Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf SEVER (teetime) 4 hry/2700 Kč

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Při hledání něčeho na teetime jsem narazil na akci GOLF SEVER.
Newslettery dávám automaticky do spamu, takže mě to možná minulo, ale minimálně jaké téma je to pěkné. A myslím, že jsme to na Jamce neřešili :)

Takže o co jde?

- 4 hry na 18 jamkách na Vašich 4 oblíbených hřištích
- zapojená hřiště: Česká Lípa, Liberec, Malevil, Ypsilonka

"Golf Sever je po Prague Golf Card další projekt krajské spolupráce golfových hřišť. Vznikl v roce 2019 díky spolupráci čtyř 18 jamkových hřišť v Severních Čechách. Základní balíček obsahuje vždy jednu hru na každém ze zúčastněných hřišť a je přenosný. Společnost TeeTime SE zajišťuje jednoduchý způsob online objednání, platby a následnou kontrolu čerpání karty v přehledném a moderním uživatelském rozhraní. Zakoupení balíčku Golf Sever je možné pouze online."

Cena: 2700 Kč, platnost do konce října 2021

Více info: https://www.teetime.cz/GolfSever.aspx

+ zdá se, že je souběžná akce, že při nákupu na TT teď ještě jedno fee navíc (https://www.teetime.cz/PragueGolfCardBonus.aspx?sever=1)

Výstřižek.JPG

---

Zkušenost žádnou nemám. Koupil někdo? Nebo nějaké postřehy?
 
Upraveno:
„Vznikl v roce 2019 díky spolupráci čtyř 18 jamkových hřišť v Severních Čechách.”

Jsem nevěděl, že Čerňák je na severu 🤭
Jinak pro pražáky asi zajímavá nabídka.

Ale cena není špatná 👍
 
„Vznikl v roce 2019 díky spolupráci čtyř 18 jamkových hřišť v Severních Čechách.”

Jsem nevěděl, že Čerňák je na severu 🤭
Jinak pro pražáky asi zajímavá nabídka.

Ale cena není špatná 👍
On to není čerňák ale Malevil ...

Ha přepsal jsem se (mám dělat jen jednu věc najednou) Díky za upozornění, opraveno.
 
Ta cena mi ale i tak přijde poměrně hezká. Plus bonus páté hřiště. Škoda, že už mám všechny odehrané (až na ta bonusová) . :( jediné, co jsem v podmínkách nenašel, ale předpokládám, že jo - jestli platí i o víkendu?
 
Ta cena mi ale i tak přijde poměrně hezká. Plus bonus páté hřiště. Škoda, že už mám všechny odehrané (až na ta bonusová) . :( jediné, co jsem v podmínkách nenašel, ale předpokládám, že jo - jestli platí i o víkendu?
Platí, mám vyzkoušeno (sobota, neděle a svátek). Kupoval jsem vloni 4x, ale ve variante na 3 hriste za 2.250,- (gold fee, bez Machnína). Nevím, jestli to půjde přes nabídku na teetime, ale lze i doobjednat za zvýhodněné ceny (silver fee, o něco horší cena další max 4 fee na tato hřiště. Fee jsou přenosná !!! PF
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom