Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TÚRA: 19.jamka SunsetCUP 2017 (8 kol - Zbraslav, 9j)

Stav
Uzamčeno.
Dokoupíš na recepci, míčky s "fajfkou", zelenou ;)

Tj, ale ty tam v podstatě rozdávaj, nikdo s nima už nehraje. Kdysi jsem té firmě slyšel, ale pak nějak zkrachovali, či co... :)

18tku né :eek:

Copak? Ta je v klidu, prostě to hrajem na metr od fangle, ne?
 
Koukam, ze to byly teda vykony :D
 
včera to byl golf jak ve skotsku na pobřeží :)
těžké podmínky
 
Výsledky z 4.kola 19.jamka SunsetCup. Celkem 7 účastníků!

1. místo - Michal Šatal (HCP 45 - nově 45, STB 17)
2. místo - Ivan Sagál (HCP 18,1 - nově 18,2, STB 16)
3. místo - Milan Urbánek (HCP 18,6 - nově 18,6, STB 16)
----
Nearest to Pin (18.j): Milan Urbánek, 9,53 metrů
Příští kolo: za týden po 19.6.2017 :) PŘIHLÁSIT SE!

PS: Hrála se druhá devítka, vodní. Děsně foukalo. Takže podle toho ty výsledky vypadaly, na krásné skore to tentokrát nikomu nevyšlo.
 
Teda z mé strany je to naprosto nezasloužené, škrtnuté tři jamky. Holt mi pomohl vysoký HCP a STB, no. Ale radost mám z jednoho paru na tříparu. :) První rána za červená odpaliště, příhra cca půl metru od fangle, co vám mám povídat, exkluzivní rána. A jistý pat. :)) Takže, já spokojený - deset minut z 2,5 hodiny stálo za to. :)
 
Koukam do kalendare, ze 7. kolo se bude hrat 10.7., tedy den po skonceni Prague golf challenge, to bude hriste v super stavu a rafy jako v Erin Hills :D
 
To sice snazsi je, nicméně ja jsem solidarni a necham rad vyniknout i ostatni. A jsem stydlivy. ;)

Je tu vedro, vymluvy na slunicko. Btw. Nelitaji ve vedru micky mene? Nedeformuji se? :D
 
To sice snazsi je, nicméně ja jsem solidarni a necham rad vyniknout i ostatni. A jsem stydlivy. ;)

Je tu vedro, vymluvy na slunicko. Btw. Nelitaji ve vedru micky mene? Nedeformuji se? :D
Určitě! A což teprve roztažnost kovů! Deformuji se hole a lítá to za roh. :D Hlavně si to užijte.
 
To sice snazsi je, nicméně ja jsem solidarni a necham rad vyniknout i ostatni. A jsem stydlivy. ;)

Je tu vedro, vymluvy na slunicko. Btw. Nelitaji ve vedru micky mene? Nedeformuji se? :D
litaji vice :D
 
To sice snazsi je, nicméně ja jsem solidarni a necham rad vyniknout i ostatni. A jsem stydlivy. ;)

Je tu vedro, vymluvy na slunicko. Btw. Nelitaji ve vedru micky mene? Nedeformuji se? :D
litaji vice :D
 
Více jak polovina pole zlepšovala.. gratulace všem.
Michale Tě přejel nějakej rodinnej klan...:):):)
 
Upraveno:
Více jak polovina pole zlepšovala.. gratulace všem.
Michale Tě přejel nějakej rodinnej klan...:):):)
To byly nějaký přenošený hendikepy :p
 
koukám, že pro zbytek startovního pole je laťka nastavená vysoko.....jsem zvědavý, jestli se o 4 zlepšovalo i z 5,6 :p:D:cool:;)
 
Dřel jsem v tom horku jako kůň, ale 18 stb stačilo na chvost výsledkové listiny[emoji3]
Náčelník se na posledních 2 jamkách rozparadil a nebýt už tma, oběhl by druhou devítku v paru[emoji6]
Gratulace všem zlepšujícím!
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom