Ahoj všichni na 19. jamce

JirkaP

Nováček
19.jamka:
Představení
WITB
Ahoj,

forum sleduju už skoro 2 roky, tedy celou dobu mé golfové "kariery" . Nyní tedy i aktivně :)

S golfem jsem začal předminulý rok v květnu., Jako mé přání zkusit něco co jsem obdivoval v TV, byl to dárek k narozeninám. Na podzim jsem začal trénovat s trenérem, a na jaře 2019 byla ZK a můj první turnaj Velikonoční na Grabštejně. Domovským klubem je Grabštejn, kde trávím většinu času. Dále se vyskytuji na DR Malevil, občas DR Ještěd.

Golfovou výbavu mám novou , Začátečnický set Wilson X31, dřeva ovšem jsou mimo mé "umění"

Na golf jezdím primárně sám, občas mi některé z dětí dělá caddyho. Určitě budu rád, když se najde někdo z Grab a okolí, kdo by občas rád vyrazil na hru. Občas se povede domluvit na místě.

Zatím hraná hřiště:
Grabštejn
Malevil
Ještěd
Štiřín
Bohdaneč
Konopiště - DÉste

Všem hezkou hru.

HonzaS

Aktivní člen
Rok ZK
2017
Klub
Gc Grabšejn
HI (HCP)
22.9
19.jamka:
Představení
Vítej Jirko,
rád vidím dalšího zástupce Grabštejna - už tu máme pěknou skupinu 😁

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
26,7
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
@JirkaP: Nazdar Jirko, vítej na fóru. Ať se ti tu líbí. :)

Hrál si s námi v neděli na Grabštejně? A jakou tam máš oblíbenou a neoblíbenou jamku?

Trenér

Guru fóra
Jméno
Jiří
Rok ZK
2005
Klub
GC Čechie
HI (HCP)
5,0
P/L
Pravák
Značka
Srixon
Rozhodčí ČGF
III.třída
Golf. trenér
PRO
19.jamka:
Představení
WITB
Ahoj,

forum sleduju už skoro 2 roky, tedy celou dobu mé golfové "kariery" . Nyní tedy i aktivně :)

S golfem jsem začal předminulý rok v květnu., Jako mé přání zkusit něco co jsem obdivoval v TV, byl to dárek k narozeninám. Na podzim jsem začal trénovat s trenérem, a na jaře 2019 byla ZK a můj první turnaj Velikonoční na Grabštejně. Domovským klubem je Grabštejn, kde trávím většinu času. Dále se vyskytuji na DR Malevil, občas DR Ještěd.

Golfovou výbavu mám novou , Začátečnický set Wilson X31, dřeva ovšem jsou mimo mé "umění"

Na golf jezdím primárně sám, občas mi některé z dětí dělá caddyho. Určitě budu rád, když se najde někdo z Grab a okolí, kdo by občas rád vyrazil na hru. Občas se povede domluvit na místě.

Zatím hraná hřiště:
Grabštejn
Malevil
Ještěd
Štiřín
Bohdaneč
Konopiště - DÉste

Všem hezkou hru.
Vítej na jamce!

JirkaP

Nováček
19.jamka:
Představení
WITB
@JirkaP: Nazdar Jirko, vítej na fóru. Ať se ti tu líbí. :)

Hrál si s námi v neděli na Grabštejně? A jakou tam máš oblíbenou a neoblíbenou jamku?
Ano, šel jsem ve druhém flightu. A výsledek nejhorší šrot ever, 17stb. Bohužel jsem nemohl posedět jelikož dcera měla narozeniny.

Grab Neoblíbená 18, 8,6
Grab Oblíbená 3,9,13,14, 17
výsledkově nejhorší 8 a 18
moje "skorovací" 13 a 14

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom