Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Každý par pomáhá

HonzaKulig

Mazák fóra
Jméno
Jan
Přijmení
Kulig
Klub
Central Golf Club
HI (HCP)
6,5
Ahoj jamkaři,
narazil jsem na tento projekt, inspirovaný původně basketbalovou akcí "Každý koš pomáhá"

https://www.kazdyparpomaha.com/

Smyslem je za každý zahraný par věnovat 10Kč na charitu, které tato stránka sdružuje. Zatím jsou tam 2, další budou přibývat. Za mě velmi hezká myšlenka a určitě ji podpořím...
 
Můžeš prosím uvést, kdo za tím projektem stojí ? Já jsem našel jen žraloky z “ wall street “, stránky zcela no name.


Kdežto stránky každýkošpomáhá jsou transparentní , kontakty a č.u. atd.


Kdo za projektem stojí je evidentní z webu, je to Petr Pleva, který se dlouhodobě zabývá investicemi. Což není úplně podstatné, podstatné je že peníze se posílají přímo daným charitám a ne přes zprostředkovatele.

Jedná se o inciativu golfisty, za mě palec nahoru
 
Ahoj vsem. Za timto projektem stojím já Petr Pleva. Ano mám Wall Street academy. A ne nejsem vlk z Wall Street 😀 jen učím jak se pohybovat na burze, nicméně to je vedlejší. Jsem taky nadšený golfista a stránky kazdyparpomaha.com jsem dal dohromady kvůli pomoci lidem kteří ji potřebují. Přidat se může každý. Čím více nás bude tím lépe. Kdo nemá důvěru to se nedá nic dělat. Můžete si tedy vybrat nějakou charitu podle sebe a posílat peníze tam. Každá pomoc se počítá. Díky.
 
A ne nejsem vlk z Wall Street 😀
Promarněná marketingová příležitost...šňupání koksu z dekoltů prostitutek totiž na akcích 19.jamky stále z neznámého důvodu chybí!
 
😀 19 jamka vypadalo jako že se tu řeší golf. A já tady čtu o koksu a prostitutkách? To jako vážně? 😀
 
Promarněná marketingová příležitost...šňupání koksu z dekoltů prostitutek totiž na akcích 19.jamky stále z neznámého důvodu chybí!
😀 19 jamka vypadalo jako že se tu řeší golf. A já tady čtu o koksu a prostitutkách? To jako vážně? 😀

Ne.

Ahoj vsem. Za timto projektem stojím já Petr Pleva. Ano mám Wall Street academy. A ne nejsem vlk z Wall Street 😀 jen učím jak se pohybovat na burze, nicméně to je vedlejší. Jsem taky nadšený golfista a stránky kazdyparpomaha.com jsem dal dohromady kvůli pomoci lidem kteří ji potřebují. Přidat se může každý. Čím více nás bude tím lépe. Kdo nemá důvěru to se nedá nic dělat. Můžete si tedy vybrat nějakou charitu podle sebe a posílat peníze tam. Každá pomoc se počítá. Díky.

Vítej. Ať se s danou aktivitou daří. :) Hezký nápad. :up:

Za sebe bych akorát rovněž trochu (no, trochu víc) doplnil/upravil daný web, pokud na něj odněkud odkazuješ. Ani pro mě nevypadá úplně (vůbec) důvěryhodně a podívat se na něj z odkazu, na který mě někdo upozorní (což jsem udělal), tak si řeknu - co to je za jihoafrický pokus někam posílat peníze, kdovíkam. Kdyby si tady nezareagoval a nevysvětlil, tak to pravděpodobně jako admin 19.jamky smažu, protože bych předpokládal, že je to nějaký v lepším případě hodinový, ne zcela vážně myšlený pokus vytvořený pomocí nějakého automatu, než regulérní projekt, v horším případě pokus o phishing a sbírání kontaktů, či rovnou existujících bú a přístupů k nim atp. Pravděpodobně na to narážel @bohumil.koval. Rozdíl prezentované informace webu www.kazdykospomaha.cz a www.kazdyparpomaha.com je obrovský a pro mě tím pádem i budovaná důvěra a úspěšnost takové bohulibé aktivity. Myslím si, že v dnešní době je potřeba se zaměřit i trochu na formu, jasně a viditelně dohledatelné aktivity, vypsaného jména, sídla atp, fotky, číslo a čísla účtu, čitelný text (tzn. ne černé písmo na fotkách) atp - to jen tel, email, případně odkaz na sociální sítě nikdy nahradit nemůže. Těch nedostatků na webu je strašně moc a obávám se, že se jimi bude jakákoli aktivita i záměr hrozně degradovat (zvlášť u webu, které vybízejí někam posílat peníze). Tímto svým tvrzením nechci odradit - jako spíše dát upřímnou zpětnou vazbu, nijak zle myšlenou s cílem, jak lépe. :)
 
Upraveno:
Díky moc za reakci.
na vysvětlení. Stránky jsem dělal sám a upřímně to neumím. Mám zaregistrovanou cz doménu, nicméně na tu to z webu kde jsem stránku dělal nejde navázat. Proto jsem musel koupit další. Vím že to není nic moc, ale peníze za které by to někdo udělal pěkné radši použiju na něco jiného. Smyslem spíš bylo si toto předávat při hře osobně. Stránky jsou druhotná věc. Hlavní je ta pomoc. Pokud se to tu rozšíří tak super. A jak jsem psal není to o tom kam se pošlou peníze, ale že se poslou. Každý si může vybrat sám cokoli a jestli někoho to co jsem udělal inspiruje k pomoci někomu dalšímu, ať už finančně nebo jakkoli jinak. Tak si myslím se splní to s čím jsem do toho šel.
děkuju za zpětnou vazbu sám vím že to má mezery, budu se je snažit zacelit, jen si nejsem jistý jak rychle. 😀
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom