Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Korektní podmínky turnaje?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Něco jsem hledal na čgf a narazil jsem na turnaj pořádaný tuto neděli 27.1 na Bítozevsi, viz
https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=560222901

Nadpis turnaje je: NEDĚLNÍ OSMNÁCKA - jen na zlepšování
V podmínkách je uvedeno:
Výstřižek.PNG


Nejsem samozřejmě nijak proti zimním sranda turnajům atd, a chápu princip, kdy hřiště není v takovém stavu, kdy se řeší, že je turnaj jen na případné zlepšování... ale přeci jen, když prohlásím bunkery hromadně za půdy v opravě, neměním tím výrazně náročnost hřiště? Je tato podmínka košér, když se pravděpodobně dle nadpisu, pouze oficiálně zlepšuje?
 
jelikoz je pres zimu Bitozeves jedno z mala hrist, kde se hraje a poradaj turnaje, tak to docela sleduju, uleva od bunkeru je samozrejme velkou vyhodou, ale vzhledem ke stavu hriste to stejne nepomaha, zlepsuje se jen vyjimecne
 
jelikoz je pres zimu Bitozeves jedno z mala hrist, kde se hraje a poradaj turnaje, tak to docela sleduju, uleva od bunkeru je samozrejme velkou vyhodou, ale vzhledem ke stavu hriste to stejne nepomaha, zlepsuje se jen vyjimecne

Já to nemyslel jako kritiku, naopak, to že se hraje vítám. Ale přeci jen, prohlášení jednoho vcelku zásadního prvku na hřišti globálně za půdu v opravě je dle mého silná výhoda - opokud se hraje na STB se zápisem a zlepšením. pocitově bych to vnímal, že se hraje turnaj bez zlepšení a zhoršení, prostě sranda match.
 
Tak nevíš v jakém stavu ty bankry jsou. A než do všech píchnout modrý kolík, vyřešili to takhle. Navíc turnaj pouze na úpravu ti musí povolit čgf. Pokud s tím nemá problém...

Nicméně to vnímám podobně. Měli z toho udělat Texas. Třeba.
 
Tak nevíš v jakém stavu ty bankry jsou. A než do všech píchnout modrý kolík, vyřešili to takhle. Navíc turnaj pouze na úpravu ti musí povolit čgf. Pokud s tím nemá problém...

Nicméně to vnímám podobně. Měli z toho udělat Texas. Třeba.
jojo, je tam turnaj vzdy ctvrtek a nedele a dokud bylo slusne pocasi, napr kolem vanoc, tak meli 30-40 lidi na kazdy turnaj, bunkery jsou mokry, hrabe u nich jsou, normalne z nich hraju, ikdyz to neni uplne easy
 
Zkusím vypsat turnaj, kdy auty prohlásím za půdy v opravě:-D
 
Tak nevíš v jakém stavu ty bankry jsou. A než do všech píchnout modrý kolík, vyřešili to takhle. Navíc turnaj pouze na úpravu ti musí povolit čgf. Pokud s tím nemá problém...

ČGF vždy vyhlašuje období, kdy lze vypsat turnaje pouze na zlepšování, vždy od cca října do dubna. Tzn. neřeší konkrétní turnaje a už vůbec neřeší, že někdo prohlásí zásadní herní prvek za bezúlevový. Kdyby někdo prudil, jsem si skoro jist, že by ze strany ČGF přišlo minimálně doporučení, aby to takto koncipováno nebylo.

Byť názor mám stejný jako @requo , je jen dobře, že takové akce jsou a díky bohu za něčí aktivitu v tomto směru!
 
ČGF vždy vyhlašuje období, kdy lze vypsat turnaje pouze na zlepšování, vždy od cca října do dubna. Tzn. neřeší konkrétní turnaje a už vůbec neřeší, že někdo prohlásí zásadní herní prvek za bezúlevový. Kdyby někdo prudil, jsem si skoro jist, že by ze strany ČGF přišlo minimálně doporučení, aby to takto koncipováno nebylo.

Byť názor mám stejný jako @requo , je jen dobře, že takové akce jsou a díky bohu za něčí aktivitu v tomto směru!

To prohlášení všech bankrů za nehratelné je asi už za hranou. Federaci lze však případně snadno odpálkovat, že si neumějí regulérně zadat ani všechny vlastní turnaje...
 
Něco jsem hledal na čgf a narazil jsem na turnaj pořádaný tuto neděli 27.1 na Bítozevsi, viz
https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=560222901

Nadpis turnaje je: NEDĚLNÍ OSMNÁCKA - jen na zlepšování
V podmínkách je uvedeno:
Zobrazit přílohu 6288

Nejsem samozřejmě nijak proti zimním sranda turnajům atd, a chápu princip, kdy hřiště není v takovém stavu, kdy se řeší, že je turnaj jen na případné zlepšování... ale přeci jen, když prohlásím bunkery hromadně za půdy v opravě, neměním tím výrazně náročnost hřiště? Je tato podmínka košér, když se pravděpodobně dle nadpisu, pouze oficiálně zlepšuje?
Kdo proboha hraje do bankrů ??? :eek::eek::eek: ...

leda masochista a ten holt na takový turnaj nepůjde ... :D:D:D
 
Ja nevim, co mate vsichni proti tomu, aby si lidi na podobnych akcich “polepsili”... vsak je to vyhoda nas ostatnich, co tam nepujdem :D
 
Tak chápu to jako lákadlo, jen na zlepšování. A uznávám, ze asi moc lidi stejne nezlepší, takže prakticky v pohode.

Ale vnímám to jako spis princip - zajímá mě to. Je podle mě rozdíl hrát na hristi, kde jsou špatné podmínky obecně (neregulerni) a na hristi, kde hromadné všechny bunkery dopředu jsou půda v opravě. Btw lze vůbec hrát běžný individuální turnaj na ČGF, u kterého se zápisi výsledky, ale pořadatel prohlásí, ze se nehraje na úpravu hcp? Tzn. ani zhoršení ani zlepšení?
 
Tak chápu to jako lákadlo, jen na zlepšování. A uznávám, ze asi moc lidi stejne nezlepší, takže prakticky v pohode.

Ale vnímám to jako spis princip - zajímá mě to. Je podle mě rozdíl hrát na hristi, kde jsou špatné podmínky obecně (neregulerni) a na hristi, kde hromadné všechny bunkery dopředu jsou půda v opravě. Btw lze vůbec hrát běžný individuální turnaj na ČGF, u kterého se zápisi výsledky, ale pořadatel prohlásí, ze se nehraje na úpravu hcp? Tzn. ani zhoršení ani zlepšení?

Samozřejmě lze a bylo by to ok. Jen na zlepšení se turnaje dělají kvůli komerci. V lednu mi to ale nevadí ☺
 
Btw lze vůbec hrát běžný individuální turnaj na ČGF, u kterého se zápisi výsledky, ale pořadatel prohlásí, ze se nehraje na úpravu hcp? Tzn. ani zhoršení ani zlepšení?

Seš na něj přihlášenej do Hořehled:)
 
Všechny bunkery = půda v opravě jsem zažil i v srpnu na Karlštejně. Po průtrži mračen.
 
Upraveno:
Všechny bunkery = půda v opravě jsem zažil i já v předloňském roce na Y - Liberec. Dva dny pršelo a toho písku tam moc nebylo.
 
včera jsem tam byl. Z těch bunkerů prostě nejde hrát. A obtížnost hřiště? Hraješ 10 metrů před green a modlíš se za odskok. Skákalo to na greenech jak na dlažbě.. Ale je prostě super, že můžeš zažít soutěžní atmosféru 28.1. I s trochou sluníčka.
 
Ale jo, věřím, že to nebylo hratelné. Se zájmem jsem se koukl na výsledky turnaje: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turna...a-kategorie?id=560222901&categoryId=560222911

Zlepšili pouze 2 z 11, myslím, že tím má duše a můj svatý boj může klidně žít dál. :)

---
Ale pořád si myslím, že je to zvláštní definice pravidel turnaje na hcp, když se dá hrát i bez zlepšování/zhorškování. Jako PR super, jako organizovaná paráda v zimě pecka, Bítozevez jede! :)
 
včera jsem tam byl. Z těch bunkerů prostě nejde hrát. A obtížnost hřiště? Hraješ 10 metrů před green a modlíš se za odskok. Skákalo to na greenech jak na dlažbě.. Ale je prostě super, že můžeš zažít soutěžní atmosféru 28.1. I s trochou sluníčka.
jojo, hral jsem vcera taky, bylo to slusne zmrzle, ale dalo se to hrat :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom