Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Beřovice

Byl jsem včera, moc jsem si to užil, ideální počasí, nebylo moc vedro, ale sluníčko ano a mírně foukalo, takže se to dalo. Druhá devítka se mi nakonec snad líbila i víc, než první, myslel jsem si, že tomu tak nebude, ale bylo. Mám jen dvě drobné výtky k hřišti:

- zastínit lavičky na odpalištích, to by teda bodlo (druhá devítka), včera cca 25 stupňů a moc stínu nikde nebylo, přitom vysázených mladých stromků tam je mraky (ale jinde, než jsou lavičky)
- akademie, 8j: štvalo mě to před dvěma lety, štvalo mě to před rokem a naštvalo mě to i včera: ten živý plot před greenem, který nemá podle mě vůbec žádnou funkci tam musí nechávat nějaký pako. Nevím, proč prvek adventure golfu má co dělat na akademickém hřišti. Zastavit se rána před tím pořádně nedá, když je to proshlé (kopcovitá jamka), hledat, jak to bylo včera hůsté taky nic moc... nevím, kdyby místo toho byl bunker nebo nic, podle mého by se vůbec nic nestalo.

Cena 1200,- - mno, sem tak ok, ale pravidelně to bohužel nedám, zvlášť s celou rodinou. Ale když jsem včera měl odpo volno a vybíral jsem mezi Beřovicemi za 1200,- nebo Botanikou za cca 500,- (12j) - jsem rád, že jsem zvolil Beřovice (ještě jsem tam nehrál) - moc pěkné hřiště! Zbytek v mém hodnocení.
 
Tak od minulého týdne už taky otevřeno, byl sem v pátek 30.3., hřiště ve velmi dobrém stavu, greeny pomalejší, ale to je po zimě normální, vše okolo upraveno, fairwaye posekané, měkké. Dokonce ráno i stahovali rosu z greenů, v bunkrech nový písek, jemný a sypký. Na drivingu nové míčky Srixon. Od letoška můj domovský klub, tak kdyby někdo chtěl jít hrát, tak dejte vědět, pro hosta mám 30% slevu.
 
BTW. co zname tohle:

Minimální startovné 300,- Kč/os. pro členy a jejich hosty (rezervováno do 21.5.2018)

Pokud me pozves ty tak to mam za 300?
 
Čau,

můžu to zkusit, já už se přihlásil.
Tak mi to potvrď a já zavolám na recepci.
 
Aktualni stav je v podstate bezvadny - greeny rychle, konzistentni, ale nezaludne. FW misty logicky hnede, ale 90% zelenych a vse je hezky mekke a odrazi jak maji. Vse ostatni suche, ale o to lip se to hleda. Hriste me nijak nezklamalo, ale ani nenadchlo. Nebavi me stale stejne jamky dokola, vyhledy nula. Jako sportovni obstoji na vybornou, jako zazitkove bohuzel ne. Fee 1200 Kc odpovida zazitku. Restaurace prumer, potesilo jednoduche, rychle a levne jidlo, zklamala vysumela kofola.
 
Jak to vypadá teď přes zimu, hraje se, když nemrzne? Cena? A stav hriste
 
Jak to vypadá teď přes zimu, hraje se, když nemrzne? Cena? A stav hriste
hriste dobry. navrty vpredu. musis tam volat nebo koukat do TT. 18jamek za 800
 
hriste dobry. navrty vpredu. musis tam volat nebo koukat do TT. 18jamek za 800
Takže jsem si správně myslel, když je na TT čas k dispozici, tak se hraje?
Co mají blbý, že na netu ani fcb se nedozvíš, jestli je otevřeno. Nebo jsem slepej...
 
Takže jsem si správně myslel, když je na TT čas k dispozici, tak se hraje?
Co mají blbý, že na netu ani fcb se nedozvíš, jestli je otevřeno. Nebo jsem slepej...
ja to tak predpokladam, ale radsi volam pro jistotu
 
hriste dobry. navrty vpredu. musis tam volat nebo koukat do TT. 18jamek za 800

Dik za info, cena super, určitě využiji. Berovice 18 za 800 nebo devítka Beroun za 900? Těžká volba... těsně vyhrávají Berovice :)
 
Dik za info, cena super, určitě využiji. Berovice 18 za 800 nebo devítka Beroun za 900? Těžká volba... těsně vyhrávají Berovice :)
Nesmysl, pokud jsi už beroun nehrál, dej ten.
Beřovice můžeš se mnou v týdnu za 840 kdykoliv, v úterý když budete 3 tak za 400 v úterý.
Sice v týdnu moc nehraju, ale určitě se můžeme domluvit..
 
Nesmysl, pokud jsi už beroun nehrál, dej ten.
Beřovice můžeš se mnou v týdnu za 840 kdykoliv, v úterý když budete 3 tak za 400 v úterý.
Sice v týdnu moc nehraju, ale určitě se můžeme domluvit..
Super. Měním volný pátky za volný úterky :D.
 
Byl jsem v úterý hrát Molitorov, odpaluje se sice z pole, ale za to se hraje na letní jamky. Bude se tam jistě platit do 400 18 jamek. Zítra (pátek) bych tam klidně jel.
neni to bahňák jako vzdy?
 
Nechystá se někdo z místní početné komunity členů Beřovic na nedělní Beřovickou neděli? Já jdu, tak kdyby někdo šel, můžeme spolu.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom