Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj všem golfistům

Cvingi

Nováček
Ahoj všem, jmenuji se Tomáš a jsem z Prahy. S golfem jsem začal před dvěma roky a absolutně mě pohltil. I když je to sport který někdy víc bere než dává :D Aktuální HCP 15 ale jako všichni bych se rád dostal níže:)Nejčastěji hraju hřiště v okolí Prahy jako Molitorov, Mladou Boleslav, Černý Most ale samozřejmě si někdy zajedu i dále :)

Pokud by někdo měl tip, co chodit letos za zajímavou tour nebo čeho se účastnit, budu jen rád :)

Ať to lítá!
 
Ahoj Tome, to je moc pěkný výsledek dostat se za dva roky k HI 15. To všechno samostatnou pílí, nebo pod dohledem trenéra? :)
Btw. jaký byl pocitově první turnaj, pohoda?

Vítej na Jamce, ať se Ti mezi námi líbí. :up:
 
Pokud by někdo měl tip, co chodit letos za zajímavou tour nebo čeho se účastnit, budu jen rád :)
Akce 19.Jamky na Darovanském dvoře ... 😜:up: ... ještě se můžeš přihlásit ...
 
Ahoj Tome, to je moc pěkný výsledek dostat se za dva roky k HI 15. To všechno samostatnou pílí, nebo pod dohledem trenéra? :)
Btw. jaký byl pocitově první turnaj, pohoda?

Vítej na Jamce, ať se Ti mezi námi líbí. :up:
První rok sám podle videí z internetu, ale pak jsem si řekl, že to potřebuju nějak dát celé dokupy, tak jsem si vzal trenéra :)

První turnaj velké peklo na nervy :D doted si pamatuju tu prvni jamku za 9 :Dale nakonec dobrý :)

A díky za přivítání :)
 
První rok sám podle videí z internetu, ale pak jsem si řekl, že to potřebuju nějak dát celé dokupy, tak jsem si vzal trenéra :)

První turnaj velké peklo na nervy :D doted si pamatuju tu prvni jamku za 9 :Dale nakonec dobrý :)

A díky za přivítání :)

To mi prozrad, dalo se to podle videí na začátku se zlepšit? Nevypestoval sis spíše nějaké zlozvyky? Kdysi jsme to tady na Jamce řešili, že videa jsou v pořádku, ale dokud člověk už něco neumí, je u nich rizikem, že si zafixuje zlozvyky, zvlášť z počátku svého golfového života? Ptám se čistě ze zvědavosti, nemyslím to nijak zle. :)

Jinak, rádi tě uvidíme na Darovanu, jak dával odkaz @Jerry, když budeš mít chuť. To je asi ta hlavní akce. Víc viz dané vlákno. Ale bude pak i pár "našich" turnajů a spol her přes rok. Termíny tu budou cca konci března. :)
 
Já se vlastně podle videí učil úplně od základů a dostal jsem se asi na HCP 20. Ale pak už to chtělo trenéra, protože jsem se u toho neviděl a nedokázal jsem vyřešit přetrvávající chyby (jmenovitě slice) :) nějaký zásadní zlozvyk si nevybavuju, ale jako švih jsem měnil dost :) ale dost často to nebyly chyby, co jsem si vžil, ale spíš že jsem v tom švihu něco nedělal :)

Jinak se určitě rád nějaké akce zúčastním :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom