Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tipy na dobré golfové nákupy aneb SUPERKAUF!

Jestli je @mkopcak ještě nevykoupil do turnajů jako ceny... Tak to vypadá, že zase jich mají pár k dispozici i na prodejnách...

IMG_3663.png

 
Upraveno:
Jestli je @mkopcak ještě nevykoupil to turnajů jako ceny... Tak to vypadá, že zase jich mají pár k dispozici i na prodejnách...

Zobrazit přílohu 36098

Vzal jsem 20 krabic a furt to šlo objednat...možná to vezmu ještě jednou, tak neváhejte:-D
 
Tak je mám, ale tentokrát jsem je draze zaplatil krví! Při otvírání krabice se mi tak šikovně smekly nůžky, že jsem si je zabodl 3 cm hluboko do nohy🤣🤣.

IMG_1104.jpeg
IMG_1105.jpeg
 
Tak je mám, ale tentokrát jsem je draze zaplatil krví! Při otvírání krabice se mi tak šikovně smekly nůžky, že jsem si je zabodl 3 cm hluboko do nohy🤣🤣.

Zobrazit přílohu 36140Zobrazit přílohu 36141

Prosímte, tos otevíral, jako kdyby si v tom čekal steaky z argentinského býčka po měsíci hladovění... :)

Super, to jsem rád, že to vyšlo. Koukám, že online to už nemají, ale nějaké kusy mají ještě skladem na některých prodejně. Je to stejně docela zajímavý, když jinde mají stejné míčky v polovičním standardním balení za 490,- Kč (12 míčků).
 
S ohledem na tvoji profesi a povahu ujmy doufam, ze si to radne zaznamenal do knihy urazu 🤣
Si děláš prdel, ale celou cestu na chirurgii jsem telefonoval s BOZP technikem a řešil, jestli je pro nás lepší to tam zapsat nebo naopak ne:-D. Pro případné budoucí dokazování uvádím, že jsem v čase úrazu měl mimořádné pracovní volno a mé zranění nemělo s mým zaměstnáním absolutně nic společného.
 
Si děláš prdel, ale celou cestu na chirurgii jsem telefonoval s BOZP technikem a řešil, jestli je pro nás lepší to tam zapsat nebo naopak ne:-D
Predpopokladam, ze telefonat trval tak dlouho, protoze se technik 90% casu smal 🤣
 
Kupte mi to někdo prosím :devil:
A kde s tím budeš jezdit? Počet českých hřišť, kde je zákaz používání „vlastní” dopravy, se rozrůstá 🙈
 
Kupte mi to někdo prosím :devil:
Něčím podobným jezdí jeden chlápek na seniorské Sudetgolf:)...viz foto
20230503_093101.jpg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom