cool: Dobrá práce Jendo
 
Smekám pomyslný klobouček :up: 16 nových hřišť každý rok je úctyhodný výkon ;) Mohu jen tiše závidět :cool: Dobrá práce Jendo
Díky moc, ten průměr mi ani nedošel, letos to bylo 12 hřišť, roky předtím i více :)...
 
Podle ceho je mas serazene? mam policku jen na top25, nevim kam bych svych 450 micu dal :D :D
 
Podle ceho je mas serazene? mam policku jen na top25, nevim kam bych svych 450 micu dal :D :D
Ja myslim, ze bys to zvladl 😂👍🏻

Na serazeni jsem magor, takze:

CZ, SK, AT, HU, PL, tj. okolni zeme, pak je to vzdy po zemich a poctu, takze ESP, POR, UK, atd., vsechny mice jsou u regionalne u sebe, tj. jak jsou si hriste blizko apod ;)

Takze mam Praha, Stredni Cechy, Zapadni Cechy a tak dale 😂
 
@HonzaKulig: To znamená, že když budeš mít další hřiště v ČR, takže to pak celý přeskládáš? :oops:

Ty jo, pak doufám, že máš odehraný všechny Český hřiště od začátku abecedy... :p
 
@HonzaKulig: To znamená, že když budeš mít další hřiště v ČR, takže to pak celý přeskládáš? :oops:

Ty jo, pak doufám, že máš odehraný všechny Český hřiště od začátku abecedy... :p
Presne jak rikas :) hriste musi byt u svych kamaradu :)
 
Tak ještě 20 volných míst a budu muset řešit další místo na míčky s logem :) Aktuálně odehráno 148 hřišť ve 12 zemích 🏌️⛳

Zobrazit přílohu 31084
wou, to je samo vyroba? nebo nekde koupeno? nebyl by nejakej planek? rozmery? potrebuju svejch 200 balonu nekam dat
 
wou, to je samo vyroba? nebo nekde koupeno? nebyl by nejakej planek? rozmery? potrebuju svejch 200 balonu nekam dat
Dik :) vyrabeno truhlarem, komplet rozkres stolu urcite najdu :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom