Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Záhada správného kouzla v putteru

... “ co ti funguje neměň” platí snad všude.

Neplatí to všude.
Kdyby ano, tak si tu teď nepíšeme, protože by ještě písmo ani nebylo vynalezeno.
Stačilo by si přeci předávat informace posunky a skřeky.
 
Tak jsem pozorně pročetl všechny příspěvky na posledních 4 stránkách,abych věděl o čem se diskutovalo a doplním svými postřehy,které jsem
nechtěl střílet jen tak od boku.Minulý týden,jsem byl @NaBednu požádán,kde by bylo možné vyzkoušet v současné situaci další možné varianty putterů.Konkrétně ideálně s centrálním umístěním šaftu.Odvětil jsem,že největší výběr v současné době asi najde v GolfArts,ale bude si muset počkat na otevření provozovny.Nabídl jsem tedy,že mohu zapůjčit některé varianty odlišné od toho s kterým normálně hraje,a které už delší dobu nepoužívám.
Puter,který je ve vlákně vyfocen(Ping Sigma) a který @NaBednu celkem solidně hraje,jsem měl dnes možnost zkusit,patří do kategorie cenově vyšší amoderně vylepšených putterů.Vodí se po rovné dráze,má tuším zkrácený šaft na 34",a co mě zaujalo,je to že je celkově velmi pružný.Jakoby by měl šaft tvrdost LADY.Další výrazné změkčení je na líci,kde vložka i při docela malém úderu odpruží míček,až malinko nadskočí.Pocit a snad i zvuk připomíná odraz jako u líce driveru.Při hře @NaBednu jsem pozoroval,že je spíše tendence putter posunout blíže ke špičkám bot,a tím pádem,malinko stavět putter na špičku.
Na závěr mého příspěvku,bych se rád zeptal @requo ,zda tento puter(Ping Sigma) vlastní,a jestli ano,tak jaké s ním má on zkušenosti.Díky M.;)
 
Upraveno:
Tak jsem pozorně pročetl všechny příspěvky na posledních 4 stránkách,abych věděl o čem se diskutovalo a doplním svými postřehy,které jsem
nechtěl střílet jen tak od boku.Minulý týden,jsem byl @NaBednu požádán,kde by bylo možné vyzkoušet v současné situaci další možné varianty
putterů.Konkrétně ideálně s centrálním umístěním šaftu.Odvětil jsem,že největší výběr v současné době asi najde v GolfArts,ale bude si muset počkat
na otevření provozovny.Nabídl jsem tedy,že mohu zapůjčit některé varianty odlišné od toho s kterým normálně hraje,a které už delší dobu nepoužívám.
Puter,který je ve vlákně vyfocen(Ping Sigma) a který @NaBednu celkem solidně hraje,jsem měl dnes možnost zkusit,patří do kategorie cenově vyšší a
moderně vylepšených putterů.Vodí se po rovné dráze,má tuším zkrácený šaft na 34",a co mě zaujalo,je to že je celkově velmi pružný.Jakoby by měl šaft
tvrdost LADY.Další výrazné změkčení je na líci,kde vložka i při docela malém úderu odpruží míček,až malinko nadskočí.Pocit a snad i zvuk připomíná
odraz jako u líce driveru.Při hře jsem pozoroval,že je spíše tendence putter posunout blíže ke špičkám bot,a tím pádem,malinko stavět putter na špičku.
Na závěr mého příspěvku,bych se rád zeptal @requo ,zda tento puter(Ping Sigma) vlastní,a jestli ano,tak jaké s ním má on zkušenosti.Díky M.;)
k shaftu: ano, je to lady shaft (to se domlouvalo při nákupu v GolfProfi)
 
Na závěr mého příspěvku,bych se rád zeptal @requo ,zda tento puter(Ping Sigma) vlastní,a jestli ano,tak jaké s ním má on zkušenosti.Díky M.;)

Začínám mít podezření, že se na mě něco chystá, podezřele mnoho lidí mi poslední dobou "poklonkuje" - asi dostanu přes čumák. Ptát se mě na patování.... čeho se na stará kolena ještě nedočkám. :-D

Mám Ping Sigma, central shaft, krátce, asi dva měsíce. Párkrát jsem si s ním zahrál, ale bohužel jsem se ještě na hřiště pořádně letos nedostal, od otevření bohužel ještě ani jednou a nevypadá to ještě tak týden. Z domácího sem tam tréninku - já jsem nadšený. Především ten central shaft - odpadá mi v míření jeden rozměr, prostě zaměřím, jak my odborníci říkáme, na tyčku. A prásk. A ono to tak jemně mlaskne, jako když jemně rty stíráš kapku červeného vína na rtech milované osoby. A to mi dělá radost. Tak velkou, že vlastně ani nevnímám, kam to jede, protože ten pocit je pro mě prostě úžasný. A stírám a stírám a stírám znovu... pořád se stejnou radostí a touhou. Můj shaft - standardní ocel, takže to, co popisuješ, nepozoruji. Je to v tomto hezky tuhé - prostě jako ocel. :) Hele, moc ti v tomto odborně nepomohu, já to vnímám tak nějak hodně pocitově, buď se mi to líbí, nebo ne. A cíleně se bráním té materializaci - proč se mi to líbí. Až se uvidíme, půjčím.

Myslím, že ještě @Paudr má stejnou značku, nebo že bych se mýlil a s někým si to spletl?
 
Upraveno:
Začínám mít podezření, že se na mě něco chystá, podezřele mnoho lidí mi poslední dobou "poklonkuje" - asi dostanu přes čumák. Ptát se mě na patování.... čeho se na stará kolena ještě nedočkám. :-D

Mám Ping Sigma, central shaft, krátce, asi dva měsíce. Párkrát jsem si s ním zahrál, ale bohužel jsem se ještě na hřiště pořádně letos nedostal, od otevření bohužel ještě ani jednou a nevypadá to ještě tak týden. Z domácího sem tam tréninku - já jsem nadšený. Především ten central shaft - odpadá mi v míření jeden rozměr, prostě zaměřím, jak my odborníci říkáme, na tyčku. A prásk. A ono to tak jemně mlaskne, jako když jemně rty stíráš kapku červeného vína na rtech milované osoby. A to mi dělá radost. Tak velkou, že vlastně ani nevnímám, kam to jede, protože ten pocit je pro mě prostě úžasný. A stírám a stírám a stírám znovu... pořád se stejnou radostí. Můj shaft - standardní ocel, takže to, co popisuješ, nepozoruji. Je to v tomto hezky tuhé - prostě jako ocel. :) Hele, moc ti v tomto odborně nepomohu, já to vnímám tak nějak hodně pocitově, buď se mi to líbí, nebo ne. A cíleně se bráním té materializaci - proč se mi to líbí. Až se uvidíme, půjčím.

Myslím, že ještě @Paudr má stejnou značku, nebo že bych se mýlil a s někým si to spletl?
to máš tento?
9E5FA25D-83F2-45B6-9FBC-CE19A697DDD8.jpeg
 
Začínám mít podezření, že se na mě něco chystá, podezřele mnoho lidí mi poslední dobou "poklonkuje" - asi dostanu přes čumák. Ptát se mě na patování.... čeho se na stará kolena ještě nedočkám. :-D

Mám Ping Sigma, central shaft, krátce, asi dva měsíce. Párkrát jsem si s ním zahrál, ale bohužel jsem se ještě na hřiště pořádně letos nedostal, od otevření bohužel ještě ani jednou a nevypadá to ještě tak týden. Z domácího sem tam tréninku - já jsem nadšený. Především ten central shaft - odpadá mi v míření jeden rozměr, prostě zaměřím, jak my odborníci říkáme, na tyčku. A prásk. A ono to tak jemně mlaskne, jako když jemně rty stíráš kapku červeného vína na rtech milované osoby. A to mi dělá radost. Tak velkou, že vlastně ani nevnímám, kam to jede, protože ten pocit je pro mě prostě úžasný. A stírám a stírám a stírám znovu... pořád se stejnou radostí a touhou. Můj shaft - standardní ocel, takže to, co popisuješ, nepozoruji. Je to v tomto hezky tuhé - prostě jako ocel. :) Hele, moc ti v tomto odborně nepomohu, já to vnímám tak nějak hodně pocitově, buď se mi to líbí, nebo ne. A cíleně se bráním té materializaci - proč se mi to líbí. Až se uvidíme, půjčím.

Myslím, že ještě @Paudr má stejnou značku, nebo že bych se mýlil a s někým si to spletl?
Děkuji za Tvou odpověď a pocitovou recenzi.Vzpomněl jsem si,že se před časem se tato informace objevila zde na fóru.Neboj nic se na Tebe nechystá,alespoň z mé strany ne..A mimochodem Tvému básnickému popisu se asi nic nemůže vyrovnat.👍😉
 
Upraveno moderátorem:
Teď když na to koukám https://www.golfprovsechny.cz/ping-sigma-2-kushin-c-putter#product-description ono to má nastavovací délku? Jako že si zakroutíš gripem a nastavíš si délku?
Začínám mít podezření, že se na mě něco chystá, podezřele mnoho lidí mi poslední dobou "poklonkuje" - asi dostanu přes čumák. Ptát se mě na patování.... čeho se na stará kolena ještě nedočkám. :-D

Mám Ping Sigma, central shaft, krátce, asi dva měsíce. Párkrát jsem si s ním zahrál, ale bohužel jsem se ještě na hřiště pořádně letos nedostal, od otevření bohužel ještě ani jednou a nevypadá to ještě tak týden. Z domácího sem tam tréninku - já jsem nadšený. Především ten central shaft - odpadá mi v míření jeden rozměr, prostě zaměřím, jak my odborníci říkáme, na tyčku. A prásk. A ono to tak jemně mlaskne, jako když jemně rty stíráš kapku červeného vína na rtech milované osoby. A to mi dělá radost. Tak velkou, že vlastně ani nevnímám, kam to jede, protože ten pocit je pro mě prostě úžasný. A stírám a stírám a stírám znovu... pořád se stejnou radostí a touhou. Můj shaft - standardní ocel, takže to, co popisuješ, nepozoruji. Je to v tomto hezky tuhé - prostě jako ocel. :) Hele, moc ti v tomto odborně nepomohu, já to vnímám tak nějak hodně pocitově, buď se mi to líbí, nebo ne. A cíleně se bráním té materializaci - proč se mi to líbí. Až se uvidíme, půjčím.

Myslím, že ještě @Paudr má stejnou značku, nebo že bych se mýlil a s někým si to spletl?
Nespletl jsi se náčelníku. 🤗 Ale ten
můj šaft je na kraji.
 
Parametry tveho putteru PING, ale Lie maji urcite blbe, tam je zrejme hodnota 70. Jinak ty udaje je to same jako u ostatnich holi :)

Spezifikationen:
ModellPuttertypLoftLieLängeKopfgewichtSchwungtypLinkshand verfügbar
TyneMallet3° ±2°20° ±2°32" bis 36"365 gStraight (Gerade), Slight Arc (Leichter Bogen)Ja

1587079284869.png
 
Koukam na ten tvuj krasny grip. Jak dlouho uz ho mas? Mam ho totiz uz pekne odreny a to ho mam asi druhou nebo treti sezonu
Rok a kousek.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom