Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Dokonalý golf

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Dostal jsem otázku, na kterou jsem neuměl dobře odpovědět. Tazateli jsem nějak zareagoval, ale už několik dní mě ta otázka leží v hlavě - což znamená, že mne vlastně zaskočila. Tak vám ten bolehlav násdílím taky. :) Otázka zněla:

Prosímtě, co je vlastně pro Tebe dokonalý golf?

---
Jak byste odpověď pojali za sebe?
 
kolo -5 na krasnem hristi s greenama nad 10ft, max 1-2 bogie, par lochnutych dlouhych puttu a naopak par doklepnuti do birdie po krasne prihre do greenu :D idealne v tempu 2:30h :D
 
Možnost být venku s lidmi, se kterými je mi dobře. Slunko svítí, vlajky se třepotají, ptáci zpívají a maršál co 3 jamky doveze jedno orosené. A jestli hraju eagle nebo triple je mi uplně buřt...
 
Možnost být venku s lidmi, se kterými je mi dobře. Slunko svítí, vlajky se třepotají, ptáci zpívají a maršál co 3 jamky doveze jedno orosené. A jestli hraju eagle nebo triple je mi uplně buřt...
Přesně!
 
Dokonalý golf = klid na hřišti při hře, ať sám či s kamarády, neztracené míče a hra kolem 95 ran, počasí tak akorát (25° a lehce zataženo), žádný spěch jak při hře, tak i po hře s posezením na terase klubovny
 
Ráno, první na hřišti, rosa, 15°C, slunce ještě nizko, nefouká, klid, nikde nikdo...první devítka za 38, pivko na přechodu na desítku...žádný spěch...druhá devítka taky za 38, hraju přece vyrovnaně...posezení na terase, nemusím platit, platí kámoš, hrál super, ale na 18tce jsem dal 6m pat do birdie přes dva brejky z kopce a o ránu vyhrál 😀
 
Dokonalý golf je pro mě něco jako paní Colombová ...

občas se tomu blíží když: ráno v létě první na hřišti, odehráno v tempu do 2:40, nejhůř bogie, žádný trojpat, žádný out ani voda, sluníčko a bezvětří ... tak tomu říkám (skoro) dokonalý golf.
 
Dokonaly to bylo vcera.slunicko,teplo,konecne trochu pohybu po svatkach,litalo to uplne paradne (alespon pro mne).dneska us zase mrzne.Tak je to v pytli.tak zaase napresrok v Kestranech.Vam vsem hodne zdravi v novem roce 😁🏌️
 
Dokonalý golf je ten, který hraju před probuzením 🤭
 
Minigolf se nepočítá:p
Nene, minigolf ve snech nehraju.
Hraju pouze turnaje kategorie Major 🤭😂
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom