Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Logo balls - zberateľstvo

Bilky

Člen fóra
Jméno
Karol
Klub
GK Sedín
HI (HCP)
16
Zbierate golfové loptičky? Pochváľte sa...

Ja sa snažím mať z každého odohratého ihriska loptu s ich logom. Ale už mám aj od kamarátov také ktoré som nehral (Canada, USA) tak tie dávam do samostatnej police.
Mám aj kopec rovnakých, tak kľudne vymením 😉
 

Přílohy

  • 9C447AAB-AA8A-4D5E-898E-662E4FEF050E.jpeg
    9C447AAB-AA8A-4D5E-898E-662E4FEF050E.jpeg
    195,8 KB · Zobrazení: 617
  • D22001AB-3EB6-4A37-AAFF-8378DF04494A.jpeg
    D22001AB-3EB6-4A37-AAFF-8378DF04494A.jpeg
    119,1 KB · Zobrazení: 380
Bezva, sbírám jen kde jsem hrál.
Chybí mi: Hluboká, Bechyně, Cinovec, Líšnice, Telč, Poděbrady, Mstětice, Botanika, Štiřín, Karlštejn, Molitorov, Česká Lípa, Hostivař, Kuneticka hora, Teplá, Barbora, Bitozeves, Alfredov, Benatky, Luby, Racing, Čapí hnízdo, Na Vrších.
Pokud něco z toho máš, klidně vyměním nebo koupím.
Navic mám určitě Hořehledy, Oaks (ale to tu někdo chtěl), nějaké italské hřiště, asi i nějaké další, musel bych pohledat.
Super, že jsi to vlákno založil, já ho zakládám asi 3 roky a furt nic 😁
 
Taky se míček s logem snažím vždycky sehnat. Jen teď nemám přehled co mi chybí. Až udělám inventuru, ozvu se.
 
ale to tu někdo chtěl
Jardo, to jsem byl já a @6david8 😉 Snad už se brzy domluvíme na setkání a odkup.

Zbierate golfové loptičky
Taky sbírám. Jen ty, kde jsem hrál, ale zatím je mám jen na poličce. Dostal jsem od ženy parádní vitrínu, ale zatím lobuju o co nejlepší umístění. Já chci do obýváku, ona do sklepa. 😂
 
Bezva, sbírám jen kde jsem hrál.
Chybí mi: Hluboká, Bechyně, Cinovec, Líšnice, Telč, Poděbrady, Mstětice, Botanika, Štiřín, Karlštejn, Molitorov, Česká Lípa, Hostivař, Kuneticka hora, Teplá, Barbora, Bitozeves, Alfredov, Benatky, Luby, Racing, Čapí hnízdo, Na Vrších.
Pokud něco z toho máš, klidně vyměním nebo koupím.
Navic mám určitě Hořehledy, Oaks (ale to tu někdo chtěl), nějaké italské hřiště, asi i nějaké další, musel bych pohledat.
Super, že jsi to vlákno založil, já ho zakládám asi 3 roky a furt nic 😁

Pekne 🙂 Mas vo vitríne?
Bohužiaľ z tých českých mám len 1ks. Duplicitne mám kanadské americké a niektoré rakúske ihriská, kde sa nedala kúpiť len 1 lopta ale celý balík.
Navyše mám ešte Penati, Sedin, Bojnice, RedOak Nitra, Tri duby Sliac.
Čiže ak niečo z toho xces píš do súkromnej správy, cez kamošku v Prahe doručíme...
 
Jardo, to jsem byl já a @6david8 😉 Snad už se brzy domluvíme na setkání a odkup.


Taky sbírám. Jen ty, kde jsem hrál, ale zatím je mám jen na poličce. Dostal jsem od ženy parádní vitrínu, ale zatím lobuju o co nejlepší umístění. Já chci do obýváku, ona do sklepa. 😂

Hehe, tak loptičky daj do obyvaku a manželku do sklepa 🤪
 
Pekne 🙂 Mas vo vitríne?
Bohužiaľ z tých českých mám len 1ks. Duplicitne mám kanadské americké a niektoré rakúske ihriská, kde sa nedala kúpiť len 1 lopta ale celý balík.
Navyše mám ešte Penati, Sedin, Bojnice, RedOak Nitra, Tri duby Sliac.
Čiže ak niečo z toho xces píš do súkromnej správy, cez kamošku v Prahe doručíme...
Ano mám. Aktuálně je plná, poslední volné místo je pro míček, kterej pořád zapomínám v autě. Pokud seženu něco kde jsem hrál a nemám míček, musim dokoupit další vitrínku. Teda ona se o to postará moje žena, tu první mi koupila ona a půl roku prudila, abych ji do toho obýváku konečně pověsil. No není skvělá?
 
Ano mám. Aktuálně je plná, poslední volné místo je pro míček, kterej pořád zapomínám v autě. Pokud seženu něco kde jsem hrál a nemám míček, musim dokoupit další vitrínku. Teda ona se o to postará moje žena, tu první mi koupila ona a půl roku prudila, abych ji do toho obýváku konečně pověsil. No není skvělá?

A koho si do toho obýváku nakoniec povesil? Ženu či vitrínu? 🤪😈
Tak super, aj keď verím že manželky zas radi zbierajú iné veci ako naše trápne loptičky 🤨
Napr kabelky, topánky, pašmíny, kreditky or šperky 😎 kam sa my na nich hrabeme..
 
A koho si do toho obýváku nakoniec povesil? Ženu či vitrínu? 🤪😈
Tak super, aj keď verím že manželky zas radi zbierajú iné veci ako naše trápne loptičky 🤨
Napr kabelky, topánky, pašmíny, kreditky or šperky 😎 kam sa my na nich hrabeme..
Vitrínku. Žena nemá čas někde viset přece 😉
 
A koho si do toho obýváku nakoniec povesil? Ženu či vitrínu? 🤪😈
Tak super, aj keď verím že manželky zas radi zbierajú iné veci ako naše trápne loptičky 🤨
Napr kabelky, topánky, pašmíny, kreditky or šperky 😎 kam sa my na nich hrabeme..
tsss, taky sbírám loptičky, že hřišť kde jsem byla. :devil:
 
mel jsem podobny napad, ale nemel bych to kam davat a ne vsude meli micek, takze mam na zdi jen TOP25 z toho co jsme hral :)
 
mel jsem podobny napad, ale nemel bych to kam davat a ne vsude meli micek, takze mam na zdi jen TOP25 z toho co jsme hral :)

No priestor až taký nepotrebuješ, tie moje 2 vitríny nezaberajú ani 2m▫️(cca 65x80cm má jedna) a pojmú skoro 290 lôpt, ale jasan že teraz už je neskoro začínať 😉

Ale uvítal by som tvojich Top25 lebo aj keď je to subjektívne, tak máš toho nahraté, že ťa nedobehnem aj keď budem bežať oproti 🤨
No možno na nejakom tripe mi tvoj tip pomôže pri rozhodovaní... Príp ako už tu nejaké fórum na tému top ihrísk bolo tak hod prosím ťa link... Vopred vďaka 🙏
 
tsss, taky sbírám loptičky, že hřišť kde jsem byla. :devil:

No jasné že loptičky, lodičky do zbierky by si na golfe ťažko zohnala 😇
Ale vážne: tak fajn, som rád, že nie sme takto postihnutí len my chlapi 😎 tak prajem veľa ďalších úlovkov 👍
 
Toto téma jsme již řešili v sekci “Sbírek”. Nicméně, super, další sběratel logo míčků k výměně :)

Jedno téma k zamyšlení.
Nedávno jsem byl pro míček na Konopišti a tam mi slečna na recepci sdělila, že lze koupit jen krabička tří míčků za 450 CZK. Chvilku jsem smlouval o rozbalení a nakonec jsem odešel s prázdnou, jako mnoho lidí přede mnou.
Proč? V rámci diskuse jsem se dozvěděl, že si toto dárkové balení koupí tak jeden člověk za měsíc. Vždyť je to reklama, ne?! Konopiště je asi zvláštní kraj 😞
Co to @karlos ? Nezeptal by ses manažerů, proč raději nevyndají míčky do skleněné vázy a nedávají/prodávají je jednotlivě? Za tu cenu fíčka je to bonus 🙂
 
Toto téma jsme již řešili v sekci “Sbírek”. Nicméně, super, další sběratel logo míčků k výměně :)

Jedno téma k zamyšlení.
Nedávno jsem byl pro míček na Konopišti a tam mi slečna na recepci sdělila, že lze koupit jen krabička tří míčků za 450 CZK. Chvilku jsem smlouval o rozbalení a nakonec jsem odešel s prázdnou, jako mnoho lidí přede mnou.
Proč? V rámci diskuse jsem se dozvěděl, že si toto dárkové balení koupí tak jeden člověk za měsíc. Vždyť je to reklama, ne?! Konopiště je asi zvláštní kraj 😞
Co to @karlos ? Nezeptal by ses manažerů, proč raději nevyndají míčky do skleněné vázy a nedávají/prodávají je jednotlivě? Za tu cenu fíčka je to bonus 🙂

Pred založením tohto fóra som písal @requo či je to OK a dostal som povolenie 😉

Čo sa týka témy prečo niektoré cluby nepredajú sólo (logoball) ale iba set 3ks tak pre mňa osobne to je bezpredmetné.
Jasan že vždy kupujem len 1ks ale tie honosnejsie cluby často ponúkajú len set. Tak dám miesto 3.50-4€/ks kľudne aj 8-9€ za set, lebo mi to do zbierky chýba. A keď niekto nie je ochotný si kúpiť set tak asi nie je čistokrvný "kolekcioner" 😀

Nekupujem ich zas toľko v roku aby som si potom ku káve nemohol dovoliť aj koláčik a hlavne by ma potom užieral fakt, že som bol držgroš a teraz mám zbierku nekompletnú...
 
No, já taky nerad kupuji set. I proto mi chybí tolik, někdy míčky nemají vůbec, někdy mají set. Teď už za to ty peníze se skrípěním zubů dám, dřív jsem někdy nekoupil. I tak už v těchto suvenýrech mám víc, než stojí roční fee třeba v Hořehledech. A to jsem proti jiným v tom ještě za levno.
Tak snad se tady rozjede výměna, protože pro mě jinak nové míčky jsou k ničemu. Schovávám je "až to budu umět", takže asi na nikdy...
 
Toto téma jsme již řešili v sekci “Sbírek”. Nicméně, super, další sběratel logo míčků k výměně :)

Jedno téma k zamyšlení.
Nedávno jsem byl pro míček na Konopišti a tam mi slečna na recepci sdělila, že lze koupit jen krabička tří míčků za 450 CZK. Chvilku jsem smlouval o rozbalení a nakonec jsem odešel s prázdnou, jako mnoho lidí přede mnou.
Proč? V rámci diskuse jsem se dozvěděl, že si toto dárkové balení koupí tak jeden člověk za měsíc. Vždyť je to reklama, ne?! Konopiště je asi zvláštní kraj 😞
Co to @karlos ? Nezeptal by ses manažerů, proč raději nevyndají míčky do skleněné vázy a nedávají/prodávají je jednotlivě? Za tu cenu fíčka je to bonus 🙂
Já který tam chodí externě max 4x do měsíce..? Jako sorry,nezeptal.. :) :):)
 
Tak snad se tady rozjede výměna, protože pro mě jinak nové míčky jsou k ničemu.

Navrhni spôsob, mňa nenapadá efektívny systém... 😖

Neviem jak to urobiť, lebo excel sa mi vyrábať nechce 😎 zatiaľ teda posielam fotky lôpt, ktoré mám duplicitne. Sú tam najmä kanadské, americké, emirátske, slovenské, české a jedno rakúske, bulharské aj toskánske ihrisko.

Ak niekto chce tak rád vymením, píšte do privátspráv, viem doručiť cez kamošku do Prahy-Zbraslav.
 

Přílohy

  • 05A45A5B-7E0C-41F6-8959-D75F7EB12EB8.jpeg
    05A45A5B-7E0C-41F6-8959-D75F7EB12EB8.jpeg
    139,5 KB · Zobrazení: 311
  • 30B34A4D-07A1-4C0F-B909-4DADC74AD276.jpeg
    30B34A4D-07A1-4C0F-B909-4DADC74AD276.jpeg
    134,7 KB · Zobrazení: 299
  • 1BA74FE1-7272-452A-8802-319D87F19069.jpeg
    1BA74FE1-7272-452A-8802-319D87F19069.jpeg
    143,1 KB · Zobrazení: 323
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom