Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed GolfArena Holešovice

Tak dnes jsem zkusil ten albatros. Všechny cvičné plochy ve špičkovém stavu, driving pro milion lidí, míčky ne nové ale superciste a nejlepší, co jsem v Čechách potkal. Pravda, je to taky zdaleka nejdražší resort, kam jsem zatím vlezl.
Kyblík za 100kc 40micku není problém, když tím ušetřím hodinu cesty kamkoliv jinam..
 
Taky tam chodím, mám to 20 min do té doby než opraví most z Rudné do Chýně, na trénink není v okolí lepší místo.
 
Téma jsem přesunul do českých hřišť, byť je to asi labutí píseň.

V zimě kolem Vánoc to tam bylo ukončeno, budova byla obehnána policejními páskami. Nicméně, je dost pravděpodobně, že všichni mají smůlu, co se týče letošního využití přednabitých karet. Prostor je vhodný v krátkém horizontu ani ne na stavbu, staví se vedle a nejsem si jist, jestli tady nějaké budovy být mohou, přeci jsou kousek bubny. Ale dokázal bych si představit scénáře dva - jako sklad na zeminu a výkopy vedle stavěných budov - rozuměj, nemusí se to vozit přes Prahu daleko a potom jako parkoviště. Kousek metro, centrum Prahy, zájem města o parkovací plochy je velký a pokud se to ještě bude dotovat, zlatý důl. :)
 
Dnes jsem tam strcil cumak :) , vsechno v cajku. Micky umyte, velmi slusne.
Kafe delaji dobre, chipping je v poho.
Zdalo se mi 2 kose za 160 korun, bohate stacilo :)
Hra z travy prozatim off.

Micky jsou za korunu pro cleny ...
 
Ahoj,

zrovna jsem chtěl zahájit trénink v GolfAreně v Praze Holešovicích, kde mám z minulého roku ještě aktivní kartičku s pár košíky. Ovšem po kontrole na webu vůbec nefunguje jejich web http://www.golfarenapraha.cz/ (respektive je přesměrován na internetový obchod) a to ani pro indoor golf galaxy, který byl toho součástí. Nevíte náhodou někdo co se s tímto areálem stalo?

Díky,
Petr
Golfarena Praha je zavrena a bude zavrena. Pan Václav Hodek - provozovatel? dali se mu tak rici.... ji nechal potopit. Mam taky karticku a rovnou jsem ji vyhodil. Neplatil se tam najem, byla exekucne zavrena a nasledne vykradena ....
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom