Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TÚRA: 19. jamka IndoorCup 2017/18

V kalendáři akcí 19.jamky: 10 dates

Stav
Uzamčeno.
Dneska budete na indooru mít komorní zážitek, bohužel dost lidí na poslední chvíli odřeklo účast, nevadí. Připomínám, styčný důstojník pro všechny - @doktordee!

Bude vás šest, to znamená obrovská šance na to si vylepšit skore do celkového žebříčku! :)
Tzn. že i @Jerry se vlastně umístí v TOP6!

(Btw. znáte ten vtip, jak Rus a Američan spolu závodí, Američan vyhraje a ruská media to hodnotí: Náš borec se umístil na krásném a úžasném druhém místě! Kdežto Američané skončili předposlední...)
 
Tzn. že i @Jerry se vlastně umístí v TOP6!
Jsem zvědavej jakej "vtipnej" postřeh ze sebe vysoukáš, až uvidíš dnešní výsledky. :p
 
Za sebe se přiznám, že jsem včera zahrál snad nejhezčí kolo. Byť mi to bylo prd platné. Při těch brutálních odečtech "soupeřů"...[emoji17]
 
VÝSLEDKY DIVIZE REAL: Oficiální výsledky z VIII.kola letošní túry (Gleneagles) jsou tu. První tři místa:

1. místo - Jaroslav Peca (81/60 ran, zlepšení hracího hcp z 20,3 na 14,3)
2. místo - Robert Šlajs (86/64 ran, zlepšení hracího hcp z 21,4 na 17,4)
3. místo - David Koudelka (74/69 ran, zlepšení hracího hcp z 4,5 na 3)

Gratulace!

Více tu: https://goo.gl/AYr5mV (celkové a průběžné výsledky túry na prvním listě sešitu).
Příští FINÁLOVÉ kolo - út 27.2. od 18:00 - Torrey Pines,
seznam přihlášených je tu https://goo.gl/UxM7H8.

DIVIZE VIRTUAL - 8.kolo ! Výsledky jdou i do divize VIRTUAL (https://goo.gl/Ma5akV), což je samostatná soutěž (viz pravidla). Každý má možnost na jednu opravu výsledku z tohoto hřiště a to do ne 25.2.2018 včetně. Výsledek potřeba nahlásit pomocí foto do fóra!

7. kolo: út 13.2. - ne 25.2.2018 – Gleneagle

Průběžné výsledky Divize VIRTUAL (modrá): https://goo.gl/Ma5akV

Pozn. hrací HCP v divizi real i virtuál se může lišit, jsou to samostatné soutěže. Pokud si například hráč opravil výsledek v divizi VIRTUÁL, bude mu pro tuto divizi uznána oprava a na základě ní vypočítán hrací HCP, ale pouze pro tuto divizi. Pro Divizi REAL nikoli.
 
Finále u divize real rozhodne. Na prvních místech je to skutečně těsné. :) @Jerry zabral ke konci, leč jeho výhra mu v předposledním kole zpešila hrací hcp o šest ran - a to může chybět! Jakpak to dopadne? :)

Výstřižek.JPG
 
@Jerry zabral ke konci, leč jeho výhra mu v předposledním kole zpešila hrací hcp o šest ran - a to může chybět! Jakpak to dopadne? :)
Mě nerozhodíš :p Jednou jsem si dal do cílů pro rok 2018, že letošní indoor-tour vyhraju, tak to taky udělám. A i kdyby ne, tak se prohlásím morálním vítězem :p:D:D:D
 
Jo a Lukášovi tam započti hezky poctivě body za 6.místo. Zaslouží si to za to jak se tím protrápil. Ten křížek , co jsem mu tam napsal, nebyl za to , že nedohrál, nebo něco takovýho. Požádal mě o to protože se styděl za to výsledné číslo.:rolleyes:
 
Kdyžtak ti ho napíšu do soukromé zprávy :p:D:D:D:D
 
Jo a Lukášovi tam započti hezky poctivě body za 6.místo. Zaslouží si to za to jak se tím protrápil. Ten křížek , co jsem mu tam napsal, nebyl za to , že nedohrál, nebo něco takovýho. Požádal mě o to protože se styděl za to výsledné číslo.:rolleyes:

Ne. Dostal jsem informaci od Davida, že výsledek byl škrtnut. Sice mě to překvapilo, ale na místě to řešil David - od něho mám oficiální (konečné) výsledky. Tak se domluvte spolu a David kdyžtak potvrdí - pak mohu upravit. Potom ve veřejně dostupné tabulce bude napsán normální výsledek a k tomu příslušný bodový zisk. Jinak jen jeden bod za účast.
 
Upraveno:
Když ne, tak ne ... to se holt nedá nic dělat.
 
Díky, bude to boj do poslední jamky. 5 lidí má stále reálnou šanci zvítězit.
Mám pocit, že pro závěrečné kolo bude potřeba místo cvičného greenu v Čechii zbudovat mobilní tribunu.
 
Jasně ... a taky necháme namontovat velkoplošnou televizi a pozveme Bosáka, aby to komentoval ... :D
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom