Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Další (už nějakou dobu) začínající golfista

SpeedMouse

Nováček
Prej se mám představit, tak tak činím :) Jsem již tři roky 54ka (věk 30-40), ale tento rok zkusím uhnat stably. Sice rodilý pardubák, ale již dlouho pražák (nekamenovat) :)

Jsem velky technicky založený člověk (to už znám u sebe z jiných sportů). Rád rozebírám každý pohyb po sekundě, natáčím se a sleduji MeAndMyGold na Youtube. Podle mě, to hoši dělají dobře. Ono vůbec, máte nějaké oblíbené a "rozumné" YT kanaly na výuku a tipy? Ano, živého trenéra nic nenahradí...
 
Ahoj,
tak to je opravdu ostuda, být tři roky 54ka ;-) ale nic není ztraceno ..
Také sleduji MeandMygolf .. docela zvažuju, jestli si nezaplatit nějaký ten plán. Ale co se mi docela líbí je Topspeedgolf.com .. maj i na Youtube nějaký free videa a přístup na jejich stránky stojí cca 50USD ročně, což není moc.
Ano žádné video ti nenahradí trenéra, ale furt je spousta cviků co se dá vykoukat z videa ..
 
Meandmyboyfriend nemusím ale doporučuji golfsidekick.
A protože jsem štoura, proč je nemušíš? Říkají hlouposti nebo vysvětlují věci složitě/jednoduše? Na GolfSideKick kouknu. Díky za tip!

Ale co se mi docela líbí je Topspeedgolf.com ..
Jasně, toho taky sleduji. A když jsme u toho, tak taky jestě RickShiels a ChrisRyanGolf. Ta forma mi přijde srozumitelná, rozumně dlouhá a mám pocit, že to zapadá do současných "treninkových" metod. Naopak MikeBenderGolf (aktivního hlavně na Instagramu) mi přijde maličko oldschool v tom co říká a učí.
 
Prej se mám představit, tak tak činím :) Jsem již tři roky 54ka (věk 30-40), ale tento rok zkusím uhnat stably. Sice rodilý pardubák, ale již dlouho pražák (nekamenovat) :)

Jsem velky technicky založený člověk (to už znám u sebe z jiných sportů). Rád rozebírám každý pohyb po sekundě, natáčím se a sleduji MeAndMyGold na Youtube. Podle mě, to hoši dělají dobře. Ono vůbec, máte nějaké oblíbené a "rozumné" YT kanaly na výuku a tipy? Ano, živého trenéra nic nenahradí...

Vitej na Jamce! Proc 54? Nelakaly turnaje? Praha je v poradku. Nas prazaky tu maji radi. ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom