HANBA kout! Pro nás a naše hole.

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,937
3,201
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
HANBA kout pro všechny golfové hole, které nás neposlouchají a necháváme za trest doma.
  1. stupeň: pohrozit holi, že půjde na hanbu k veřejnému zostuzení
  2. stupeň: nechat jí doma v Hanba koutě, vyfotit jí a dát sem!
  3. ... vzít jí na milost a dát jí poslední šanci
  4. stupeň: pohrozit, že když nepomohla hanba, půjde do světa
  5. stupeň: dát jí na aukro/levnygolf a od koruny!
Hanba všem holím, které kazí naší skvělou hru!

A do kouta samozřejmě můžeme umístit i sebe,
neb kazíme hru naším holím!

Upraveno:

Toams

Aktivní člen
6.3.2016
193
98
38
Jméno
Tomáš
Ziadne take nemam, vsetky posli exitom c. 5 (aj ked nie od koruny :D)

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo

MarekS.

Nováček+
1.11.2016
22
24
13
Jméno
Marek Sajner
Jeste jsi zapomnel na prvni dve faze:

1) Hod hole doprostred vodni nadrze
2) Objednavka potapecskych sluzeb

:)

doktordee

Guru fóra
Tým 19.jamky
11.2.2016
1,968
2,066
123
Praha
www.samolepky-online.com
Jméno
David
Je pravda, že jamka 14 (Zbraslav) vyžaduje skvělou a dlouhou 1.ránu aby člověk hrál něco rozumného do grýnu. Box se mi v sobotu nepovedlo. Ani třetí. Z tee. Bych se pob... Ale 13? 6i 6i PW strop do grýnu. Sice kolem vody ale vlastně krátký par 5. Ta si jít na hanbu určitě nezaslouží. To já. A já a jen a jen já. Tohle předvedu ještě dvakrát a půjdu na aukro za odvoz!

Helldriver

Aktivní člen
19.2.2016
343
255
73
Jméno
Jiří Žampach
Je pravda, že jamka 14 (Zbraslav) vyžaduje skvělou a dlouhou 1.ránu aby člověk hrál něco rozumného do grýnu. Box se mi v sobotu nepovedlo. Ani třetí. Z tee. Bych se pob... Ale 13? 6i 6i PW strop do grýnu. Sice kolem vody ale vlastně krátký par 5. Ta si jít na hanbu určitě nezaslouží. To já. A já a jen a jen já. Tohle předvedu ještě dvakrát a půjdu na aukro za odvoz!
Hráč se pozná podle toho, že se z podobné situace dokáže oklepat a jde dál. Příště dáš druhou přes vodu a doklepneš do birdie.:)

doktordee

Guru fóra
Tým 19.jamky
11.2.2016
1,968
2,066
123
Praha
www.samolepky-online.com
Jméno
David
Děkuji za důvěru. Ale únava a vědomí, že postup do dalšího kola už jsem si zajistil týden před tím, mi tak nějak potřebu se oklepat a dohnat ztráty vzaly. Nijak jsem to neřešil. Nicméně dnes mi to nedalo - 9 jamek +1. Tedy s hrdostí odcházím z koutu hanby!

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: jan a RobertSlajs

jan

Guru fóra
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,557
1,643
123
Praha
Jméno
Honza
14tku jsem posledne vyresil chipinem :)

jan

Guru fóra
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,557
1,643
123
Praha
Jméno
Honza
Děkuji za důvěru. Ale únava a vědomí, že postup do dalšího kola už jsem si zajistil týden před tím, mi tak nějak potřebu se oklepat a dohnat ztráty vzaly. Nijak jsem to neřešil. Nicméně dnes mi to nedalo - 9 jamek +1. Tedy s hrdostí odcházím z koutu hanby!
Tak ja bych si do kouta s dovolenim po tobe vlezl za dnesni ultratragicky vykon ve stare boleslavi. Asi nejaky nike micek v bagu, jinak nevim.
Doufam, ze me nikdo nevidel. Bych priste musel hrat s knirkem. :)

Toams

Aktivní člen
6.3.2016
193
98
38
Jméno
Tomáš
Dobry napad do golfovej vyzvy.
Turnajove kolo s "knirem" ala Samkova (bez centrofixu do greenu nelez :D)

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,312
1,996
123
Praha 7 - Holešovice
Jméno
Jan Košťál
Tak ja bych si do kouta s dovolenim po tobe vlezl za dnesni ultratragicky vykon ve stare boleslavi. Asi nejaky nike micek v bagu, jinak nevim.
tiiim to bude, ja nasel pred 3 dnema mic nike, mam ho v bagu a od te doby hraju spatne !! :( :D

Mikroshoty (zeď 19.jamky)

Dobrou hru "nasim" amaterum na Zbraslav. Drzim palce
Hezkou hru, kdo dneska ci zitra jde!
Rychlé mikroshoty, obnoveno po roce. Pro krátka sdělení, info, pozdravy, vzkazy. Takže, zdravím! (odpovědi kliknutím na tři tečky u vzkazu - jen na velkém monitoru)
Nemáte někdo zkušenosti s Black Stork na Slovensku? Cena za fee je docela vysoká, máte tipy, jak tam hrát levněji? Popř. nemá někdo nějaký voucher za lepší cenu? Díky za info. Camiro

Členové online

Statistiky fóra

Vlákna
1,923
Členové
467
Nejnovější uživatel
bettycanter