Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Foresight GC quad

  • Autor vlákna Pavel1975
  • Založeno
P

Pavel1975

Neregistrovaný
Jednoduchá otázka, kde se dá v Evropě koupit a kolik stojí?
Koupil bych si ho ve státech ale dozvěděl jsem se že dovedou poznat kde je zařízení používáno a pak ho na dálku zablokují. Jinými slovy koupeno ve státech = musí se používat jen a pouze ve státech. Nechci to riskovat tak raději to koupím zde, ale kde?
 
vsechno se da sehnat, zalezi na budgetu :D
nejde mi do hlavy, proc by ho na dalku blokovali, co by z toho meli??
 
Budget je ekvivalent 18.000$
 
http://www.foresightsports.cz ?

Btw když ten krám připojíš k internetu přes americkou vpn, nepoznají nic.
Existují na to služby (třeba Nord vpn), kde si přímo vybereš, odkud chceš (z jakého státu) bude zařízení na net přistupovat.
 
ty stránky nenabízí cenu, nenabízí GC Quad, nemají adresu ... to je nějaký český fejk. Asi zajedu do UK. VPN mi příjde nečestné, hraničící s krádeží.
 
ty stránky nenabízí cenu, nenabízí GC Quad, nemají adresu ... to je nějaký český fejk. Asi zajedu do UK. VPN mi příjde nečestné, hraničící s krádeží.
VPN je primárně bezpečnostní záležitost.
Můj názor je, že nikdo nemá právo zacházet s tebou podle toho, kde se nacházíš, dokonce ani nikdo (bavíme se o prodejci čehokoliv) nemá právo zjišťovat, kde se nacházíš. Naopak omezovat uživatele podle lokace je nečestné, zasahující do mých základních práv.
Jediné, proč to firmy dělají je snaha vydělat víckrát na prodeji například vysílacích práv podle lokace, u produktu o kterém mluvíme mě napadá snaha buď podpořit kšeft nějakých distributorů, případně vydělat na přepočtu dolar euro 1:1. U software je to nechutná praxe trvající desítky let, u hw jakéhokoliv určení mi to přijde opravdu na palici.
Celé to vede k tomu, že zatímco amik si koupí snadno golfchanel na jejich stránkách online na měsíc bez podmínek za 5 dolarů , ty půjdeš řešit nějaké přílatkové balíčky ke službě kterou vůbec nechceš, řešit smlouvy atd. A nakonec zaplatíš těch dolarů 10-15 a vnutí ti českej komentář, o který třeba já vůbec nestojím.

Kde tam cítíš tu krádež?
 
rekneme si na rovinu, kradez to neni ale podvod ano :)

Tvoje domneka na tom, ze to neni fer nic nezmeni. Jsou tak nastavene obchodni podminky a neni o cem debatovat
Ale jo, pokud to tak vidíš. Podvod je jednání odporující zákonu v menší míře než trestný čin (nejsem právník, ale tak nějak by to mohlo být popsano).
Nicméně, obchodní podmínky nejsou zákon. A pokud zákon porušují, jsou neplatné a nemohou být vyžadovány. Sledovat polohu kohokoliv bez souhlasu soudu je trestným činem, pokud se nepletu. Je tvoje právo nebýt sledován. Vynucovat si použití jakéhokoliv produktu tím, že se musíš vzdát svých práv je nezákonné. A nejedná se jen o polohu ale o spoustu dalších věcí.
O čemž se v několika kauzách dokonce i v čechách přesvědčil třeba i microsoft.
Jen to není dost medializovano.
Pokud vím, někde v evropském parlamentu se toto zrovna projednává (zákaz vázání služeb nebo produktů na lokaci uživatele).
Ale přesně to nastudováno nemám, nepotřeboval jsem to..
 
ty stránky nenabízí cenu, nenabízí GC Quad, nemají adresu ... to je nějaký český fejk. Asi zajedu do UK. VPN mi příjde nečestné, hraničící s krádeží.
Mám GC2 a s klukem co zastupuje FS v ČR jsem komunikoval. Bohužel ceny má stejné jako v USA, ale v EUR. S hardware jsem spokojený, ale politika FS co se týká software je tragická, takže bych se před nákupem podíval po jiných možnostech. Dnes bych šel určitě ke konkurenci
 
Mám GC2 a s klukem co zastupuje FS v ČR jsem komunikoval. Bohužel ceny má stejné jako v USA, ale v EUR. S hardware jsem spokojený, ale politika FS co se týká software je tragická, takže bych se před nákupem podíval po jiných možnostech. Dnes bych šel určitě ke konkurenci
A to je opravdu problem koupit primo v USA?
 
A to je opravdu problem koupit primo v USA?
Vo tom se tady přece bavíme, že ta firma se snaží to blokovat, když to koupíš ve státech a používáš to jinde..
 
A to je opravdu problem koupit primo v USA?
Určitě není problém to koupit v USA například na známého a pak užívat kdekoliv na světě. Moje zařízení nemusí být vůbec na netu, takže mne stěží kdekoliv vysleduji. Problém nastane až s případnou reklamaci, opravou, kdy musíš řešit opět v USA. Jak jsem psal, problém je hlavně se software, který v případě FSX 2018 stojí příplatek 3.000 US. Mám starší, jednodušší verzi software a na konci roku 2018 mi sdělili, že si mohu za 2.000 US, plus vrátit původní software, koupit upgrade na FSX 2018 nebo používat svůj starý, který už nebudou podporovat.
 

Podobné

VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom