Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové hole - vlastní označení/potisk

czordk

Nováček+
Jméno
Sebastian
Klub
PGK
HI (HCP)
13,6
Uvažuji o tom, že bych si pořídil nové hole a na památku nechal označit, při jaké příležitosti se tak stalo :)

Máte někdo zkušenosti/nechali jste si někdy na své hole nechat něco vyrýt/natisknout něco na způsob viz přiložené fotky?

Zajímá mě, zda-li se značí pouze wedge nebo i ostatní železa a jestli se dá označit pouze hlava hole, případně shaft?

Možná je to úplná blbost, na kterou se třeba úplně vyprdnu, ale budu rád za jakýkoliv postřeh/zkušenost ... Dík!
 

Přílohy

  • Wedge.jpg
    Wedge.jpg
    99,3 KB · Zobrazení: 311
  • Wedge1.jpg
    Wedge1.jpg
    91,2 KB · Zobrazení: 201
Upozorňuji že to je jen můj názor.. Wedge proč ne, na železech to prakticky kromě žiletek není kam dát, páč mají ze zadní strany různé plastové a méně plastové fičuriny.. Jelikož se značení provádí destruktivní metodou(vyrážení raznicemi, mikrofrézky, případně leptání), nepřipadá něco podobného udělat na shaft, páč ho narušíš a následně zničíš.. Na shaft tak možná samolepku.. Toť můj skromný pohled.. ;) :)
 
Tuším že Callaway, Titleist a možná i další to umožňují v rámci objednávky nových jako doplňkovou službu.
 
Já nejsem žádný odborník, ale nemůže to změnit vlastnosti hole? Fakt možná blbá otázka, ale vyražením čehokoliv se přeci může změnit vyvážení, případně rozložení materiálu uvnitř hlavy. 🤔
Nebo už nad tím uvažuji příliš detailně? :rolleyes:
 
Značení si myslím se fakt dělá jen na wedgích. Minimálně Titleist při fittingu nabízí v ceně nálepku se jménem na shaft. Já osobně jsem neměl nikdy potřebu to využít.
 
Tuším že Callaway, Titleist a možná i další to umožňují v rámci objednávky nových jako doplňkovou službu.
Nekdy maji prodejci, teda spise vyrobci akci na podporu prodeje, ze jmeno a dalsi znaky vyrazi na wedge dokonce zdarma

Jsem zvedav, kam ten zlodej prodal moje wedge se mojim nickem :)
 
Já nejsem žádný odborník, ale nemůže to změnit vlastnosti hole? Fakt možná blbá otázka, ale vyražením čehokoliv se přeci může změnit vyvážení, případně rozložení materiálu uvnitř hlavy. 🤔
Nebo už nad tím uvažuji příliš detailně? :rolleyes:

Taky mě to napadlo. Z těch pár obchodních prezentací, kde jsem byl, z různých diskusí, kde se řeší každý gram, a kde přesně na nanometry je těžiště a pak takovýto "hrubý zásah". Ale pochybuji, že to nemyslím, že to má významný vliv.
 
Taky mě to napadlo. Z těch pár obchodních prezentací, kde jsem byl, z různých diskusí, kde se řeší každý gram, a kde přesně na nanometry je těžiště a pak takovýto "hrubý zásah". Ale pochybuji, že to nemyslím, že to má významný vliv.
Vzhledem k tomu, že to má i dost profíků na svých holích, tak to asi zásadní (zda vůbec nějaký) vliv mít nebude.
 
Díky moc za všechny reakce. To že je to zbytečný asi tak nějak tušíme všichni :D

Zajímalo mě to primárně ze zvědavosti, jelikož jsem se s tím asi nikdy nesetkal ... V případě, že se pro nové hole rozhodnu, dám vědět, jestli jsem to nějak řešil nebo ne ...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom