Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz To byla bomba! DeChambeau suše pokořil obávaný pětipar

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
To byla bomba! DeChambeau suše pokořil obávaný pětipar (GolfExtra.cz)

O hřišti ve Whistling Straits se ani v nejmenším nedá říct, že je snadné. Spíš naopak. Pete Dye a jeho manželka Alice jsou ostatně známí tím, že hráčům nic, ale opravdu nic nedají na svých hřištích zadarmo. Jenže to se nesmí objevit bomber jako Bryson DeChambeau.

Pokračovat ve čtení...
 
Je to blázen🙂:up:
..........hoďte na něj síť:D........Ale včera už to nezkoušel, už mu nefoukalo......ale zase dal pro změnu pár neuvěřitelnejch patů:up:
 
jako myslel jsem si to, ale třeba by bylo nějaké překvapení.
Je pravda, že jsem to zkusil (provize, normálně jsem konzerva) i na 17 a taky to tam jde. Po drivu jsem to měl 119 na začátek grýnu. Ze žlutých.
 
Je pravda, že jsem to zkusil (provize, normálně jsem konzerva) i na 17 a taky to tam jde. Po drivu jsem to měl 119 na začátek grýnu. Ze žlutých.
No tak takové ambice nemám :cry: ale třeba jednou pořádně potrénuju a půjde to :D:D
 
No tak takové ambice nemám :cry: ale třeba jednou pořádně potrénuju a půjde to :D:D
Buď úplně v klidu. Když si člověk neumí přihrát do gpýnu a následně zapatovat, délka je mu k ničemu. (osobní dlouholetá zkušenost)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom