Ahoj všem

Antonin1996

Nováček
19.jamka:
Představení
Zdravím všechny na fóru. Jmenuju se Tonda a golfu se věnuji teprve od Června, kdy jsem začal chodit trénovat v rámci Dne otevřených dveří na hřiště v České Lípě. Nicméně mě golf naprosto pohltil a momentálně chodím trénovat jak to jen čas a žena dovolí. 😅
Zatím jsem se zůčastnil pouze závěrečného turnaje pro členy dne otevřených dveří ve formátu texas scramble dvojic, kde jsem se s kolegou umístil na 2. Místě se 46 ranami na 9 jamek. Každopádně je to pro mně odrazový můstek na další zlepšování. Chodím zatím pouze do České Lípy ale chci časem vyzkoušet i jiná hřiště v okolí. :)

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Rok ZK
2015
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
P/L
Pravák
Značka
Tour Edge, Cobra
19.jamka:
Představení
WITB
Vítej, konečně nějaký soused. 🙂

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Ahoj Tondo, vítej na Jamce. :)

V České Lípě jsme minulý víkend u vás hráli, máte tam krásné hřiště. Jinak Texas je na úvod super a věřím, že druhé místo potěšilo. Co žena, nehraje? :)

Antonin1996

Nováček
19.jamka:
Představení
Ahoj Tondo, vítej na Jamce. :)

V České Lípě jsme minulý víkend u vás hráli, máte tam krásné hřiště. Jinak Texas je na úvod super a věřím, že druhé místo potěšilo. Co žena, nehraje? :)
Ano, i když nemám možnost porovnat zatím s jinými hřišti tak si hřiště opravdu užívám.
Potěšilo moc, ale byl rozdíl 2 ran na první místo takže zároveň i zamrzelo.
Nene, zatím tomu nepřišla na chuť, ale verim ze brzy ji to taky pohltí. :)

Zuzka72

Nováček
Rok ZK
2018
Klub
GC Česká Lípa
HI (HCP)
18,6
P/L
Pravák
Značka
Callaway, TaylorMade
19.jamka:
Představení
Ahoj Tondo, hraji v Lípě druhým rokem. Ráda bych poznávala i jiná hřiště, ale pokud budeš chtít, ráda si s tebou v Lípě kdykoliv zahraju. Potkame se na hřišti :)

Kubouu

Nováček+
Jméno
Jakub
Rok ZK
2018
HI (HCP)
32,3
P/L
Pravák
Značka
Srixon/Cleveland
19.jamka:
Představení
WITB
Čau Tondo, koukám českolipáků tady celkem přibývá. Kdyby ses někdy chystal na hřiště (do Lípy nebo i jinam) a potřeboval parťáka, klidně dej vědět. :)

Trenér

Guru fóra
Jméno
Jiří
Rok ZK
2005
Klub
GC Čechie
HI (HCP)
5,0
P/L
Pravák
Značka
Srixon
Rozhodčí ČGF
III.třída
Golf. trenér
PRO
19.jamka:
Představení
WITB
Zdravím všechny na fóru. Jmenuju se Tonda a golfu se věnuji teprve od Června, kdy jsem začal chodit trénovat v rámci Dne otevřených dveří na hřiště v České Lípě. Nicméně mě golf naprosto pohltil a momentálně chodím trénovat jak to jen čas a žena dovolí. 😅
Zatím jsem se zůčastnil pouze závěrečného turnaje pro členy dne otevřených dveří ve formátu texas scramble dvojic, kde jsem se s kolegou umístil na 2. Místě se 46 ranami na 9 jamek. Každopádně je to pro mně odrazový můstek na další zlepšování. Chodím zatím pouze do České Lípy ale chci časem vyzkoušet i jiná hřiště v okolí. :)
Ahoj Tondo, jen tak dál... ;-)

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom