Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Belek 2019

Preferovaný termín

  • Leden

    Hlasy: 0 0,0%
  • Únor

    Hlasy: 3 42,9%
  • Březen

    Hlasy: 1 14,3%
  • Je mi to jedno ... už tam budem?

    Hlasy: 4 57,1%

  • Hlasovalo
    7

Jerry

Guru fóra
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
Shodou okolností jsem byl v sobotu ve flightu se zástupcem Bilyany pro ČR (nějaký Pavel Lexa). Stránky má www.golfturecko.com. Jezdí tam i ve velikých skupinách a říkal, že on osobně tam jezdívá už v lednu. Ceny jsou nejnižší a hrát se dá úplně v pohodě. Jediné co hrozí, že párkrát se jim stalo, že v noci trochu přimrzlo na grýnech, takže se posouvaly časy, třeba až od 10.hod. Taky říkal, že pokud bychom chtěli tyto nejlevnější termíny, je nejvyšší čas zarezervovat. Porovnával jsem na vzorku tří analogických nabídek na výše uvedených stránkách a stránkách www.golfove-cesty.cz a vždy z toho vyšel pan Lexa vítězně.
Spouštím tedy anketu, jejímž cílem je zjistit vážné zájemce a vytvořit jakýsi průsečík ohledně preferencí termínu a rozsahu fee a služeb a tím i ceny.
 
Upraveno:
Díky @Jerry, že si se toho chopil. Zájezd do ciziny - to je potřeba. :) Takže prosím - hlasovat, podle počtu vybereme termín, který vyhovuje nejvíce hlasujícím.
 
Pro ty co živí hypotéku, hladový děti nebo jsou prostě jen skrblíci:p a jsou líní si to najít na netu uvedu orientačně upřesňující informace. Standardní nabídka ve standardním 5* hotelu obsahuje buď 4 fee na 2-3 hřiště nebo neomezené fee na jednom místním hřišti patřícím přímo k hotelu, all inclusive, letištní a místní transfery. To se dá v lednovém termínu pořídit za cca 550 E. Luxusní zájezd do luxusního hotelu s ulra all inclusive na hotelu i hřištích za cca dvojnásobek. Let s přestupem s Turkish Airlines (bag zdarma) z Prahy cca 7000. Přímý let lítá z Drážďan a Vídně ale s doplatkem za bag cca 50E za jednu cestu.
 
Jak psal @requo , prioritní je teď zjistit počet účastníků a termín. Takže, kdo máš zájem neváhej a zapiš se.:)
 
Já bych, jako tradičně, zájem měl. Trochu mě odrazuje to nejisté počasí. "Vypláznout" 25k a nechat si v 15 stupních chcát za límec, to můžu doma taky. A dost výrazně to visí na počasí v té době u nás, protože bude-li dost sněhu, budu radší holema píchat než s nima házet. Takže u mne by to bylo případné last minute rozhodnutí...
 
Znám lidi co pravidelně jezdí do Egypta termín leden-únor, sice tam fouká, ale teplota bývá kolem 25st a více. Ceny zájezdu, pokud je odlet z Lipska nebo Dráždan, jsou někdy až směšné. Fee jsou ale dražší, ale i tak by se měl týden se 3 fees pořídit do 20k. S jistototu že pobyt neproprší :)
 
Znám lidi co pravidelně jezdí do Egypta termín leden-únor, sice tam fouká, ale teplota bývá kolem 25st a více. Ceny zájezdu, pokud je odlet z Lipska nebo Dráždan, jsou někdy až směšné. Fee jsou ale dražší, ale i tak by se měl týden se 3 fees pořídit do 20k. S jistototu že pobyt neproprší :)
Rozumím tomu, že to s námi myslíš dobře, ale asi bys to měl dát do samostatného vlákna. Tady a teď řešíme jestli má někdo zájem letět v lednu, únoru nebo březnu do Beleku a nechtěl bych, aby se to rozplizlo v debatu kam vlastně letět. To je dané ;)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Něco podobného bychom chtěli v zimě uskutečnit s kamarády. Vloni nás jelo např. 8 do Španělska. Je podmínka účasti být členem 19. jamky? Zřejmě i čím víc lidí, tím lepší cena. Vysonduji zájem a dám vědět.
 
Rozumím tomu, že to s námi myslíš dobře, ale asi bys to měl dát do samostatného vlákna. Tady a teď řešíme jestli má někdo zájem letět v lednu, únoru nebo březnu do Beleku a nechtěl bych, aby se to rozplizlo v debatu kam vlastně letět. To je dané ;)
jasný neboj, ja nic organizovat nehodlam, jen jsem dal info….
 
Něco podobného bychom chtěli v zimě uskutečnit s kamarády. Vloni nás jelo např. 8 do Španělska. Je podmínka účasti být členem 19. jamky? Zřejmě i čím víc lidí, tím lepší cena. Vysonduji zájem a dám vědět.
Není žádná podmínka, kromě jediné. Nestrávit místo golfu půl pobytu muchlováním na pokoji s budoucí manželkou.:p:D:D
 
A pro pořádek ... ani ase současnou ani s bejvalou ... :p:p:p
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Tak zatím to moc nevypadá na nějakou masovou akci. :(
 
Tak zatím to moc nevypadá na nějakou masovou akci. :(

Dokud nebude konkrétní termín a proporce, tak se moc lidí neozývá, dokonce ani pak. ono... dost lidí to nenajde, nepřečte... takže doporučuju - udělej to tak, jak to vyhovuje tobě jako organizátorovi plus nejbližšímu okolí, vyber jeden termín a pak dej 14 dní na to, kdo se přidá. ?
 
Opravdu je to tam super. Já pojedu na 100%, ať už se mi to povede naplnit jako akci 19.jamky, či ne. Zatím mám víc zájemců mimo než z tej našej 19.jamky. Takže, jak psal Michal, až se vrátím z Bulharska, dám úplně konkrétní nabídku a uvidí se.
 
Opravdu je to tam super. Já pojedu na 100%, ať už se mi to povede naplnit jako akci 19.jamky, či ne. Zatím mám víc zájemců mimo než z tej našej 19.jamky. Takže, jak psal Michal, až se vrátím z Bulharska, dám úplně konkrétní nabídku a uvidí se.

Pokud to bude leden nebo únor, tak pojedu taky ... na golfovou dovolenou chci jet už dlouho. Nevím, jak ostatní, ale já bych preferoval co nejvíc golfu a bez all inclusive. Protože stejně na hotelu moc nebudeme a většinu týdne budeme někde golfovat. Ale přizpůsobím se většině.
 
Nevím v nabídkách prověřených agentur o žádném balíču bez all inclusive, takže se přizpůsobíš ať chceš či nechceš:p:D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom