Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Morava Lipiny

Byla v tom voda? To mohlo být moc pěkné, s jezírkem. Ale asi závezeni je bezpečnější.
Mno, bylo to asi tak, že mnozí museli přidat jednu ránu navíc , jinak to bylo dobře ošetřeno , náhodná voda s drop zónou , jen ti co druhou nepřestřelili nově vytvořenou vodu , ztratili míček,
Paradoxem bylo přesunutí žlutých na červené a modré zůstali na svých, nově byly umístěny červené.
No a dalo se hrát z těchto nových žlutých přímo do vody a nebo druhou na grýn , tak to si člověk připadal jako na PGA.
Zavezeno je to hlušinou ze šachty , když tam zahraješ míček se nekontrolovatelně odrazí, tady se totiž hraje na zimní jamky ze žlutých a ty jsou přesunuty na ČERNÉ , pouze muži , ženy mají své odpaliště na svých červených.
Osobně jsem měl tuto náhodnou vodu rád, konečně to byla zajímavá jamka , kdy hraješ přes vodu do mírného kopce,
byla tam vždy po delších deštích jen loni se k tomu přidal ten pokles a už to nechtělo vyschnout a přečerpat do jezírka na jamce č2.
 
Mno, bylo to asi tak, že mnozí museli přidat jednu ránu navíc , jinak to bylo dobře ošetřeno , náhodná voda s drop zónou , jen ti co druhou nepřestřelili nově vytvořenou vodu , ztratili míček,
Paradoxem bylo přesunutí žlutých na červené a modré zůstali na svých, nově byly umístěny červené.
No a dalo se hrát z těchto nových žlutých přímo do vody a nebo druhou na grýn , tak to si člověk připadal jako na PGA.
Zavezeno je to hlušinou ze šachty , když tam zahraješ míček se nekontrolovatelně odrazí, tady se totiž hraje na zimní jamky ze žlutých a ty jsou přesunuty na ČERNÉ , pouze muži , ženy mají své odpaliště na svých červených.
Osobně jsem měl tuto náhodnou vodu rád, konečně to byla zajímavá jamka , kdy hraješ přes vodu do mírného kopce,
byla tam vždy po delších deštích jen loni se k tomu přidal ten pokles a už to nechtělo vyschnout a přečerpat do jezírka na jamce č2.
Mno já jsem zas tak nadšený z té jamky nebyl. Po odpalu ze žlutých (to jejich přesunutí se mi taky nelíbilo) míček končil cca 40-2m v mírném svahu dolů a to pro nás amatérské golfisty zase tak lehký úder přestřelit tu vodu nebyl. Jen já jsem tam loni utopil asi 15míčů...:oops: Možná že to bylo i tím, že jsem na tuto jamku bral ty nejhorší, co jsem měl, PRO V1X jsem na tuto jamku radši nepoužíval:). Takže za mě zásypu této jamky a uvedení do pův.stavu :up:, stačí, že budu dál topit míče na jamce č.2!!:) Doufám, že na letní jamky už tam nebude hlušina, ale krásný FW pažit!!
 
Automaticky generovaná zpráva 19.jamky:

Právě jsem přidal nové hodnocení k tomuto hřišti: Lipiny
 
Tak to je dobrá chuťovka - pozemky 3 vlastníků a budovy dalšího. S informací, že areál při stávajícím provozu prodělává kolem 7,5 mil ročně. Kdybych to překlopil na plochu Hořehled, tak na stejném prostoru my bychom měli dvě 18ky:-D.
 
Jj, doteď mě straší na sedmá jamka na Mistrovském hřišti. Ta ranvej pro přistávání raketoplánu... která je široká tak, jak jinde jamky dlouhé... a stejně jsem za celou dobu od odpaliště ke grýnu nebyl schopen jít po ferveji. :-D Ale @mkopcak na tom byl podle mě stejně! :-D
 
Jj, doteď mě straší na sedmá jamka na Mistrovském hřišti. Ta ranvej pro přistávání raketoplánu... která je široká tak, jak jinde jamky dlouhé... a stejně jsem za celou dobu od odpaliště ke grýnu nebyl schopen jít po ferveji. :-D Ale @mkopcak na tom byl podle mě stejně! :-D
FW jsem pravda netrefil, ale mám tam PAR a green v regulaci:)
 
je fakt, že na tom prostoru současné devítky by mohla být jedna celá osmnáctka,

snad to přežije, hřiště je to velice hratelné
 
No tak to abych si ho ještě stihnul poprvé zahrát, než mi ho zavřou.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom