Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj do Slavkova

prach

Nováček
Klub
Austerlitz
HI (HCP)
28
Ahoj, registroval jsem se až nyní, ale hlavně v době, kdy se hrát nedalo, jsem to tu hodně sledoval.

Ve zkratce: ZK mám z roku 2011, pak jsem cca 6 let nehrál a někdy kolem 2017-2018 jsem se začal hrát znovu na odpališti Kšírovka, tentokrát ovšem odznova a nalevo (jsem ortodoxní levák). Od loňska jsem členem GCA ve Slavkově u Brna, kde jsem začal hrát i pár turnajů. Žádný z kamarádů nebo lidí z rodiny golf nehraje, tudíž mám jen pár "nových" golfových přátel z pár turnajů. Chodím s nimi hrát cca 1x týdně, často i sám nebo se k někomu přidám. HCP kolem 28, hraji tzv. zdravotní golf - abych měl dobrý pocit z pobytu na vzduchu po celodenním sezení v práci :)

Letos v létě mě čeká od golfu plánovaná pauza, proto letos ani nechodím za trenérem a hraji jen na hřišti, protože času je málo. V bagu mám klasické rozložení holí, většinou od Taylormade. O víkendu skoro nehraji :)

Mějte se a ahoj na hřišti
 
Ahoj, vítej na Jamce. Tady je fakt z Brna teďka nával! Prima. Ať se Ti tu líbí!

Jaká byla změna orientace? Myšleno pravá vs. levá?
 
Ahoj a vítám tě mezi námi pacienty :D Za posledních pár dní tu opravdu přijel už malý zájezd lidí z Brna a okolí. Což mne těší, aspoň bude možnost dalších spolher lidí z jamky v okolí Brna :) Ať se ti tu líbí a golf tě stále provází životem :cool:
 
Ahoj, vítej na Jamce. Tady je fakt z Brna teďka nával! Prima. Ať se Ti tu líbí!

Jaká byla změna orientace? Myšleno pravá vs. levá?
První týden to byla naprostá šílenost, přišlo mi to jaky cizí sport, nedokázal jsem se trefit. Do měsíce už se na to dalo dívat a hrát na hřišti s železem. Cca po roce jsem takovej ten pocit, kdy zavřeš oči a stoupneš si k míčku ze zvyku zleva místo zprava, dostal z hlavy úplně a teď už si na hru jako právak nevzpomenu, trenér měl pravdu :)
 
Az je budes fotit do witb sekce, je mozne, ze se ti někteří budou smat, proc fotis hole pres zrcadlo. Nicméně, pocet levaku tady roste, takze jednou, se my budeme smát jim. Taylormade mam driver, drevo a rescue, moc sem tu znacku nemusel ale prostě mi sedí a pomalu se tlačí do bagu vic a vic.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom