Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

VEČÍREK VÍTĚZŮ 19.jamky 2017 (ZRUŠENO)

Stav
Uzamčeno.
Přemejšlel jsem jestli tohle ignorovat, ale mě to prostě nedá. Chápeš, že si s tim kopec lidí dává práci, snaží se pro nás udělat hezký odpoledne a dávaj do toho nejen svůj čas, ale i peníze? Tohle je pro mě odpověď 12ti letýho klacka bez vychování...A chápu, že ti to je uplně u zadku a nic si z toho nevezmeš, ale mě se trochu ulevilo...
nekecej, závidíš mu, jakou si umí udělat reklamu.......:p:p:p:p
 
Znas me, drsna holka z drsnyho severu :-D :-D
Moje kamarádka z Havířova jezdila vlakem na naše dámské srazy kromě s batožinou i krabicí řízků a taškou lahváčů :D:D jste tam takový razovity kraj :up::D
 
Ráda bych se zúčastnila abych vás konečně poznala, manžel je ale takový zdrženlivý typ, nevím zda ho přesvědčím. Taky bych ráda osobně poznala toho exota z Hořehled, ale ten to vzdává nebo co :down: Tak prosím při vší úctě k pořadatelům, definitivně to nevím.
 
Teda, tady asi někomu hodně ležím v žaludku @mkopcak. Jinak @requo se mnou si starosti dělat nemusíš, to co mohu sníst, to mohu i vypít a bernard mi nevadí, jako některým “dospělým”.
 
Libi se mi, ze je to tady jak na zakladce :D

PS: je tezke soudit lidi dle psaneho projevu. Casto to generuje mnoha nedorozumeni. Clovek nevidi vyraz, neslysi intonaci, interpunkci... nebudme na sebe tak prisni. ;)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom