Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Co vy a CROSS COUNTRY? Můžete?

Co vy a CROSS COUNTRY? Můžete?

  • Jiné (upřesním ve vlákně) :)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    14

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
crosscountry.png

S koncem sezóny se bjrají různé méně standardní formáty golfu. Cross Country je zábavně společenský formát organizované golfové hry, kdy se hraje cíleně zpravidla z odpaliště na grýn jiné jamky. Takže např. z trojky odpaliště na grýn jedičky, potom dvojka odpaliště na grýn devítky atd. Často jsou naplánované cesty pěknou taškařicí a výzvou. Samozřejmě se nehraje na úpravu HI a je potřeba zvýšeně dbát na svoji bezpečnost, stejně jako bezpečnost ostatních. O Fóóóóóóóóóry není nouze, hraje se často dost naslepo. Co vy a tento formát hry, máte rádi? Pokud ano, napište, kdy a kde se nějakého zúčastníte případně přidejte nějakou povedenou historku z nějakého uplynulého...
 
No jezdíval jsem na to do Hořehled. Stejně minimálně půlku těch ran hraju i normálně.
Ale teď mě turnaje nebaví, je to strašně zdlouhavé:(
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Letošní Hořehledy:

Snímek obrazovky 2020-10-04 v 7.26.49.png
 
Zatím jsem tento formát nezkusil, ale tušim, že to může být docela sranda.;)
 
Hrál jsem párkrát. Jako společenská věc vyhovuje - na hřišti které znám ok. Docela i baví. Ale jedno nerad - v pozadí mám obavu o bezpečí účastníků. Naštěstí snad - pánbůh má blbnoucí golfisty rád :)
 
Upraveno:
Btw. dneska mě při Hoře Cross napadlo - že by bylo zajímavý na vodní překážce u dvojky mít vor. A odpalovat z něho. Je to tedy určitě blbost, ale třeba se toho někdo chytne. Co @mkopcak? :-D akorát asi v létě, kdyztak
 
Btw. dneska mě při Hoře Cross napadlo - že by bylo zajímavý na vodní překážce u dvojky mít vor. A odpalovat z něho. Je to tedy určitě blbost, ale třeba se toho někdo chytne. Co @mkopcak? :-D akorát asi v létě, kdyztak
Ty voe to mam jeste stavet vor?!
 
Btw. dneska mě při Hoře Cross napadlo - že by bylo zajímavý na vodní překážce u dvojky mít vor. A odpalovat z něho. Je to tedy určitě blbost, ale třeba se toho někdo chytne. Co @mkopcak? :-D akorát asi v létě, kdyztak
Ještě by bylo zajímavé hrát 1. jamku opačně...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom