Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfDigest.cz Vaše oblíbené hřiště nemusí být vůbec skvělé

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Vaše oblíbené hřiště nemusí být vůbec skvělé (GolfDigest.cz)

RECENZE > Věci, jevy i lidé nejkrásnější a nejlepší ještě nemusí patřit k těm nejoblíbenějším. A jestli vy konkrétně máte něco rádi, neznamená to, že to musí mít rádi i všichni okolo. Tyto axiomy platí beze zbytku i pro golfová hřiště.

Pokračovat ve čtení...
 
O jakém hřišti je řeč?

Dle mého Botanika, ale nejsem si teda jistý, protože jsem tam dost dlouho nebyl a v podstatě jedinou fotku, kterou trochu poznávám, je ta předposlední. Navíc je na ní i vlajka pro footgolf, který tam mají... @requo to pozná určitě...
 
Tak už jsem porozuměla chybě, kterou jsem udělala v případě mého hodnocení Kotliny 😒
V podstatě jsem znectila ty jrjí vlastnosti, které jsou obecně vnímané jako přednosti.
Tak dodatečně mě to mrzí o to víc.
Omluvou nechť mi je to, že moje priority jsou přesně opačné...

"...Ferveje jsou široké, je tu na většině jamek celkem dost prostoru pro chybu. Míče tu neztrácím často - a zároveň vím, kde hledat ztracené míče jiných. Hřiště je také na relativně rovinatém prostoru, takže není fyzicky obtížné.
Jednoduchým srovnáním s jinými hřišti, kam to mám také třicet minut jízdy autem (a někam i méně), mi vychází: Mně nejbližší hřiště, přímo v Praze, má profil tak náročný, že se mi prostě tuhle tůru absolvovat nechce. Jiné hřiště, designově chytře udělané, má zase tolik překážek a kritických míst, že odtud odjíždím nejen se ztrátou několika míčů, ale i s pocitem, že mi hra nešla; není to oddychových devět jamek, ale stálé nervy. Třetí hřiště, rovněž blízké, navíc velmi dobré i stejně hezké, je pak pro mne drahé. To ostatně platí i pro mě jinak milé, obecně vstřícné čtvrté hřiště…"
 
Dle mého Botanika, ale nejsem si teda jistý, protože jsem tam dost dlouho nebyl a v podstatě jedinou fotku, kterou trochu poznávám, je ta předposlední. Navíc je na ní i vlajka pro footgolf, který tam mají... @requo to pozná určitě...
Díky, Martine, už poznávám!
A taky dramatický rozdíl mezi fotkami a realitou 🤔
 
Prý na většině jamek je prostor pro chybu, tak proč sem jednou musel na 3. skončit, protože sem neměl už čím hrát, a to sem měl s sebou asi 10 míčů :)
 
Prý na většině jamek je prostor pro chybu, tak proč sem jednou musel na 3. skončit, protože sem neměl už čím hrát, a to sem měl s sebou asi 10 míčů :)
Jen 10? Tak to je odvaha:). Botanika mě naučila se k hřišti vůbec nepřibližovat, pokud nemám bag narvanej míčema až po okraj:)
 
Nešel by někdo v týdnu odpoledne, tt řekněme 17:30, docela bych to hřiště zkusil, 3 roky sem tam nebyl a to jsem 15 min od hřiště.
 
Nešel by někdo v týdnu odpoledne, tt řekněme 17:30, docela bych to hřiště zkusil, 3 roky sem tam nebyl a to jsem 15 min od hřiště.
to nebude problém, hraju několikrát týdně. Navrhni den a domluvíme se.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom