Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahojky všichni

evafort

Nováček+
Jsem golfový nadšenec - začátečník. Zatím chodím do kurzu, příští víkend budu dělat zkoušku. Chodím na lekce s trenérem i sama trénovat na odpaliště i na akademické hřiště a moc mě to baví. Mé domovské hřiště je Beřovice, bydlím kousek od Kladna. Jsem začínající seniorka přes 50 a příliš rychlé sporty už nezvládám, golf mi vyhovuje. Také hraju závodně bridž. Jsem ráda, že jste mě vzali mezi sebe a budu sledovat co je tu nového. Eva
 
Jsem golfový nadšenec - začátečník. Zatím chodím do kurzu, příští víkend budu dělat zkoušku. Chodím na lekce s trenérem i sama trénovat na odpaliště i na akademické hřiště a moc mě to baví. Mé domovské hřiště je Beřovice, bydlím kousek od Kladna. Jsem začínající seniorka přes 50 a příliš rychlé sporty už nezvládám, golf mi vyhovuje. Také hraju závodně bridž. Jsem ráda, že jste mě vzali mezi sebe a budu sledovat co je tu nového. Eva
Vítej v seniorské sekci :D
 
Jsem golfový nadšenec - začátečník. Zatím chodím do kurzu, příští víkend budu dělat zkoušku. Chodím na lekce s trenérem i sama trénovat na odpaliště i na akademické hřiště a moc mě to baví. Mé domovské hřiště je Beřovice, bydlím kousek od Kladna. Jsem začínající seniorka přes 50 a příliš rychlé sporty už nezvládám, golf mi vyhovuje. Také hraju závodně bridž. Jsem ráda, že jste mě vzali mezi sebe a budu sledovat co je tu nového. Eva


Tak hodne zabavy a poteseni :)
 
Jsem golfový nadšenec - začátečník. Zatím chodím do kurzu, příští víkend budu dělat zkoušku. Chodím na lekce s trenérem i sama trénovat na odpaliště i na akademické hřiště a moc mě to baví. Mé domovské hřiště je Beřovice, bydlím kousek od Kladna. Jsem začínající seniorka přes 50 a příliš rychlé sporty už nezvládám, golf mi vyhovuje. Také hraju závodně bridž. Jsem ráda, že jste mě vzali mezi sebe a budu sledovat co je tu nového. Eva
Ať ti golf přináší potěšení a třeba i nová přátelství. U zkoušky žádnou trému... ;) Hodně štěstí!
 
Díky za přijetí:) Dnes jsem byla znovu trénovat na akademii v Beřovicích, byla tedy pěkná zima... Ale baví mě to čím dál víc. Golfu zdar! Pokud by někdo chtěl na akademii do Beřovic, nechtěl jít sám a spokojil se jako s parťákem se mnou, jsem kdykoliv připravená jít. Koupila jsem si neomezený vstup a fakt si to užívám:)
 
Beřovická akademie je dobrá příprava, tam jsem taky hrál, než jsem šel dělat zelenou kartu. Takže u zkoušky pamatuj, co píšou cestou do Beřovic - nic to nechce, jen hrát lehce;)
 
Včera jsem si byla zatrénovat, bylo tam krásně, skoro prázdno, tak jsem si tam jezdila s vozíkem a trénovala. Dnes bylo moc pršlavo, tak se mi nechtělo. Včera jsem tam byla sama a udělala na několika jamkách 5, tj. 2 nad par, na jedné 7, na jedné 4. Jamku č. 7 na beřovické akademii zatím vytrvale vynechávám, kdo ji zná, tak pochopí proč:) Zítra odpoledne děláme zkoušku, tak jsem zvědavá... nestresuji se, budu hrát lehce a když to nevyjde zítra, tak příště:) Ale držte palečky prosím.
 
Ahooooj :) to je jasny. Nic to nechce, jen hrát lehce ..... vždyt víš :)
Zitra to klapne.
 
Včera jsem si byla zatrénovat, bylo tam krásně, skoro prázdno, tak jsem si tam jezdila s vozíkem a trénovala. Dnes bylo moc pršlavo, tak se mi nechtělo. Včera jsem tam byla sama a udělala na několika jamkách 5, tj. 2 nad par, na jedné 7, na jedné 4. Jamku č. 7 na beřovické akademii zatím vytrvale vynechávám, kdo ji zná, tak pochopí proč:) Zítra odpoledne děláme zkoušku, tak jsem zvědavá... nestresuji se, budu hrát lehce a když to nevyjde zítra, tak příště:) Ale držte palečky prosím.

To bude dobrý. :) Držím palce na zkoušku i na počasí. A těším se na společnou hru. :D
 
Akademii neznam, co je ta jamka c. 7 zac?
Vitej!
 
Tzn. Poctivy par 3. Zajimave na akademii a chapu :)
Už jsem tam utopila dost míčků, prostě přes tu vodu se zatím neumím dostat, tak ji vynechávám, je to zbabělé, vím, ale je mi líto těch míčků...
 
Už jsem tam utopila dost míčků, prostě přes tu vodu se zatím neumím dostat, tak ji vynechávám, je to zbabělé, vím, ale je mi líto těch míčků...
Naopak, je to spravne. Kdyz nejaka jamka nejde, tak skrtnout a jit dal. Jinak se clovek jen nastve a zkazi mu to i zbytek hry.
 
Naopak, je to spravne. Kdyz nejaka jamka nejde, tak skrtnout a jit dal. Jinak se clovek jen nastve a zkazi mu to i zbytek hry.
Tak to je dobře, to jsi mě uklidnil:)
 
Tak to je dobře, to jsi mě uklidnil:)
Btw. Clovek vidi celkem casto, jak lidi na hristi se snazi zahrat neco, co nedali v zivote ani na drivingu. A nejen, ze to zase nedaji, nedaji pak uz ani nic pote. :)

Ok, texas scrable zde neresim... pro stourali :))
 
Včera jsem si byla zatrénovat, bylo tam krásně, skoro prázdno, tak jsem si tam jezdila s vozíkem a trénovala. Dnes bylo moc pršlavo, tak se mi nechtělo. Včera jsem tam byla sama a udělala na několika jamkách 5, tj. 2 nad par, na jedné 7, na jedné 4. Jamku č. 7 na beřovické akademii zatím vytrvale vynechávám, kdo ji zná, tak pochopí proč:) Zítra odpoledne děláme zkoušku, tak jsem zvědavá... nestresuji se, budu hrát lehce a když to nevyjde zítra, tak příště:) Ale držte palečky prosím.

Tak jak to dopadlo, muzeme bouchat sampanske?
 
jooooooooo:) Už jsem hráč s osvědčením a handicapem 54:) Bylo tedy šílený počasí, vítr, ale výhodou bylo, že na nás nikdo nespěchal, nikoho jsme nezdržovali.
Velká gratulace :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom