Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz Američané mají náhradu za Woodse pro Presidents Cup

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Američané mají náhradu za Woodse pro Presidents Cup (GolfExtra.cz)

Američané už vědí, kdo je povede v příštím roce v tradičním souboji s mezinárodním týmem v Presidents Cupu, který se bude hrát od 23. do 25. září 2022 na hřišti Quail Hollow v Charlotte. Kapitánem týmu byl v úterý jmenován veterán Davis Love III.

Pokračovat ve čtení...
 
Tuší někdo proč není znovu kapitánem Tiger?
 
Tuší někdo proč není znovu kapitánem Tiger?
Nebude to kvůli té operaci? Aby se v klidu dal dohromady před Masters či dříve?
 
Nebude to kvůli té operaci? Aby se v klidu dal dohromady před Masters či dříve?

Dyť je to za rok...
 
Dyť je to za rok...
Jo, možná je dobré si ten článek přečíst :D:D Jsem se jen podíval na nadpis a hned jsem byl chytrej. Jdu klečet do kouta před putter :cry:
 
Tak asi to není úplně nutné, aby byl znovu. Koukám na dosavadní kapitány a ti se měnili až na pár výjimek....
Love is the ninth U.S. Team captain, joining the likes of Tiger Woods (2019), Steve Stricker (2017), Jay Haas (2015), Fred Couples (2013, 2011, 2009), Jack Nicklaus (2007, 2005, 2003, 1998), Ken Venturi (2000), Arnold Palmer (1996) and Hale Irwin (1994).
 
Tak asi to není úplně nutné, aby byl znovu. Koukám na dosavadní kapitány a ti se měnili až na pár výjimek....
Love is the ninth U.S. Team captain, joining the likes of Tiger Woods (2019), Steve Stricker (2017), Jay Haas (2015), Fred Couples (2013, 2011, 2009), Jack Nicklaus (2007, 2005, 2003, 1998), Ken Venturi (2000), Arnold Palmer (1996) and Hale Irwin (1994).
Tak nutné to asi určitě není. Spíš to vnímám tak, že vítězná sestava, pokud to jde, se nemění. Samozřejmě v závislosti na aktuální výkonnosti. Proto mne to jen zaujalo. Tiger na tom není zdravotně nejlépe a tyhle role bude pravděpodobně dostávat čím dál častěji vzhledem k věku...
 
Tak nutné to asi určitě není. Spíš to vnímám tak, že vítězná sestava, pokud to jde, se nemění. Samozřejmě v závislosti na aktuální výkonnosti. Proto mne to jen zaujalo. Tiger na tom není zdravotně nejlépe a tyhle role bude pravděpodobně dostávat čím dál častěji vzhledem k věku...
Já bych si tipnul, že TW je hlavní kandidát (zatím neveřejně) na kapitána Ryder Cup 2023, proto ho „nezatěžují” kapitánstvím Presidents Cupu 2022.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom