ČR - Morava Lipiny

44247EC4-160A-486D-8C34-D4357D946E40.jpeg

Mile mne překvapil příchod na první jamku “public”. Už zdálky se ke mne hlásil hráč, který byl zahalen šátkem, asi koronašátek, a spustil svou, že veřejné hřiště v takovém stavu fw a grýnů mohou závidět i mnohá mistrovská. Před rokem o public hřišti aninechtěl slyšet a nyní je to jehooblíbené, když chce někomu ukázat a dokázat jaké dokáže být krásné veřejné( public) hřiště. A to je jeho domovské NEW COURSE ČELADNÁ.

B16BEEF4-8ECF-4952-9930-EDE745E39551.jpeg

Dnešní popolední hra byla okořeněna neskutečně upraveným hřištěm , vystřiháno , uválcováno a bunkry nakypřeně upravené, cvičně jsem si zahrál ze dvou bunkrů u grýnů jeden s vysokou hranou Jamka cca 2,5 od okraje forgrýnu , hrál jsem 60i a druhý plosší hráno cca 15m jamka uprostřed grýnu cca 4m od forgrýnu použita 56i . Tím, že byl Písek v bunkrech upraven dalo se hrát podle videa BJ zde uvedeného před časem, výsledek uspokojivý první cca 1 m a druhý do jednoho metru oba paty byly jednopaty.

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení
Jestli takhle vypadá celé hřiště, tak škoda že to mám tak daleko.

Zdeněk

Aktivní člen
Jméno
Zdeněk
Přijmení
Valehrach
Rok ZK
2018
Klub
Kšírovka
HI (HCP)
21,9
P/L
Pravák
Značka
TaylorMade, železa mám staré Straty - snad již brzy přijdou nová a jaká značka zatím netuším :-)
19.jamka:
Představení
Také mohu potvrdit kvalitu hřiště. Lipiny bylo moje první hřiště mimo Brno a následně jsem jej navštívil cca ještě 3x, vždy na 2-3 dny. Ať jsem tam byl na jaře, v létě nebo na podzim, hřiště a plochy vždy v tom stavu. Jelikož v tomto kraji oproti jiným opravdu prší, tak i když třeba Kaskáda byla jak šutr, tak zde to pecka. Rozhodně stojí za to hřiště navštívit :cool:

Kuba

Nováček
Byla sranda, jak převrtával během odpoledne. Poprosil flight jestli mohou chvíli vydržet a změnil pozici jamky. Jak se tu teď řešil rozpis umístění jamek, tak vždy může přijít změna. :D

Kotilajnen

Nováček+
Rok ZK
2018
Klub
GC Lipiny
HI (HCP)
24.8
P/L
Levák
Značka
Cobra
19.jamka:
Představení
WITB
Byl jsem v sobotu na turnaji Mixu - Veřejné a Mistrovské a velká pochvala za pin position.
Jen kdyby nepršelo 90% času, mohl být výsledek o dost lepší.

9CB38603-3660-48FC-91C0-1430F9E2B443.jpeg

Dnes jsem absolvoval s kolegou veřejné a misrovské hřiště , počasí 30C ve stínu a přesto fw místy bláto a grýny měkoučké , fw a semirafy vystřihány, rafy ponechány vzrostlě cca pod kolena , vyseknout míč na fw jde cca do 5 metrů . Grýny rychlejší a přívětivé .
Taková letní pohodička okořeněná venkovním grilem s bohatou nabídkou jídel připravovaných na grilu. Čepované i nealko.

Včera jsem hrál na hřišti vydatně promáčeném, dnes ráno hodinový slejváček , takže tomu promáčenému přidá na rozmočené.
Hra normální , standart , jen u wedge si člověk musel dát pozor protože hřiště bylo skoro celé v abnormálním stavu= blátivé.
No a na 4# jako normálně po deštích nenormální náhodná voda🤔🤭😆. Taková tam zůstat tak ten 5ti par by byl lahůdka, voda je místem dopadu cca 80% druhých.

Přílohy

Tak po dalším dešti voda opět stoupla , skoro zaplavila přístup na průchozí můstek na jamce#2 .
8329CB60-ED59-4D66-B659-74D9E70CEC54.jpeg

Na jamce #4 se rozšířila voda v úžlabině na slušný rybníček , ještě ž vpravo je břeh s cestou.
F52C9E36-1EE7-49DF-9727-41BB3755602C.jpeg

Seppper

Mazák fóra
Rok ZK
2012
Klub
Golf Club Beřovice
HI (HCP)
12,3
P/L
Levák
19.jamka:
WITB
Hřiště vypadá fakt dobře, škoda, že se tam výhledově asi jen tak nepodívám :) protože ..

1593158192737.png

Malá ukázka meníček, proč to uvádím, protože se někdy rozšířilo jak se u nás vaří🤭🤔👍⛳🍀.
Běžné je grilování na venkovním grilu. ( vaří mi tam synovec, amatér elektrikář)

Přílohy

Dnes jsem se šel projít na veřejnou/ public a voda byla i tam, kde normálně není . Prostě děšt znevážil praci údržby . Takhle se dovylila voda na jamce#2 .
D292A22B-843B-4704-AF6E-729FFCF7E12E.jpeg

A lehce vystoupala i voda kolem jamek 3 a 4.
FDBC9AFA-D923-4607-9835-A9B5C0AC5A3E.jpeg

Jinak hřiště fw posekány nejsou nijak rozmočené oproti mistrovského hřišti, kde to je místy podmáčené, tady nic.
Grýny trochu měkčí a pomalejší , ale nic dramatického. Kdyby opětnemělo pršet, uvidíme kam až vystoupí voda.

Dnes jsem si byl zahrát , po nočním přívalovém dešti opět progres stoupající vody. Grýny měkčí ale super, fw všude podmáčené , místy promočené a mnohde bahýnko. Buďme rádi, že prší nachytáme vodu pro příští závlahu.
Hra byla v normálu( 42, StB nepočítám). Hrál jsem bez bunkru, ty byly promáčeně mnohde zatopený a to i tam, kde nebyly nikdy. Mostek přechodu jamky #2 ještě průchozí.

Přílohy

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom