jumbodedek WITB

jumbodedek

Aktivní člen
Jméno
Petr
Přijmení
Šulc
Rok ZK
2012
Klub
Maria Theresia golf club
HI (HCP)
18
P/L
  1. Pravák
Značka
cleveland
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Bag YAMATO věk 5 let
Vozík skládací bezejmenný věk 5 let
Driver TaylorMade Burner věk 5 let
Dřevo č.3 TaylorMade Burner věk 5 let
Hybrid č. 3 Rescue TaylorMade věk 6 let
Železa 5-P Cleveland CG 16 Tour věk 5 let
Wedge 52,56,60 Cleveland CG 14 věk... přestárlé :-D :-D
Putter TaylorMade Rossa Monza Spider VICINO věk asi 5 let

pro mojí hru vynikající materiál :-D :-D :-D

PFP

Aktivní člen
Klub
Molitorov
HI (HCP)
13,4
P/L
  1. Pravák
Značka
Cleveland
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Výborně, další Cleveland spoluhráč. Je nás takových málo na to, jak bezva hole to jsou....
Marketing v Čechách na Callaway, TM a Titleist je sice všeobjímající, ale my Cleveland fans víme své.

jumbodedek

Aktivní člen
Jméno
Petr
Přijmení
Šulc
Rok ZK
2012
Klub
Maria Theresia golf club
HI (HCP)
18
P/L
  1. Pravák
Značka
cleveland
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Výborně, další Cleveland spoluhráč. Je nás takových málo na to, jak bezva hole to jsou....
Marketing v Čechách na Callaway, TM a Titleist je sice všeobjímající, ale my Cleveland fans víme své.
Musím říci že máš pravdu...když jsem se rozhodoval pro koupi holí byla rozhodující cena...jsem chudý invalidní důchodce :cool::cool: , hledal jsem na netu a vyskočily na mě Cleveland CG 16 Tour 18 500 kč zlevněno na 4 999 kč...volám kamarádovi zda jsou pro mne vhodné a on mi řekl že jo...tak jsem je koupil...a nelituji...jsou příjemné elegantní a hezké...vivat Cleveland..

PFP

Aktivní člen
Klub
Molitorov
HI (HCP)
13,4
P/L
  1. Pravák
Značka
Cleveland
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Já bych Tě jako začátečníka od Tour verze jakýchkoliv holí zrazoval, ale stará pravda zní - co Tě nezabije, to Tě posílí. A jestli jsi je zvládnul, tak jedině dobře. Vivat Cleveland je krásné.
Hezkou hru a vítej tady, na jamce.

jumbodedek

Aktivní člen
Jméno
Petr
Přijmení
Šulc
Rok ZK
2012
Klub
Maria Theresia golf club
HI (HCP)
18
P/L
  1. Pravák
Značka
cleveland
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Já bych Tě jako začátečníka od Tour verze jakýchkoliv holí zrazoval, ale stará pravda zní - co Tě nezabije, to Tě posílí. A jestli jsi je zvládnul, tak jedině dobře. Vivat Cleveland je krásné.
Hezkou hru a vítej tady, na jamce.
děkuji za vřelé přijetí... to už jsem to hrál 2 roky a hcp jsem měl asi 25 ...jsem velkej a silnej chlap ....sice trochu kryplík ale jinak dobrý ...hned mi sedly...začalo mi to lítat hned od začátku rovně a to se mi moc líbilo... a líbí dosud.. přeji hezkou a pohodovou hru

• Super!
Reactions: PFP
WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2021 patří (více info):