Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa 101 jamek/den - Lišnice??

Zúčastníte se alespoň části 101 jamek?

  • ANO - 18jamek

    Hlasy: 0 0,0%
  • ANO - více než 18 jamek

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    2
Pánové, zacinam se obavat, ze to nedam. Ted se vracim z vyletu zahrnujici Svobodne hamry, Svratku, Osyčinu a Ústí nad Orlicí Je to celkem 36 jamek a jsem docela mrtvý. Sice byly kopcovité a měl jsem bag na zádech, ale začínám se bát. :(
 
No já si dovedu představit 45, možná a se sebezaprenim 54, ale to co plánuješ ne. Předloni, než se mi zranil parťák, jsme zásadně hráli 36 za den, každej víkend.
Ale 101? Já jsem ovšem zchátralá kancelářská krysa, věkem omšelá, ty to dáš :) Navíc my na těch 36 jamek tehdy potřebovali tolik ran, co ty na 72.
Takže vlastně pohoda, žádné výmluvy :)
 
11x 9 jamek???!!!!  Hodláte to uhrát za týden???   :shock:To jsem snad vloni neodehrála za celou sezónu! :lol: :lol:
 
Tak bohuzel, klub mi nedal zelenou. Zde oduvodneni: Dobrý den Honzo,
bohužel nemůžeme Vaší žádosti vyhovět, neboť není možné upřednostnit Váš flight před ostatním provozem hřiště. Od 9:20 hod již bude na hřišti hodně velký provoz a ostatní flighty Vás nebudou moci pouštět.Děkujeme za dotaz a hezký den.
vite nekdo o hristi, kde by se dalo domluvit normalni celodenni fee a hriste by nebylo dlouhe a dalo se ti stihnout??
 
Pokud bych byl cynik, tak reknu, ze proste jdi na Dymac akademii a je to. 
Realna alternativa je z toho udelat seriozni akci, a zamluvit hriste na cely den. Ale to je uplne neco jineho... byt me prekvapuje, ze tento napad uz davno nekde neprovozuje. Nejaky cesky rekord atp... 
 
jan řekl:
 ze tento napad uz davno nekde neprovozuje
Na slunovrat se hraje to same ve Msteticich.
Pokud mas neomezenou hru na Stary, neni nutne si bookovat cele hriste, proste muzes chodit do zblbnuti :)
 
to jo, me slo o to, ze chci zacit uz v 5:30. a potreboval jsem podporu od klubu aby mi zarucili ty casy atd. coz nevyslo
 
Jelikoz mi to loni nevyslo ve St. Bol., chtel bych to letos udelat na Lisnici. Domluvene to tam jeste nemam, ale predbezne se ptam, prida se nekdo na cast?? klidne jen devitku.
byl by to nejspise ctvrtek nebo pondeli v kvetnu :)
info v minulych prisvecich o St.Bol.
o vyjadreni prosim v ankete
 
Jelikoz mi to loni nevyslo ve St. Bol., chtel bych to letos udelat na Lisnici. Domluvene to tam jeste nemam, ale predbezne se ptam, prida se nekdo na cast?? klidne jen devitku.
byl by to nejspise ctvrtek nebo pondeli v kvetnu :)
info v minulych prisvecich o St.Bol.
o vyjadreni prosim v ankete

Počítej se mnou. Záleží samozřejmě na termínu, ale účastním se rád.
 
Počítej se mnou. Záleží samozřejmě na termínu, ale účastním se rád.

Tak já do toho půjdu teda taky ;)
Ale budu na tom stejně jako Michal....termín vědět včas a pak bude záležet na práci.
Dovolená to kdyžtak jistí :D
 
Líšnici mám rád, tak se při shodě termínu na devítku rád přidám taky...
 
Re: Hledám blázna

dekuji za zajem, az budu mit datum (nejspise kvetnovy patek, predbezne 20.5.), dam to sem a muzete se pridavat na urcite teetimy :D asi bych to chtel udelat jako 99+1, tedy 100 jamek :)
ma predstava jsou asi tyto casy:
6:00
7:15
8:30
10:00
11:30
13:00
14:30
16:00
17:30
18:45
20:00
21:00 - posledni 1 jamka č. 9 :)

to přeci vyjde na hrozné peníze. Nebylo by lepší jít hřiště kde se plati fee na celej den? Vím že to má Líšnice v pondělí a pak třeba Hořehledy. O dalších nevím
 
o
to přeci vyjde na hrozné peníze. Nebylo by lepší jít hřiště kde se plati fee na celej den? Vím že to má Líšnice v pondělí a pak třeba Hořehledy. O dalších nevím
pondeli to vim, ale mam skolu, pokusim se tam nejak domluvit, neboj :D
 
Hele, Jane, to musíš trumfnout, si to prokaučoval. Tohle je správná výzva pro Tebe! :) Z infem přišel Klub přátel golfu na FB (https://www.facebook.com/pratelegolfu)

"Prave ted na Kotline - Jaroslav Malec jun. 175 jamek za 24 hodin! :-D Cesky rekord!" :)
 
Hele, Jane, to musíš trumfnout, si to prokaučoval. Tohle je správná výzva pro Tebe! :) Z infem přišel Klub přátel golfu na FB (https://www.facebook.com/pratelegolfu)

"Prave ted na Kotline - Jaroslav Malec jun. 175 jamek za 24 hodin! :-D Cesky rekord!" :)
ja bych to dal, fyzicky na to mam, ale potreboval bych k tomu podpurny tym :) Motorovy vozik, kupu baterek (nebo caddyho) a tak :D
 
Hele, Jane, to musíš trumfnout, si to prokaučoval. Tohle je správná výzva pro Tebe! :) Z infem přišel Klub přátel golfu na FB (https://www.facebook.com/pratelegolfu)

"Prave ted na Kotline - Jaroslav Malec jun. 175 jamek za 24 hodin! :-D Cesky rekord!" :)

Pokud hrál ze žlutých odpališť, musel by ujít 57,7 km a hrát každou jamku rychlostí 7,2 minuty na jamku. a to za předpokladu, že vůbec neodpočíval a nebyl na toaletě a také, že mu v noci nasvítili celé hřiště. Upřímně řečeno, nevěřím tomu, že to tak odehrál. Jestli ale hrál na hřišti zkráceném - je nesmysl udávat, kolik jamek uhrál a ještě se chlubit tzv. českým rekordem.
 
Pokud hrál ze žlutých odpališť, musel by ujít 57,7 km a hrát každou jamku rychlostí 7,2 minuty na jamku. a to za předpokladu, že vůbec neodpočíval a nebyl na toaletě a také, že mu v noci nasvítili celé hřiště. Upřímně řečeno, nevěřím tomu, že to tak odehrál. Jestli ale hrál na hřišti zkráceném - je nesmysl udávat, kolik jamek uhrál a ještě se chlubit tzv. českým rekordem.
Ja myslim, ze realne to je, jen premyslim, jestli nemel buggy.... rekord je jinak pres 800 jamek, tj cca 30min/18j, to uz mi prijde total nesmysl
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom