Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz Spilková dostala dvě trestné za pomalou hru, cut nedala o jednu

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Spilková dostala dvě trestné za pomalou hru, cut nedala o jednu (GolfExtra.cz)

Už už to vypadalo, že Klára Spilková zlomí nepříznivou bilanci a po čtyřech neúspěších v řadě na LPGA projde cutem. Jenže pak z ničeho nic dostala v závěru druhého kola dvě trestné rány za pomalou hru, což mělo za následek jediné - cutem neprošla o jednu ránu.

Pokračovat ve čtení...
 
Z článku to nevyplývá, ale neměla by být dříve varována?
 
Z článku to nevyplývá, ale neměla by být dříve varována?
Varování dostala - viz níže:
„Twenty-five-year-old Klara Spilkova of the Czech Republic was given a two-stroke penalty for breaching the KPMG Women’s PGA Championship pace of play policy. Players are warned by officials that they are on the clock, and if a player fails to rectify the issue, a penalty is imposed. Spilkova’s penalty was assessed on the 15th hole, which changed her par (a 4) into a double-bogey 6.”

Zdroj : https://golf.com/news/slow-play-pen...G_Kh81tPvlceQhCaudFSe-VUDlCjOud1XBWewpzNk08xg
 
Píše o tom na IG

Screenshot_20201010-185921_Instagram.jpg
 
ještě jsem neviděl, že by dostal dvě trestné za pomalou hru Brajson DeŠampón,

třeba včera podle mě zahrál krásný par na pětiparu - druhou na grýnu , jednopat + 2 trestné = 5, ... ale nikdo mu to z rozdočích nedá,
zhruba 30 až 35 vteřin (počítal jsem to) se nad míčkem jenom bavil s kedíkem jak to zahrát, celkově to trvalo přes minutu než odehrál a tak je to s ním pořád,
ještě jsem nebiděl, že by trest za pomalou hru dostal někdo z top ten :mad:

Kláru lituju, měla to krásně rozjeté a takto dostala ránu do vazu
 
ještě jsem neviděl, že by dostal dvě trestné za pomalou hru Brajson DeŠampón,

třeba včera podle mě zahrál krásný par na pětiparu - druhou na grýnu , jednopat + 2 trestné = 5, ... ale nikdo mu to z rozdočích nedá,
zhruba 30 až 35 vteřin (počítal jsem to) se nad míčkem jenom bavil s kedíkem jak to zahrát, celkově to trvalo přes minutu než odehrál a tak je to s ním pořád,
ještě jsem nebiděl, že by trest za pomalou hru dostal někdo z top ten :mad:

Kláru lituju, měla to krásně rozjeté a takto dostala ránu do vazu


klasická ukázka dvojího metru. kdyby Brajsnovi dali trest myslím, že by ho tak rozhodili, že by měl co dělat aby se trefil do míčku.
ono je taky otázka od kdy se to vlastně má přesně měřit. řekl bych od doby kdy hráč přijde k míčku
 
klasická ukázka dvojího metru. kdyby Brajsnovi dali trest myslím, že by ho tak rozhodili, že by měl co dělat aby se trefil do míčku.
ono je taky otázka od kdy se to vlastně má přesně měřit. řekl bych od doby kdy hráč přijde k míčku

Nevím jak na profi tůře, ČGF má stanoveno měření času od momentu, kdy je hráč schopen hrát. Tzn. ne od chvíle, kdy je u míčku, ale i klidně dřív v případě, že zbytečně čeká místo aby k míči už šel.
 
klasická ukázka dvojího metru. kdyby Brajsnovi dali trest myslím, že by ho tak rozhodili, že by měl co dělat aby se trefil do míčku.
ono je taky otázka od kdy se to vlastně má přesně měřit. řekl bych od doby kdy hráč přijde k míčku
Přesně tak......kdyby byla Klára američanka, tak by si to k ní nedovolili. Stejně tak osolili před nedávnem na Masters toho mladýho čínskýho amatéra....a přitom by se tam tenkrát našlo dost dalších pomalých hráčů...ale ti holt už měli "jméno".
 
Dokud to bude na libovůli rozhodčích, je to v podstatě krasobruslení. Zrovna tohle by mělo bejt padni komu padni, ale to by v jednom kole dostalo trest tak 80% hráček. I hráčů.
Vůči Kláře to bylo stejné, jako když ve fotbale pískne penaltu v páté minutě nastavení za tahání za dres, i když to předtím 94 minut pouštěl.
Dovedu si představit řešení na bázi umělé inteligence a kamer a to by bylo flastrů. Jenže to by bafuňáři ztratili velkou část moci, takže to nikdy neprojde.
 
Dokud to bude na libovůli rozhodčích, je to v podstatě krasobruslení. Zrovna tohle by mělo bejt padni komu padni, ale to by v jednom kole dostalo trest tak 80% hráček. I hráčů.
Vůči Kláře to bylo stejné, jako když ve fotbale pískne penaltu v páté minutě nastavení za tahání za dres, i když to předtím 94 minut pouštěl.
Dovedu si představit řešení na bázi umělé inteligence a kamer a to by bylo flastrů. Jenže to by bafuňáři ztratili velkou část moci, takže to nikdy neprojde.

nevím jestli nemůže dát podnět i nějaký hráč......buď z toho samého fligtu nebo z toho dalšího
 
nevím jestli nemůže dát podnět i nějaký hráč......buď z toho samého fligtu nebo z toho dalšího
To určitě může, možná, nevím..
Ale co to mění? Navíc, nevěřím, že by na sebe práskali zrovna tohle. To je lehké vrátit a nakonec by nedělali nic jiného...
 
To určitě může, možná, nevím..
Ale co to mění? Navíc, nevěřím, že by na sebe práskali zrovna tohle. To je lehké vrátit a nakonec by nedělali nic jiného...

pak jim to asi nevadí............a když to nevadí jim, tak nevím komu jinému by mohlo
 
pak jim to asi nevadí............a když to nevadí jim, tak nevím komu jinému by mohlo
Vadit a napráskat je něco zcela odlišného. A protože tohle pravidlo sem tam poruší pravděpodobně každej, práskat navzájem se asi nebudou. Někteří o tom mluví po hře v různých rozhovorech, a i tam dost neochotně někoho jmenují.
Vadit to může zcela určitě těm, kteří to vysílají a platí, televizím. I těm, kteří se na to musí dívat, když chtějí vědět jak to dopadlo, fanouškům. Nebo tebe baví sledovat, jak někdo čte 3 minuty putt? Z toho víc než 2 navíc? Krát 4 hráči Krát 18 jamek a máš o dost víc než dvě hodiny zbytečného přenosu.
Osobně mám pocit, že spousta lidí to pak na hřišti dělá hlavně proto, že to viděli v televizi. Ten trojpat se přece dá zahrát i za minutu...
 
Vadit a napráskat je něco zcela odlišného. A protože tohle pravidlo sem tam poruší pravděpodobně každej, práskat navzájem se asi nebudou. Někteří o tom mluví po hře v různých rozhovorech, a i tam dost neochotně někoho jmenují.
Vadit to může zcela určitě těm, kteří to vysílají a platí, televizím. I těm, kteří se na to musí dívat, když chtějí vědět jak to dopadlo, fanouškům. Nebo tebe baví sledovat, jak někdo čte 3 minuty putt? Z toho víc než 2 navíc? Krát 4 hráči Krát 18 jamek a máš o dost víc než dvě hodiny zbytečného přenosu.
Osobně mám pocit, že spousta lidí to pak na hřišti dělá hlavně proto, že to viděli v televizi. Ten trojpat se přece dá zahrát i za minutu...

v TV to nevadí určitě...........tam se to tak sestříhá, že to ani nepoznáš
 
v TV to nevadí určitě...........tam se to tak sestříhá, že to ani nepoznáš
Slyšel jsi někdy o vysílání živě? Ale dost, už jsme mimo...
 
Moc nechápu, co se tady řeší. Dostala trest za pomalou hru. Sama přiznala, že oprávněně. Jednoznačně pro ni palec nahoru. Nikdo z nás u toho nebyl a neviděl to. Nevěřím, že by si na ni někdo zasedl a schválně "nějakou Češku", z pohledu současné konkurence na LPGA podprůměrnou golfistku, potrestal.
Nelíbí se mi obecně vlastnost, když je někomu vytknuta chyba, tak místo toho, aby sklapnul kufry, tak se rozhlíží kolem sebe a upozorňuje, jak ten či onen udělal ještě něco horšího a přitom mu to prošlo!
 
Moc nechápu, co se tady řeší. Dostala trest za pomalou hru. Sama přiznala, že oprávněně. Jednoznačně pro ni palec nahoru.
Tak já ti to vysvětlím, řeší se tady dvojí metr..stačí..?
 
Nelíbí se mi obecně vlastnost, když je někomu vytknuta chyba, tak místo toho, aby sklapnul kufry, tak se rozhlíží kolem sebe a upozorňuje, jak ten či onen udělal ještě něco horšího a přitom mu to prošlo!
Nikdo tady nic podobného neřekl.. A Spilková také ne..
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom