Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Co vy a vouchery 1fee2hraci?

Co vy a vouchery 1fee2hraci?

  • Nevyužívám. Zaplatím raději celé fee, než tyhlety blbosti kvůli ušetřeným pár kačkám...

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    30

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Co vy a vouchery 1fee2hraci? Tohle je jedna z věcí, ke které musíte proniknout a málokdo na začátku své golfové "kariéry" jí sám od sebe zjistí. Začne se někdy po ní pídit, až když zjistí, že někdo z kamarádů má takovou kartičku, za kterou může hrát druhý zadarmo, takže se šábnou a oba hrají jednu hru za půlku. Funguje na více hřištích (nutno ověřit seznam na stránkách a pak ještě je dobrý si to ověřit reálně telefonicky na daném hřišti, jestli se podmínky, kdy využít nějak nezměnily), pořizovací cena rozumná (12 voucherů za 690,-, 6 za 390,- ale běžně se dají sehnat i levněji). Často např na golfových slevách, jako např teď (a koukám, že ještě 16 hodin) za 444 Kč.

No, produkt se mi líbí, je to cesta, jak docela hezky při nějakém drobném plánování vcelku za malý peníz ušetřit - i když často jen na všední den a v méně atraktivní časy (ale někdy ne, záleží na hřišti). Tak výkop bychom měli. Co vy a tahle dlouhodobá pravidelná akce? hlasování do ankety, osobní zkušenosti a případné kritiky a názory sem do diskuse. :)

web: https://www.golfinfo.cz/1fee2hraci
---

1fee2hraci.JPG
 
Upraveno:
Využil jsem mnohokrát. Je to jedna z cest, jak ušetřit a že je TT ve všední dny je logické, ale najdou se i výjimky.
 
Využívám hodně. Při cestách do Krumlova (platí v neděli a v pondělí), případně na západ (Hazlov platí každý den a snad Kynžvart taky) podle toho plánujeme výlet. I jinde když to lze.
 
Já si vouchery koupil jednou při nějaký akci za pár korun a nakonec jsem nevyužili ani jeden ... Momentálně se v týdnu na golf nedostanu vůbec, tudíž jsou pro mě tyhle vouchery skoro bezcenné ...
 
Je zajímavé, že rakouská hřiště berou tyhle vouchery často celý týden bez omezení a u nás jen jeden den v týdnu ...
 
Jiné. Znám. Při mé osamělé a absolutně časově nevyzpytatelné hře jsem o tom vůbec nepřemýšlela.
 
vloni, Kaskáda - Brno ... měli jsme vouchery 2 v 1 a šli na to v pondělí ráno , jenomže:

Aktuální cena na teetime pro jednoho byla myslím 1150 Kč. Došli jsme, předložili vyplněný a předem nahlášený voucher a dávali recepční 1150 Kč za oba, všechno se zdálo být v poho, až na to, že po nás chtěla recepční celkem 1800 Kč. WTF ...

Tvrdila, že na tyto akce se vztahuje pouze plná ceníková cena! = Další důvod proč nesnášet Kaskádu.


Jinak v ČR o ničem - dá se na to hrát jen po až čt a nebo většinou jen dopoledne
 
Napr. utery Mstetice za 1200, takze 600 na hlavu...coz je imho za 18 jamek krasna cena. Blby je, ze jsem obcas nemel s kym jit :)
 
vloni, Kaskáda - Brno ... měli jsme vouchery 2 v 1 a šli na to v pondělí ráno , jenomže:

Aktuální cena na teetime pro jednoho byla myslím 1150 Kč. Došli jsme, předložili vyplněný a předem nahlášený voucher a dávali recepční 1150 Kč za oba, všechno se zdálo být v poho, až na to, že po nás chtěla recepční celkem 1800 Kč. WTF ...

Tvrdila, že na tyto akce se vztahuje pouze plná ceníková cena! = Další důvod proč nesnášet Kaskádu.


Jinak v ČR o ničem - dá se na to hrát jen po až čt a nebo většinou jen dopoledne

Aniž bych znal podrobnosti ceníku Kaskády, tak u nás (a co ja vim, tak skoro vsude jinde) je to asi podobné - voucher 2za1 se vztahuje na plnou cenikovou cenu, nikoliv na nejakou zvyhodnenou. Ja nabizim dalsi ruzne slevy (ranni fee, reciprocity,...), tzn. mam na webu jasne deklarovano, ze slevy nelze scitat.

Uz jsem zazil i tuhle konstrukci - navstevnik byl clenem klubu, ktery u nas mel v dany den 100% reciprocitu. A snazil se prosadit postup, kdy za sveho platiciho spoluhrace uplatni voucher 2za1, tzn. tim ze to ma zadarmo, tak i kamarad to ma zadarmo...
 
Jinak jeste doplnim perlicku - loni ani letos si vydavatel voucheru nijak neoveril, ze bude nase spoluprace pokracovat.
 
Koupil jsem pro přístí rok poprvé na slevovém serveru za 279,-. Uvidím jak využiju. Využití už jednoho kupónu (ze dvanácti) by se u mně mělo matematicky vyplatit.
 
loni ani letos si vydavatel voucheru nijak neoveril, ze bude nase spoluprace pokracovat.
To nechápu. Oni s tebou nijak neparticipují na zisku z těch voucherů? Pokud ano, tak na základě čeho, když ty o tom ani "nevíš"? A pokud neparticipují, tak co je pro tebe ta přidaná hodnota, že bys měl prodat jedno fee pro dva?
A snazil se prosadit postup, kdy za sveho platiciho spoluhrace uplatni voucher 2za1, tzn. tim ze to ma zadarmo, tak i kamarad to ma zadarmo...
Podle mě by sis měl takovýhle pitomce vyfotit a dát si je tam na nějakou nástěnku hanby. Co jako čekal?
 
Ahoj, navazuji na předchozí diskusi a jak čtu, většinou je nevyužijete. Měl by někdo volné na letošní rok, kterých by se rád za nějakých rozumných podmínek zbavil? Jde mi hlavně o některá rakouská hřiště.
 
Ahoj, navazuji na předchozí diskusi a jak čtu, většinou je nevyužijete. Měl by někdo volné na letošní rok, kterých by se rád za nějakých rozumných podmínek zbavil? Jde mi hlavně o některá rakouská hřiště.
Ahoj, mohu nabídnout 3. Jediné, co za to chci, je adresa, kam je poslat...🙂
 
Ahoj, mohu nabídnout 3. Jediné, co za to chci, je adresa, kam je poslat...🙂
Ahoj, děkuji za nabídku. Co myslíš tím 3? Jako 3 ks? Pro mě je důležitější kam. Měla bych zájem o voucher na Weitra a Ottenstein.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom