Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Den dobrý...

Lefty

Člen fóra
Bylo mi nakázáno, že se mám představit, tak se představuji :)
Ahoj ve spolek...
Mr. Helldriver mi nakázal se sem zaregistrovat, tak tak činím, protože starším se nemá odporovat :-D
Praha, věk 40+
Levej levák
Pár lidí mě tu asi zná a kdo ne, ten se může dycinky zeptat...
Na netu jsem online a na golfu nonstop :)
 
tak te sem dokopal :D mas ukol, jit na turnaj!! :D
 
no jo no...držel mi driver u hlavy a už už se napřahoval :-D
turnaj? ptfuuuuj.....to je pro mě sprosté slovo :-D
 
Ahoj, no, kdyz bych ti drzel u hlavy driver ja, tak by to vzhledem k mym schopnostem moc jako vyhruska nebyla. Vitej na jamce.:)
 
Kdo ho donutí jít na turnaj má u mne lekci zdarma
 
Kdo ho donutí jít na turnaj má u mne lekci zdarma
hm, bejt o 30 let mladší, tak to zkusím ;) takhle si tu lekci budu muset zaplatit
 
hm, bejt o 30 let mladší, tak to zkusím ;) takhle si tu lekci budu muset zaplatit
No, a co když zkusíme spolu "hromadný" nátlak? Pak bychom se o tu lekci mohly spolu šábnout - kdyby se nám to nááááhodou povedlo :cool:
 
No, a co když zkusíme spolu "hromadný" nátlak? Pak bychom se o tu lekci mohly spolu šábnout - kdyby se nám to nááááhodou povedlo :cool:
;) Pokud nejsi dlouhovlasá dvacetiletá blondýna se čtyřkama, tak pak budeme muset vymyslet jinou strategii. :p
 
;) Pokud nejsi dlouhovlasá dvacetiletá blondýna se čtyřkama, tak pak budeme muset vymyslet jinou strategii. :p
Hmmm....nejsem....:( Takže může být Lefty v klidu :cool:
 
ty ctyrky bych i mela, vlasy do pasu taky...akorat teda dvacet uz mi bude jeden a pulkrat a rozhodne jsem nikdy nebyla blond :D takze asi taky nic, co? :D
no vida, zkusit by se to mohlo :rolleyes:
 
ty ctyrky bych i mela, vlasy do pasu taky...akorat teda dvacet uz mi bude jeden a pulkrat a rozhodne jsem nikdy nebyla blond :D takze asi taky nic, co? :D
Splňuješ aspoň něco...já mám na hlavě ježka, 20 mi už bylo podruhé a skoro půlka k tomu...no...ty čtyřky...co já vím jak velké jsou čtyřky???!!!
:eek:
 
Chlapi nás sprdnou, že zaplevelujeme diskuzi....:cool:
 
Začínám se tu trošku bát :-D :-D :-D
ale jelikož nejsem až tak náročnej, se spokojím i s třicetiletou tmavovláskou s trojkama prsama :D:D:D:D:D
 
Splňuješ aspoň něco...já mám na hlavě ježka, 20 mi už bylo podruhé a skoro půlka k tomu...no...ty čtyřky...co já vím jak velké jsou čtyřky???!!!
:eek:
Holky, ale dáme-li se dohromady, budeme v přesile. A třeba by místo mládí pomohly buchty. ;) Jen se teď začínám obávat, že nás odtud @requo vyžene, ať si zařídíme dámský drbací vlákno.:p
 
Začínám se tu trošku bát :-D :-D :-D
ale jelikož nejsem až tak náročnej, se spokojím i s třicetiletou tmavovláskou s trojkama prsama :D:D:D:D:D
Nás se bát netřeba. S třema gráciema do flajtu, dobrý, ne? ;) ( a teď už slibuju, že dám pokoj)
 
Tohle je moje představovací téma a tady se spamovat a drbat (i za ouškem) může :p
Buhty???? Hmmm...s hruškama??? :rolleyes:
 
Tohle je moje představovací téma a tady se spamovat a drbat (i za ouškem) může :p
Buhty???? Hmmm...s hruškama??? :rolleyes:
Jdu shánět hruškový povidla a těším se na turnaj. :D
 
Buhty s hruškama - žádný éčkový povidla - jsou jen začátek, abych vůůůůůůůůůbec o něčem takovým jako je turnaj, začal možná, snad, třeba i někdy v budoucnu uvažovat :D:D:D
 
Buhty s hruškama - žádný éčkový povidla - jsou jen začátek, abych vůůůůůůůůůbec o něčem takovým jako je turnaj, začal možná, snad, třeba i někdy v budoucnu uvažovat :D:D:D
No a co máš ještě rád? Co bychom ti na občerstvení do flajtu mohly upéci? Povidla či džem - všechno domácí, žádný šméčka, vlastnoručně vyrobený. Počkej! Ještě ti budou ostatní členové fóra takový flajt závidět!:cool:;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom