Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz Paige originálně zhodnotila rok 2022. Beze mě byste neměly práci, vzkázala svým kopiím

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Paige originálně zhodnotila rok 2022. Beze mě byste neměly práci, vzkázala svým kopiím (GolfExtra.cz)

Co se týče počtu fanoušků na sociálních sítích největší golfová celebrita současnosti Paige Spiranac zhodnotila originálním způsobem svůj rok 2022. Prošla si znovu bulvární titulky článků, které o ní byly napsané, a prozradila, jestli jsou pravdivé, či nikoliv. Při té příležitosti se vysmála i svým následovnicím, které podle Paige do puntíku kopírují její úspěšný koncept.

Pokračovat ve čtení...
 
Já myslím, že ona fakt super využívá svoji image a už bych spíš řekl "značku".
Obdivuju, když tohle někdo dokáže a vůbec nejde o její vzhled, takových holek je na světe spousta.
Jde o to, že to dokáže marketingově uchopit, prodat a dlouho se udržet na trhu a vydělat na tom.
To samé jako třeba Leoš Mareš tady - taky je finančně úplně jinde než ostatní moderátoři, prostě o několik levelů výš a jasná jednička trhu (a navíc se dokázal přenést z té mladické divokosti, kdy měl dost problémů, ať už schválně prezentovaných nebo skutečných - to taky dost lidí, třeba hereček nebo zpěvaček...a herců a zpěváků neumí - třeba z lolity zpěvačky najednou hop do projevu dospělé ženy a pak starší ženy atd.).... samozřejmě Paige tohle nemá navždy, protože prostě se jejím mládím je to spojeno - a až jí bude 50, tak na její rady a švih asi už bohužel nikdo koukat nebude, taková je realita.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom