Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Členské karty ČGF pro rok 2021 - elektronické a v TT!

Osobně nemám problém s tím, že má někdo konkrétně tahle moje data, protože do aplikace do Kauflandu apod. dávám asi i více údajů. Ano, vadí mi, že prakticky s mými údaji ČGF kšeftuje.
Nerozumím, proč se musely dělat každý rok nové karty. Mohly se udělat letos, protože mají nové číslo, a pak už jen dál novým lidem. Ať si ji kdo chce nahraje do své virtuální peněženky, nebo ať si jí nosí v kapse.
Prakticky ji použiju jen když jsem na cizím hřišti a nahrají mi tam balony, pokud mi nedají papírový kod.
 
Výše zmíněné zkombinováno s tím, že TT před 14 dny představil zcela nový obchodní model, kde mimo jiné chce provize z prodeje fee (15 a více procent) a diktuje stornopodmínky provozu golfových hřišť mne vede k přesvědčení, že se v českém golfu děje něco velmi nepěkného...

Byl jsem panem Srbem ze společnosti TT upozorněn, že v tomto bodě uvádím nepravdivé a zavádějící informace. Opravuji tedy své tvrzené ohledně provize společnosti TT - v novém obchodním modelu má hřiště odvádět finanční provizi ve výši 6% z realizované ceny. Touroperátorům, CK, korporacím,...kteří nakoupí své hrací časy přes TT náleží odměna ve výši 25%. Na společný marketing je pak společnosti TT odváděno jedno hrací fee za každých 10 prodaných.

Tímto se omlouvám společnosti TT za nesprávnou interpretaci jejích nových obchodních podmínek.
 
Byl jsem panem Srbem ze společnosti TT upozorněn, že v tomto bodě uvádím nepravdivé a zavádějící informace. Opravuji tedy své tvrzené ohledně provize společnosti TT - v novém obchodním modelu má hřiště odvádět finanční provizi ve výši 6% z realizované ceny. Touroperátorům, CK, korporacím,...kteří nakoupí své hrací časy přes TT náleží odměna ve výši 25%. Na společný marketing je pak společnosti TT odváděno jedno hrací fee za každých 10 prodaných.

Tímto se omlouvám společnosti TT za nesprávnou interpretaci jejích nových obchodních podmínek.
Trochu jsem se v tom ztratila. Kolik zbyde provozovateli, hřišti, klubu... Či komu vlastně?
 
Byl jsem panem Srbem ze společnosti TT upozorněn, že v tomto bodě uvádím nepravdivé a zavádějící informace. Opravuji tedy své tvrzené ohledně provize společnosti TT - v novém obchodním modelu má hřiště odvádět finanční provizi ve výši 6% z realizované ceny. Touroperátorům, CK, korporacím,...kteří nakoupí své hrací časy přes TT náleží odměna ve výši 25%. Na společný marketing je pak společnosti TT odváděno jedno hrací fee za každých 10 prodaných.

Tímto se omlouvám společnosti TT za nesprávnou interpretaci jejích nových obchodních podmínek.

Hele, to znamená, přemýšlím nahlas - pro jednoduchost fee je 1.000,- Kč.

6% z fee je 60 Kč. Pokud jich bude 10, tak jedno +1.000,- Kč. To máme... eee, 1.600,- z celkové ceny 11.000 (10+1 fee).
Tzn. mně to tedy vychází 14.5%, zaokrouhleno to vychází na těch zmíněných 15%. :)

A tu část z té provize pro CK a spol taky nechápu, z čeho se to bere. Z těch 6/15% TT, nebo z toho zbytku, tzn. 1.000-6%? :)
 
Upraveno:
Byl jsem panem Srbem ze společnosti TT upozorněn, že v tomto bodě uvádím nepravdivé a zavádějící informace. Opravuji tedy své tvrzené ohledně provize společnosti TT - v novém obchodním modelu má hřiště odvádět finanční provizi ve výši 6% z realizované ceny. Touroperátorům, CK, korporacím,...kteří nakoupí své hrací časy přes TT náleží odměna ve výši 25%. Na společný marketing je pak společnosti TT odváděno jedno hrací fee za každých 10 prodaných.

Tímto se omlouvám společnosti TT za nesprávnou interpretaci jejích nových obchodních podmínek.
Jen abych měl jasno, pan Srb ze společnosti TT je členem 19.jamky nebo jen čtenářem? Pokud to tedy víš.
 
Hele, to znamená, přemýšlím nahlas - pro jednoduchost fee je 1.000,- Kč.

6% z fee je 60 Kč. Pokud jich bude 10, tak jedno +1.000,- Kč. To máme... eee, 1.600,- z celkové ceny 11.000 (10+1 fee).
Tzn. mně to tedy vychází 14.5%, zaokrouhleno to vychází na těch zmíněných 15%. :)
A co z toho plyne za poučení? Nepouštěj se do početních soubojů s ajťákem. ;):cool:
 
Upraveno moderátorem:
Touroperátorům, CK, korporacím,...kteří nakoupí své hrací časy přes TT náleží odměna ve výši 25%.
Tak to bude na našich hřištích zahraničními turisty narváno 🤭😂
Tak asi proto má např. Karlštejn o víkendu a svátcích ceníkové fee 3000,- (jinak by mu toho moc nezbylo 🙈)
Jak vidno, „překupnictví” je stále nejlepší business.
 
Jen abych měl jasno, pan Srb ze společnosti TT je členem 19.jamky nebo jen čtenářem? Pokud to tedy víš.

Panu Srbovi jsem samozřejmě řekl, že by bylo uplně nejlepší, kdyby se tu zaregistroval a okomentoval obchodní a marketingovou politiku TT osobně, ale to zamítl. Což si myslím, že je škoda. Ale třeba ho má omluva obměkčí...
 
Možná by to místo pana Srba ( obchodní ředitel TT ) mohl okomentovat pan Loužecký ml. ( majitel TT ) a v rámci své předvolební kampaně na viceprezidenta CGF by nám zároveň mohl rozptýlit i pochybnosti, že jeho kandidatura nemá výrazné znaky střetu zájmu. Proč si nemáme myslet, že pokud bude prezidentem CGF zvolen pan Janda s p. Loužeckým jako viceprezidentem ( v této dvojici je on spíše víceprezidentem ), tak budou dost kopat za barvy Teetimu.
 
A pak že to nejde. Konec "dobrý", všechno "dobré". :up:
V textu je mnoho užitečných info o kartě pro nás všechny, tak výtah z toho dělat nebudu a tady to je celé.

---

strana 1.JPG
strana2.JPG
 
Upraveno:
Takže další info k členským kartám.
Elektronická verze bude k dispozici i v aplikaci ČGF a to bez nutnosti zřízení účtu 👍
1D50FC86-4802-454E-A751-D0F6148C96E3.jpeg
0E4BE0D8-690E-456F-83C4-49C7F8931F31.jpeg
 
Upraveno:
Aktualizaci jsem nainstaloval, vše funguje vč. přehledu vývoje HI.
Ověření identity jednoduché a rychlé.
Pochvala pro ČGF 👍
 
Aktualizaci jsem nainstaloval, vše funguje vč. přehledu vývoje HI.
Ověření identity jednoduché a rychlé.
Pochvala pro ČGF 👍
Souhlasím, líbí se mi to! 👍
Jen netuším, jestli je možné zobrazit všechny členské karty, když mám víc členství, nebo jen domovské?
 
Souhlasím, líbí se mi to! 👍
Jen netuším, jestli je možné zobrazit všechny členské karty, když mám víc členství, nebo jen domovské?
Tak to vyzkoušej 😉
Ale vzhledek to, že jakmile zaregistruješ jednu kartu, tak už se tě to neptá na autorizaci údajů.
Otázkou i zůstává, jak při změně klubové příslušnosti. Jestli bude stačit appku odinstalovat a znovu nainstalovat.
Třeba časem přibude možnost „správa karet”. 🤔

Ještě mne zaujala jedna věc - už více jak rok máme HI, ale v menu je volba „Historie HCP” 🤭
Ale je pěké, že jednotlivé výsledky jde rozklikat až k jamkovým výsledkům 👍
 
Členství tam jsou všechny, přepínání je snadné a na první pohled viditelné
Screenshot_20210226-084735~2.png
 
Tak to vyzkoušej 😉
Já to právě hledal a nenašel, tak se ptám, jestli se to někomu povedlo, případně jestli to vůbec jde. ;) Doufal jsem, že tam budu moct přepínat mezi členskými kartami a to evidentně nejde. 🙈
Ale je pěké, že jednotlivé výsledky jde rozklikat až k jamkovým výsledkům 👍
jj, to mi taky přijde super!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom