Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Ovlivňuje současná vyšší cena PHM pro vás výběr hřiště, kam jet hrát?

Ovlivňuje současná vyšší cena PHM pro vás výběr hřiště, kam jet hrát?


  • Hlasovalo
    45

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
cenaphm.png


Ovlivňuje současná vyšší cena PHM pro vás výběr hřiště, kam jet? Nebo tuto část nákladu na svoji golfovou hru neřešíte, případně se o náklady podělíte? Zvažujete v poslední době více z důvodů vyšších cen za PHM, kam jet hrát a kam už ne? Nebo toto pro vás není nijak podstatné?

---
Odpovědi v anketě jen stručné ANO/NE. Vhodné pro případné zapřemýšlení ve vlákně.
 
Jako se příliš neraduji, když stojí benzín 24 Kč, tak se nehroutím, když stojí 45 Kč...stejně to neovlivním...
 
Když budu chtít jet, tak pojedu.
Na otočku na golf na Moravu nepojedu.. Až bude stát benzín 80 kč a budu mít pořád stejný příjem, tak možná budu přemýšlet jinak. Ale zatím mě to neovlivnilo.
 
U mě tak na půl. Jak se poměrně rychle zdražuje, tak si uvědomuji, že jsem trochu citlivější na službu, kterou za peníze dostanu a jestli kvalita zážitku za peníze stojí. Protože golf je pro mě pořád volnočasová aktivita a odměna, na kterou musím najít čas a i si vydělat. A na kterou se moc těším. Takže už např. s ohledem na cenu benzínu si už uvědomuji, že nepojedu na hřiště, které se mi moc nelíbí, nebo kde se necítím dobře - ty náklady za ujeté km mi toto vědomí trochu zesilují. A obráceně - raději celkové zaplatím trochu víc, abych si ten svůj golf užil a byla to pro mě skutečně odměna, zážitek, relax, ze které mohu další dny čerpat. :)
 
Jsem na tom podobně jako @requo . Už se rozhoduji kam pojedu obezřetněji než loni ;) Loni jsem měl plnou za 1000kč a tento týden 1600kč :(:( Pravda že s mou motokárou na to ujedu cca 550km ;);) To při mém golfování je tak na 3 týdny :(:(
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom