Členské poplatky.

mirous007

Nováček+
Autor vlákna
11.2.2016
25
6
13
42
Praha
kovomirek.webnode.cz
Jméno
Miroslav Černík
Mám dotaz jak je to se zaplacenim golfovehi členství? PGK mne napsal ze melo bejt clenstvi zaplacené do konce ledna a pak ze ty co nemaj zaplaceno ČGF zablokuje. Nevim proč ale měl jsem za to že to stačí do konce února.

Odesláno z mého MRD-LX1 pomocí Tapatalk

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
3,254
5,139
123
Jméno
Martin Kopčák
Mám dotaz jak je to se zaplacenim golfovehi členství? PGK mne napsal ze melo bejt clenstvi zaplacené do konce ledna a pak ze ty co nemaj zaplaceno ČGF zablokuje. Nevim proč ale měl jsem za to že to stačí do konce února.

Platba i blokace je zcela v gesci klubu. CGF si sve poplatky uctuje klubum vzdy za ty hrace, kteri jsou cleny v rozmezi kveten - listopad v danem roce. Takze PGK ti lze (coz neni nic noveho), protoze platba za clenstvi je plne v kompetenci kazdeho klubu, respektive je dana jeho stanovami.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo

Jakub Guth

Aktivní člen
12.2.2018
141
259
73

Hlavně se s předsedou PGK nepouštěj do křížku, je to vostrá tužka, @mkopcak by mohl vyprávět...