Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaké řemínky na golf hodinky?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Jaké řemínky na své golfové hodinky používáte? Siliconové, textilní, kovové nebo případně jiné? Osvědčil se vám nějaký typ více, než jiný a nedáte na něj dopustit? "Přesouváte" často ke svým hodinkám řemínky?
 
Nejprve jsem u F6 na golf přehazoval silikonový, který jsem dostal k hodinkám jako druhý „na sport” místo titanového. Ale ruka se mi pod ním potila, takže už nepřehazuji a mám stále nasazený titanový k mé plné spokojenosti.
 
Také F6, koupil jsem je se silikonovým řemínkem, který mi naprosto vyhovuje. Hodinky sundavám z ruky jen na nabíjení. Jiný řemínek jsem nezkoušel...
 
Taktéž F6.
Mimo sport nosím DLC titan. Na sport mám dva silikonové, černý a modrý. Černý tam byl originálně, ten se mně ale nelíbil, takže jsem si pořídil na sport modrý, ale i pro černý jsem našel využití. Vozím ho v autě, protože když jdu hrát rovnou z práce, tak se mně už párkrát stalo, že jsem na to večer, kdy si chystám věci, zapomněl, takže jsem pak šel bez hodinek. S titanovým hrát nemůžu, protože v "civilu" nosím rád hodinky volně.
 
Approach S40 - originál z Garminu se po roce začal natrhávat. Tak jsem objednal asi 10 barev z Aliexpressu kus cca za 45,-Kč
Nejsou tak příjemné jako originál ale vyhovují mi a měním co 2-3 dny.
Když někde po golfu zůstávám déle,tak měním hned po hře abych neměl ulepené zápěstí.
 
Mně na iwatch edice Nike velmi vyhovoval textilní se sucháčem - lehký, příjemný na nošení a držel. Po pár měsících vypadal už bohužel použitě, od toho sucháče a trochu i od potu, ale pohodlí mi přišlo asi nejlepší. Chtěl jsem zkusit magnetický - ale tam se bojím, že to těch x švihů nevydrží. Pak jsem zkoušel silikonové - to je v pohodě, jen musím mít takové, které zasouvají ten pásek jakoby dovnitř. Často nosím mikinu a trochu se mi dlouhý rukáv za ten konec řemínku pocitově jakoby zadrhává. Takže zatím vede na pohodlí látkový se sucháčem, na sport/golf silikonový se zasouvacím koncem. V tuhle chvíli už iwatch nemám, štvalo mě to napojení na svět. Takže už jen experimentuji s Garminy čistě na golf, zatím S12, jako základní model.
 
Mně na iwatch edice Nike velmi vyhovoval textilní se sucháčem - lehký, příjemný na nošení a držel. Po pár měsících vypadal už bohužel použitě, od toho sucháče a trochu i od potu, ale pohodlí mi přišlo asi nejlepší. Chtěl jsem zkusit magnetický - ale tam se bojím, že to těch x švihů nevydrží. Pak jsem zkoušel silikonové - to je v pohodě, jen musím mít takové, které zasouvají ten pásek jakoby dovnitř. Často nosím mikinu a trochu se mi dlouhý rukáv za ten konec řemínku pocitově jakoby zadrhává. Takže zatím vede na pohodlí látkový se sucháčem, na sport/golf silikonový se zasouvacím koncem. V tuhle chvíli už iwatch nemám, štvalo mě to napojení na svět. Takže už jen experimentuji s Garminy čistě na golf, zatím S12, jako základní model.
Použitý vzhled vyřešila pračka:)
 
Použitý vzhled vyřešila pračka:)

To se pak vyhazuje a kupuje nový. :))

Jj, tojo, mne tam vadily pak u těch látkových se sucháčem spíše ty žmolky, které se časem začaly dělat. Ale asi mi přijdou nejpohodlnější. Taky používáš dlouhodobě takovýto látkový? I při golfu?
 
To se pak vyhazuje a kupuje nový. :))

Jj, tojo, mne tam vadily pak u těch látkových se sucháčem spíše ty žmolky, které se časem začaly dělat. Ale asi mi přijdou nejpohodlnější. Taky používáš dlouhodobě takovýto látkový? I při golfu?
Já mám taky apple watch.

Měl jsem silikon - nevyhovovalo
Potom jsem měl ten železný s magnetem. Magnet držel, ale chytaly se mi do toho chlupy a bolelo to.
Potom gumičky - takový ten natahovací - tam jsem neměl správnou velikost
Teď mám látkový na suchý zip. Cca rok. A úplně v pohodě. Sucháč drží, je to ještě pružné, takže fakt super.

A měním, jenom, když mě to rozčiluje = tak jednou ročně.
 
To se pak vyhazuje a kupuje nový. :))

Jj, tojo, mne tam vadily pak u těch látkových se sucháčem spíše ty žmolky, které se časem začaly dělat. Ale asi mi přijdou nejpohodlnější. Taky používáš dlouhodobě takovýto látkový? I při golfu?
Ano. Občas ho vyměním za jiný a ten použitý jde do pračky. Jedině jednou to bylo na golfu naprd, když jsem promokl i s tím řemínkem. To se pak musel sušit😁 Ale promokl jsem hodněkrát, řemínek jen jednou, asi jsem blbě přetáhl rukáv nebo co.
 
Michale jestli se na to ptáš kvůli těm Garminům S12, tak asi nejednodušší je nakouknout do číny. Na Garminy tam mají řemínků mraky - různé materiály, barvy.... a stojí zlomek ceny. Garmin má jednotý system uchycení, stačí zjistit šířku řemínku (jsou jemom tři - já mám 22mm - Vivoactive4). Určitě tam budou mít i ten textilní se sucháčem.

Já mám nakoupeno asi 6 řemínků a měním je podle nálady, oblečení a příležitostí. V každém případě ty originál od Garmin jsou kvalitou nejlepší!
 
Michale jestli se na to ptáš kvůli těm Garminům S12, tak asi nejednodušší je nakouknout do číny. Na Garminy tam mají řemínků mraky - různé materiály, barvy.... a stojí zlomek ceny. Garmin má jednotý system uchycení, stačí zjistit šířku řemínku (jsou jemom tři - já mám 22mm - Vivoactive4). Určitě tam budou mít i ten textilní se sucháčem.

Já mám nakoupeno asi 6 řemínků a měním je podle nálady, oblečení a příležitostí. V každém případě ty originál od Garmin jsou kvalitou nejlepší!
Tak zpět, nemají jednotný system uchycení. Ted koukám, že S62 mají nějaký jiný systém Quickfit :rolleyes:
Každopádně ty máš řemínek Quick Release, stejně jako já.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom