• Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo přihlašte.

Golf.cz Hořehledské Vánoce

Jamka R. Reader

admin
Tým 19.jamky
Robot 19.jamky

Feedback
+0 / 0 /-0
Hořehledské Vánoce (Golf.cz)


VÁNOCE 2021​

FullSizeRender-1.jpg
Dobrý den,
IMG_4800.jpg

Běžkařská stopa​


Stroj je ready a čekáme jen na pořádnou sněhovou přikrývku. Jakmile počasí dovolí, budeme vás informovat! Se Spáleným Poříčím jsme vyjednali možnost protažení stopy i po cyklostezce mířící do Brd, takže bude stopa o další 4 km delší!​

Silvestrovský odpal​


Počítáme se vším, detaily zde. Budeme moc rádi, když se opět potkáme. A samozřejmě zveme i letošní novočleny, kteří prozatím neměli tu možnost toto netradiční setkání zažít.​

S přáním krásných dní

Martin Kopčák
General Manager
Pilsner Golf Resort Hořehledy

Hořehledy 35, 335 61 Spálené Poříčí
mob: +420 775 012 892
e-mail: mkopcak@golf-horehledy.cz


Staňte se našimi
fanoušky
Hořehledy 35, Spálené Poříčí 335 61

www.golf-horehledy.cz
www.hotelpodkoksinem.cz
velka-cena2014-2015.png

1.místo pro hotel
„Pod Kokšínem“
Golfové hřiště zasypal sníh, sud na otužování zamrzl, pes odmítá chodit ven a na hořehledské návsi jsme rozsvítili stromeček. Jasné signály k tomu, abychom začali péct cukroví, zkontrolovali příruční hasičák a promysleli, v jakém pořadí (ne)chceme vidět své příbuzné. A samozřejmě – sehnali dárky.

My jsme se přes léto postarali o to, abychom z prehistorického posílání peněz převodem na účet a tisknutí voucherů a zasílání poštou, posunuli do 21. století. Máme plně automatický eshop, kde ihned po platbě kartou dostanete voucher do emailu. Všechny poukazy mají platnost do konce roku 2022!

Snažili jsme se i letos vymyslet dárky, které u nás běžně neseženete. Aby byli něčím zajímavé a mohli jste tak potěšit sebe nebo své blízké a být tak trošku pyšní na to, co dáváte – kus poctivé hořehledské radosti!

Mimo jiné tak mezi dárky objevíte možnost praktického pravidlového vzdělání a to i s pořádným dlabancem na závěr. Manželky tolerující vaše golfové výlety dozajista potěší možnost protáhnout své tělo na šťavnatém měkoučkém trávníku při lekcích jógy. A dárek, za který byly Hořehledy oceněny Velkou cenou cestovního ruchu romantická večeře při západu slunce přímo na golfovém hřišti, které máte jen pro sebe. Dárek, který jinde v republice neseženete! Přespolní dozajista potěší intenzivní dvoudenní golfový balíček.

Budeme nadmíru potěšeni, pokud se pod vaším stromkem některý z našich dárku objeví.​

The post Hořehledské Vánoce appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2022 patří (více info):
Nahoru