Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz Rozváží potraviny, čistí auta, netrénuje. Teď golfista vyhrál pět milionů

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Rozváží potraviny, čistí auta, netrénuje. Teď golfista vyhrál pět milionů (GolfExtra.cz)

Joe Dean v neděli vyhrál na turnaji DP World Tour Magical Kenya Open za dělené 2. místo 200 tisíc euro (zhruba 5 milionů korun). Co jsou pro golfové hvězdy drobné, jsou pro 29letého Angličana jsou to peníze, které mu změní život. V posledních letech se totiž živil hlavně rozvážením potravin a čistěním aut.

Pokračovat ve čtení...
 
Na 29let je teda ten náš provianťák trochu sešlej…
 
To dělá to světlé pečivo! Kdyby baštil celozrnné... :-D

Každopádně, je to hezký Americký sen. :)
 
  • Pobavilo, díky!
Reactions: PFP
To dělá to světlé pečivo! Kdyby baštil celozrnné... :-D

Každopádně, je to hezký Americký sen. :)
Anglický. Bejt to v americe, rozvážením potravin na pár směn a čištěním kol u aut na letenku do Keni nevyděláš😉 a na barák už teprve ne..
 
To dělá to světlé pečivo! Kdyby baštil celozrnné... :-D

Každopádně, je to hezký Americký sen. :)
Na 95 procent baštím celozrnné pečivo Michale @requo ;)
A sen to není!!! Je to realita :D
 
Že rozváží potraviny a netrénuje, to víme.
Že vyhrál na Darové jsme tu také četli.
Ale proč se, sakra, ten @jumbodedek nepochlubil, že byl pod pseudonymem Joe Dean v Keni dělený druhý za 200 tis. EUR ?
Skromný to člověk.
To je ale v Prčicích. Jsem doufal, že si toho nikdo z mých kamarádů nevšimne, že jsem si koncem února odskočil na týden do Afriky za teplíčkem :D
 
To je ale v Prčicích. Jsem doufal, že si toho nikdo z mých kamarádů nevšimne, že jsem si koncem února odskočil na týden do Afriky za teplíčkem :D
Tak teď když se to profláklo, tak to ti nezbývá, než darovat vozík potřebnějším a zaplatit Kaskádu nám všem😀😀😀
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom