Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Karlovy Vary

Myslím, že to stojí za zmínku - v neděli jsem byl pozván na turnaj k zakončení festivalu v KV od plzeňského Prazdroje. Moje hra nestála za nic, ale servis byl fantastický a jídlo parádní, moc jsme si to užili. A jak se dalo samozřejmě čekat, po vyhlášení jsme rychle mazali pryč, pánč jsme si chtěli ještě stihnout zahrát Racing. Samozřejmě jsem zapomněl, že jsem tam ráno otevřel účet s třema panákama Republiky. Naštěstí jsem si na to doma vzpomněl a napsal provoznímu mail, že se hrozně omlouvám a ať mi pošle číslo účtu, že to obratem zaplatím.

Dnes mi volal, celý šťastný, že se mu to za těch 5 let co tu práci dělá stalo poprvé, že se někdo zpětně ozval se zapomenutou úhradou. Tak jsme si tak navzájem pohladili ega, že mám tu samou zkušenost a právě proto jsem se ozval, abych nebyl někde za troubu. Pan Fiala mi platbu odpustil s tím, že takové genetlemanství je potřeba odměnit.

Takže za mne palec vysoko do vzduchu, velmi mi to zvedlo náladu:).
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom