Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Spolhra 19.jamky - pá 6.4.2018 (PCE, HK a okolí)

V kalendáři akcí 19.jamky: 06-04-18

Stav
Uzamčeno.
Vždyť já byla letos na hřišti jen jednou a víckrát jsem hole v ruce neměla!!!:eek: Ale dneska čekám nový hybrid, který jsem si objednala - s ním to půjde jistě samo;):D:D
 
proč ? vedle mě budeš vždycky za hvězdu :cool:
Děkuji Ti, děkuji Ti...ale pokud si dobře vzpomínám, na Kuňce jsi hrála podstatně lépe než já:cool:
 
Děkuji Ti, děkuji Ti...ale pokud si dobře vzpomínám, na Kuňce jsi hrála podstatně lépe než já:cool:
minulost neplatí, pokouším se začít znovu :confused:;):)
 
vždy mi bylo příjemnější byt sarkasticky sebekritický než se pýřit a ukazovat touhu po vítěztví. Ale když vás tak pročítám, je načase potrénovat a bojovat s @doktordee a @Jerry o první místo, abychom aspoň ten vážený průměr měli v rámci fóra vyrovnaný ;) myslím samozřejmě ambice, nikoli hru samotnou :p:cool::devil:
 
vždy mi bylo příjemnější byt sarkasticky sebekritický než se pýřit a ukazovat touhu po vítěztví. Ale když vás tak pročítám, je načase potrénovat a bojovat s @doktordee a @Jerry o první místo, abychom aspoň ten vážený průměr měli v rámci fóra vyrovnaný ;) myslím samozřejmě ambice, nikoli hru samotnou :p:cool::devil:
Jednak nevím co znamená " se pýřit" (dosud jsem myslel že červenat se) a jednak mě to uráží. :p
 
A když @Marklar vyhraješ, těší tě to, nebo je ti to upřímně jedno.:) Není to prosím žádný útok na tebe. Opravdu mě to zajímá, protože já i kdybych si stokrát říkal, že se jdu jen příjemně projít s kámošema, stejně je chci porazit. A není podstatný, že o nic nehrajem. Přijde mi, že bez tý soutěže tomu příjemně strávenému dni něco chybí. Na druhou stranu je pravda, že to jestli jsem byl 1. Nebo 4. ve flightu mě zajímá jen cestou z 18.grýnu do klubovny, pak už je to bezvýznamná zapomenutá záležitost.
 
Nový hybrid je doma! Tak si příští týden odbyde svoji premiéru. Je krásný! Růžový! Bude ladit s mými růžovými míčky.:p:D Ještě to umět vzít do ruky a ten míček s tím odpálit.o_O
 
Můj golf je ve stylu "kdo dá nejvíc ran, ten vyhrává", takže klííídek.:oops::D:D
 
A když @Marklar vyhraješ, těší tě to, nebo je ti to upřímně jedno.:) Není to prosím žádný útok na tebe. Opravdu mě to zajímá, protože já i kdybych si stokrát říkal, že se jdu jen příjemně projít s kámošema, stejně je chci porazit. A není podstatný, že o nic nehrajem. Přijde mi, že bez tý soutěže tomu příjemně strávenému dni něco chybí. Na druhou stranu je pravda, že to jestli jsem byl 1. Nebo 4. ve flightu mě zajímá jen cestou z 18.grýnu do klubovny, pak už je to bezvýznamná zapomenutá záležitost.
Haha :p to víš, ze chci vyhrát a mám radost jak malý kluk, když mi někdo po hře koupí prohranou Colu. Na druhou stranu, když ji platím já, tak mi to den nezkazí
 
Tak já třeba plánuju vyhrát. :) Očekávám, ze mě necháte. Putin taky střílí góly v KHL!
 
Tak já třeba plánuju vyhrát. :) Očekávám, ze mě necháte. Putin taky střílí góly v KHL!
Ty si to proputtuješ :D
 
Tak já třeba plánuju vyhrát. :) Očekávám, ze mě necháte. Putin taky střílí góly v KHL!
...a Kim dává hole-in-one na každé jamce!:up::p:D:D
 
Netušíte někdo jak je na tom Chuck Norris? Očekával bych, že 18-ku dá tak na 15 až 16 úderů, nebo se mýlím? :rolleyes:
 
Netušíte někdo jak je na tom Chuck Norris? Očekával bych, že 18-ku dá tak na 15 až 16 úderů, nebo se mýlím? :rolleyes:
Chuckovi jdou jamky samy naproti :eek::D
 
Chci sluníčko! V 9:50 sluníčko nástup, v pátek. Aby to stálo za to. Hm, možná dřív. Aby nebyla zima.

Díky @Marta za organizaci, už teď se těším.
 
Tak koukam, ze asi pojedu sam, kdyz je Vam vsem ranni osmnactka malo :mad::mad::D:p:eek:
 
Tak koukam, ze asi pojedu sam, kdyz je Vam vsem ranni osmnactka malo :mad::mad::D:p:eek:
To nějak nechápu, je vás na ráno na Bohdaneč na dva flajty:rolleyes: Jo táááák, tobě se zdá hodně dát ještě odpoledne Roudničku?? Nebuď srabík, to dáš;);):up::cool:
 
Chci sluníčko! V 9:50 sluníčko nástup, v pátek. Aby to stálo za to. Hm, možná dřív. Aby nebyla zima.

Díky @Marta za organizaci, už teď se těším.
Náčelníku, budiž tvoje přání vyslyšeno a slibuji, že i na počasí se už pracuje. ;):cool:
 
Fakt se na pátek těším...jen se děsím své hry, kolegové ve flajtu to se mnou snad přežijí. Zkoušela jsem nový hybrid za domem na louce a málem jsem sousedům rozbila okno :eek: Znáte to - tak daleko to nedoletí...:D:D:D Počasí snad vyjde, a já před třetí zdrhám z porady, takže cca od 15 hodin budu na Roudničce.;)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom