Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Čištění bagů / bag v čistírně

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
Asi každý to zná... stačí trošku bláta a deště a bag vypadá jako velký šmudla.
Mate nějaké fígle a tipy, jak čistit bag?

Nedávno jsem v malešicích šel kolem čistírny, která inzerovala akci na čištění golfových bagů za 399,- (nyní za 599).
https://www.presstocistirna.cz/cisteni-golfovych-bagu/

Vyzkoušel to někdo? Možná je to zajímavá věc, speciálně u světlých kusů.
 
jak se da umazat bag?
Stačí vozit autem spoluhráče, kterej si neočistí vozík. Nebo být čuně sám :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Kabely na 380V?
:)
Ta kabela, bez kabely...podle vzoru žena, bez ženy....Když už tu řešíte gramatiku. ;)
 
Asi každý to zná... stačí trošku bláta a deště a bag vypadá jako velký šmudla.
Mate nějaké fígle a tipy, jak čistit bag?

Nedávno jsem v malešicích šel kolem čistírny, která inzerovala akci na čištění golfových bagů za 399,- (nyní za 599).
https://www.presstocistirna.cz/cisteni-golfovych-bagu/

Vyzkoušel to někdo? Možná je to zajímavá věc, speciálně u světlých kusů.

Dobrý tip! Akorát trochu drahé (vcelku pochopitelně), vzhledem k pořizovací ceně většiny bagů.
 
Nevim. Ale pisi cisteni, takze asi cisteni. :)

@requo drahe mi to neprijde. Ono neni duvod, proc by to melo stat mene nez cisteni lyzarske bundy.
 
@jan ale jo, tenhle úhel pohledu chápu. Ale mně osobně přijde drahé i čištění lyžařské bundy, zvlášť, když bych měl dávat čistit bundu celé rodině, tzn. 4x. Nijak to nezatracuji. Osobně beru bagy, lyžařské bundy, krosny, auta atd více spotřebně, tzn. ano, snažím se je udržovat funkční a použitelné, ale nějaké ty fleky, oděrky atp mi nevadí. Hru mi to nezlepší. Ale ano, když bych to měl zasviněné, něčím polité, tak bych možná využil... jako nouzovku. Spíše se snažím si kupovat takové "obaly", které čištění z principu věci potřebují co nejméně často.
 
@jan ale jo, tenhle úhel pohledu chápu. Ale mně osobně přijde drahé i čištění lyžařské bundy, zvlášť, když bych měl dávat čistit bundu celé rodině, tzn. 4x. Nijak to nezatracuji. Osobně beru bagy, lyžařské bundy, krosny, auta atd více spotřebně, tzn. ano, snažím se je udržovat funkční a použitelné, ale nějaké ty fleky, oděrky atp mi nevadí. Hru mi to nezlepší. Ale ano, když bych to měl zasviněné, něčím polité, tak bych možná využil... jako nouzovku. Spíše se snažím si kupovat takové "obaly", které čištění z principu věci potřebují co nejméně často.
Furt vykládáš, že je jedno jak hraješ když u toho dobře vypadáš a pak chodíš s poblitým bagem? :)
 
Nemluvil jsem o poblitym bagu a já dobře u golfu nevypadám, to je hláška jiných. :) Ale uplne klidně... špinavy bag i hole - nemám s tím problém. Popravdě řečeno, od te doby, co přepravuji rodinu, potřeby na zahradu - stromky, keře, deti na zadnich sedačkách, zvířata v autě... tak jsem na snahu o čistotu "obalových" materiálů dost redukoval.
 
Kdepak, tu hlášku jsem slyšel i od tebe a to několikrát :)
 
Kdepak, tu hlášku jsem slyšel i od tebe a to několikrát :)

To je chabá a marná snaha o napodobení vzorů. :-D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom